Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Białystok

Najlepsza oferta

Codziennie
22:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
01:40
+1 dzień
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Białystok w 2019 roku

Codziennie
06:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
09:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
09:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
12:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
11:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
14:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
14:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
17:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
19:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Warszawa / Ul. Wileńska - przystanek nr 10, 11, ul. Wileńska
19:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
18:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
21:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
20:45
Czas przejazdu02 h. 55 min
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
23:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Warszawa / Ul. Wileńska - przystanek nr 10, 11, ul. Wileńska
23:40
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
08:35
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:15
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
12:35
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:15
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
15:35
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:15
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
17:35
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:15
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu02 h. 35 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:05
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
15:10
Czas przejazdu03 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:25
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
29,40 
Przewoźnik: SGBUS Sp. z o.o.
Ocena:
pon, wto, śro, nie
18:10
Czas przejazdu03 h. 15 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:25
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
29,40 
Przewoźnik: SGBUS Sp. z o.o.
Ocena:
Codziennie
00:45
Czas przejazdu02 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:25
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
31,50 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Białystok

Busy z Warszawy do Białegostoku pokonują trasę w ciągu zaledwie trzech godzin. Podróżujący mogą wybierać spośród szerokiego spektrum przejazdów o różnych godzinach, począwszy od wczesnych porannych aż do późnych nocnych. Większość kursów obsługuje dwoje przewoźników: PLUSBUS oraz BUT Żak Tourist.

Bus linii Warszawa - Białystok może opuścić miasto stołeczne z trzech różnych lokalizacji - dokonując rezerwacji, warto więc zwrócić uwagę na miejsce odjazdu w celu wyboru najdogodniejszego kursu. Część z busów odjeżdża z Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki, zatrzymując się następnie na Dworcu Wileńskim, zlokalizowanym w północno - wschodniej części miasta, między Starą Pragą a Pragą - Północ. Pozostałe startują z dworca autobusowego Zachodniego przy Alejach Jerozolimskich, stanowiącego największy autobusowy węzeł komunikacyjny miasta. Dla pasażerów dokonujących przesiadki z innego kursu na linię Warszawa - Białystok, dworzec autobusowy Zachodni może okazać się najlepszym z wymienionych przystanków, ze względu dużą ilość kierowanych tam kursów. Na stację najłatwiej dotrzeć koleją miejską bądź liniami autobusów 127, 154, 158, 159, 172, 184, 187, 517, 523 jadących bezpośrednio na dworzec zachodni oraz 136, 154, 167, 178, 184, 186 zatrzymujących się przy pobliskim Rondzie Zesłańców Syberyjskich. Ze ścisłego centrum Warszawy (przystanek metro Centrum) kursują autobus 127, 158 oraz 517.

W Białymstoku busy linii Warszawa - Białystok kończą kurs wyłącznie na dworcu autobusowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 8. Budynek sąsiaduje ze stacją PKP i restauracją McDonald’s, a odchodząca od niego ulica Kardynała Stefana Wyszyńskiego wypełniona jest punktami usługowymi i gastronomicznymi. Do słynnego Pałacu Branickich położonego w centralnym punkcie miasta dotrzeć można autobusem linii 1, odjeżdżającym z ulicy Kolejowej przy Dworcu PKP.