Rozkład jazdy PKS Poznań – Warszawa

06:00
26 sty
09:10
26 sty
Dworzec PKS, ul. Matyi 2
Pętla autob. Metro Wilanowska, skrzyż. al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej
Kupić za
75,00
06:00
26 sty
Poznań
Dworzec PKS, ul. Matyi 2
09:10
26 sty
Warszawa
Pętla autob. Metro Wilanowska, skrzyż. al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:05
26 sty
01:20
27 sty
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
40,00
21:05
26 sty
Poznań
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
16:00
Ustronie Morskie
16:03
Ustronie Morskie
16:05
Ustronie Morskie
16:50
Koszalin
18:05
Szczecinek
19:10
Piła
21:05
Poznań
01:20
Warszawa
01:40
Warszawa
04:00
Lublin
04:55
Kraśnik
07:00
Rzeszów
08:20
Jasło
08:55
Gorlice
01:20
27 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.