Rozkład jazdy PKS Wrocław – Łuck

08:00
18 sty
23:25
18 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja-1 autobus „Luck”, Konyakina Ulica; dom 39
Kupić za
102,53
08:00
18 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
18 sty
Lutsk
Stacja-1 autobus „Luck”, Konyakina Ulica; dom 39
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
18 sty
04:40
19 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Stacja-1 autobus „Luck”, Konyakina Ulica; dom 39
Kupić za
101,90
07:30
18 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
09:15
Opole
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:40
19 sty
Lutsk
Stacja-1 autobus „Luck”, Konyakina Ulica; dom 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Łuck
Do miasta Wrocław
Z miasta Łuck

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.