Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKraków – Łuck

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Łuck

Najlepsza oferta

wto, pią
13:15
Czas przejazdu12 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:55
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
88,00 
Przewoźnik: Pustovit V.V.
Autobus: BOVA
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Łuck w 2020 roku

Poza wto
14:40
Czas przejazdu08 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
100,00 
Przewoźnik: MY WAY
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu08 h. 55 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
+1 dzień
Łuck
Przystanek (w pobliżu centrum handlowego Karavan), ul. Karpenka-Karoho 1
102,00 
Przewoźnik: KANTOL
Ocena:
pon, czw, sob
14:50
Czas przejazdu13 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
104,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
16:10
Czas przejazdu11 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
110,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS
Ocena:
Codziennie
16:10
Czas przejazdu12 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
110,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS UA
Autobus: Setra
Ocena:
Poza śro
19:15
Czas przejazdu09 h. 55 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
110,00 
Przewoźnik: Kantol
Autobus: MAN
Ocena:
4.1
Codziennie
17:10
Czas przejazdu08 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
112,20 
Przewoźnik: KAZNA TRANS
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu08 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
113,60 
Przewoźnik: Pavlovsky I. P
Autobus: Neoplan N 1116
Ocena:
4.4
Codziennie
17:10
Czas przejazdu10 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
113,60 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
wto, czw, nie
14:50
Czas przejazdu14 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
116,84 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, czw, nie
14:50
Czas przejazdu14 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
+1 dzień
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
116,84 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Łuck
Do miasta Kraków
Z miasta Łuck

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu