Rozkład jazdy PKS Poznań – Warszawa

06:00
28 cze
09:10
28 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Metro Wilanowska, ul. Puławska
Kupić za
75,00
06:00
28 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:10
28 cze
Warszawa
Metro Wilanowska, ul. Puławska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 cze
09:10
28 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Metro Wilanowska, ul. Puławska
Kupić za
180,00
06:00
28 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:10
28 cze
Warszawa
Metro Wilanowska, ul. Puławska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:15
28 cze
16:50
28 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
67,98
11:15
28 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
16:50
28 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
28 cze
20:10
28 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Metro Wilanowska, ul. Puławska
Kupić za
180,00
16:30
28 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:10
28 cze
Warszawa
Metro Wilanowska, ul. Puławska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
28 cze
20:10
28 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Metro Wilanowska, ul. Puławska
Kupić za
75,00
16:30
28 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:10
28 cze
Warszawa
Metro Wilanowska, ul. Puławska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
28 cze
01:20
29 cze
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
46,20
21:25
28 cze
Poznań
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
16:00
Ustronie Morskie
16:03
Ustronie Morskie
16:05
Ustronie Morskie
16:27
Sarbinowo
16:37
Mielno
16:50
Koszalin
18:05
Szczecinek
19:15
Piła
21:25
Poznań
01:20
Warszawa
01:40
Warszawa
04:00
Lublin
04:55
Kraśnik
07:00
Rzeszów
08:20
Jasło
08:55
Gorlice
10:00
Wysowa-Zdrój
10:30
Krynica-Zdrój
10:32
Krynica-Zdrój
10:33
Krynica-Zdrój
10:35
Krynica-Zdrój
10:37
Krynica-Zdrój
10:38
Krynica-Zdrój
10:39
Krynica-Zdrój
10:41
Krynica-Zdrój
01:20
29 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
28 cze
01:40
29 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Metro Wilanowska, ul. Puławska
Kupić za
44,00
21:25
28 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
29 cze
Warszawa
Metro Wilanowska, ul. Puławska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Warszawa
Do miasta Poznań
Z miasta Warszawa