Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łuck — Poznań

Najlepsza oferta

Codziennie
22:25
Czas przejazdu18 h. 55 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

16:20
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

94,16 

Rozkład jazdy autobusów Łuck — Poznań w 2019 rok

Codziennie
23:55
Czas przejazdu12 h. 35 min
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

103,18 
Poza pią i nie
15:30
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

03:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

105,00 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

06:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

106,21 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

106,22 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

106,22 
20.07, 24.07, 28.07, 01.08, 05.08...
21:10
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

111,53 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu16 h. 05 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

04:20
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

112,20 
Poza pon i śro
15:30
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

03:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

113,80 
Codziennie
19:25
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Łuck

Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1

08:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

113,80 
Dni parzyste
13:15
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

04:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

121,39 
Codziennie
20:45
Czas przejazdu15 h. 45 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

121,39 
Poza wto
01:05
Czas przejazdu18 h. 35 min

Łuck

AS. vul. Konyakina, 39 (kier. Siewier.), Łuck

18:40

Poznań

DA. ul. Matyi, 2, Poznań

130,00 
śro, sob
01:05
Czas przejazdu16 h. 05 min

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

17:10

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

136,56 
wto, czw, pią, nie
01:05
Czas przejazdu17 h. 40 min

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

18:45

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

136,56 
Codziennie
20:45
Czas przejazdu16 h. 45 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

140,00 
pon, śro
21:10
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

140,00 
Popularne kierunki
Z miasta Łuck
Do miasta Poznań
Do miasta Łuck
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu