Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Białystok — Lotnisko Modlin Warszawa

Najlepsza oferta

Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 05 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
18:35
Lotnisko Modlin Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
50,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Lotnisko Modlin Warszawa w 2019 roku

Codziennie
02:30
Czas przejazdu03 h. 05 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
05:35
Lotnisko Modlin Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
50,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu03 h. 05 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
10:05
Lotnisko Modlin Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
50,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Białystok
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu