Bilety autobusowe

Poznań - Warszawa

od 44 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Poznań – Warszawa

11:15
29 wrz
w drodze 05 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

16:50
29 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

63
11:15
29 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
29 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
29 wrz
w drodze 03 godz. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:20
30 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

47
21:25
29 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:00
Ustronie Morskie, Marysin
16:03
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (Zespół Szkół)
16:05
Ustronie Morskie, ul. Chrobrego (OW Agrosoc)
16:50
Koszalin, Dworzec Autobusowy
18:05
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
19:15
Piła, Dworzec Autobusowy
21:25
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
01:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
01:40
Warszawa, Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska
04:00
Lublin, Dworzec Autobusowy
04:55
Kraśnik, Dworzec Autobusowy
07:00
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
08:20
Jasło, ul. Metzgera
08:55
Gorlice, Gorlicki Dworzec Autobusowy
10:00
Wysowa-Zdrój, Sanatorium Beskid
10:30
Krynica-Zdrój, Słotwiny CPN
10:32
Krynica-Zdrój
10:33
Krynica-Zdrój, Bank
10:35
Krynica-Zdrój, UM
10:37
Krynica-Zdrój, Graniczna
10:38
Krynica-Zdrój, Szpital
10:39
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Osiedla
10:41
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Pętla
01:20
30 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
29 wrz
w drodze 03 godz. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:20
30 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

44
21:25
29 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:20
30 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Warszawa
Do miasta Poznań
Z miasta Warszawa