Bilety autobusowe

Wrocław - Łuck

od 93 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Łuck

08:00
26 wrz
w drodze 14 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23:25
26 wrz

Lutsk

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

126
08:00
26 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
26 wrz
Lutsk
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
26 wrz
w drodze 17 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:10
27 wrz

Lutsk

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

94
07:00
26 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
Opole
10:30
Katowice
12:10
Kraków
14:00
Tarnów
15:40
Rzeszów
17:30
Janów Lubelski
18:50
Zamość
19:50
Hrubieszów
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
27 wrz
Lutsk
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
26 wrz
w drodze 13 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
27 wrz

Lutsk

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

127
15:00
26 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:20
Łódź
20:40
Warszawa
23:40
Lublin
02:45
04:15
Kowel
05:20
27 wrz
Lutsk
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Łuck
Do miasta Wrocław
Z miasta Łuck
Odwrotny kierunek: