Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Łuck w 2019 rok roku

Codziennie
12:00
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:05
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

115,10 
11:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
W poniedziałki
08:00
14 godz. 35 min w drodze

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23:35

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

120,00 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
Codziennie
15:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

126,24 
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
04:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
05:20
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
wto, czw, nie
07:00
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

132,07 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:00
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

132,07 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:00
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

132,07 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
08:00
15 godz. 25 min w drodze

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

23:25

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

132,07 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
W poniedziałki
07:00
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

132,60 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
pon, pią
15:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:10
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

146,74 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:05
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
18:15
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
19:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
07:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
15:50
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Łuck

Dw.A., ul. Koniakina 39, Łuck

150,00 
15:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
+1 dzień
Łuck
Dw.A., ul. Koniakina 39, Łuck
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ROMANOVYCH TRANS
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Łuck
Do miasta Wrocław
Z miasta Łuck
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!