Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweBiałystok - Lotnisko-Modlin-Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Białystok — Lotnisko Modlin Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Lotnisko Modlin Warszawa w 2024 roku

Popularne kierunki

Autobus Białystok - Lotnisko Warszawa Modlin. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Białystok - Lotnisko Warszawa Modlin. Informacje, przewoźnicy autobusowi

Lotnisko w Modlinie i Białystok dzieli odległość wynosząca około 200 kilometrów. Na tej trasie kursują zwykle autokary firm PlusBus oraz Żak Express, a ich przejazd trwa nieco ponad 3 godziny. Istnieje także połączenie PKP Białystok Modlin.

Dworzec autobusowy w Białymstoku - udogodnienia

Autobusy Białystok Lotnisko Warszawa Modlin wyjeżdżają z dworca autobusowego przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 8. W tym miejscu znajduje się wiele udogodnień dla podróżnych, takich jak toalety, kasy biletowe, poczekalnia, punkty gastronomiczne, sklepy czy przechowalnia bagażu.

Jak dojechać na dworzec autobusowy w Białymstoku?

Dostanie się na dworzec autobusowy jest możliwe dzięki autokarom miejskim o numerach 3, 8, 13, 16, 19, 26, 104, 109 oraz N3. Budynek dworca PKS leży w bliskiej odległości od stacji kolejowej, dlatego dostanie się na jego teren jest możliwe również za pośrednictwem pociągów PKP lub Regio.

Przyjazd na lotnisko Warszawa-Modlin

Autobusy z Białegostoku na lotnisko Warszawa-Modlin kończą trasę na terenie portu lotniczego przy ulicy gen.Wiktora Thommée 1a. Jest to lokalizacja znajdująca się bardzo blisko budynku lotniska wyposażonego w liczne udogodnienia, takie jak sklepy, punkty gastronomiczne, poczekalnia czy toalety.

Jak dojechać z lotniska Warszawa Modlin do Warszawy?

Dojazd z tego miejsca do Warszawy jest możliwy głównie za pomocą pociągów Kolei Mazowieckich, jednak istnieją także dalekobieżne połączenia z innymi polskimi miastami. Na lotnisko w Modlinie dojeżdżają również samochody sieci Free Now i Uber.

Co warto zobaczyć w Warszawie?

Lotnisko w Modlinie leży bardzo blisko Warszawy, dlatego każdego roku ściąga tysiące turystów zmierzających do stolicy. Jest to również doskonały węzeł przesiadkowy podczas znacznie dłuższych podróży zarówno po kraju, jak i za granicę.

Atrakcje turystyczne w Warszawie

Na terenie Warszawy znaleźć można wiele atrakcji turystycznych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników. Podczas wizyty w mieście warto odwiedzić Pałac Kultury i Nauki oraz Centrum Kopernik przedstawiające działanie wielu zjawisk fizycznych.

Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu w Warszawie jest także Teatr Narodowy wystawiający liczne sztuki grane przez najznakomitszych aktorów. Miejscem, w którym regularnie odbywają się wydarzenia kulturalne różnego rodzaju jest również Stadion Narodowy.

W Warszawie warto odwiedzić także Zamek Królewski czy Park Łazienkowski. Podczas cieplejszych miesięcy ciekawym punktem jest też plaża miejska, na której wieczorami gromadzą się studenci i osoby młode.