Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Modlin Warszawa — Warszawa

Najlepsza oferta

pon, śro, czw
23:55
Czas przejazdu55 min
+1 dzień

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

00:50
+1 dzień

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Modlin Warszawa — Warszawa w 2019 roku

Codziennie
05:15
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

06:10

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
09:00
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

09:55

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
09:15
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

10:10

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

10:25

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
10:15
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

11:10

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
10:55
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

11:50

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
pon, wto
11:45
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

12:40

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

12:55

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
12:30
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

13:25

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
12:50
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

13:45

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
Codziennie
12:55
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

13:50

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
13:15
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

14:10

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
13:40
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

14:35

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
14:05
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

15:00

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
14:15
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

15:10

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
pon, wto, pią
14:20
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

15:15

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
14:25
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

15:20

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
14:40
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

15:35

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
14:50
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

15:45

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
15:05
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

16:00

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
15:35
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

16:30

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
pon, wto
15:50
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

16:45

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
16:25
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

17:20

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

17:25

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
16:40
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

17:35

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
16:55
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

17:50

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
17:25
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

18:20

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

18:35

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
18:15
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

19:10

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
18:30
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

19:25

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
18:50
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

19:45

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
pon, wto, nie
19:00
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

19:55

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
19:10
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

20:05

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
19:45
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

20:40

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
pon, śro
19:50
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

20:45

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
20:30
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

21:25

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
pon, śro
20:35
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

21:30

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
pon, śro, sob
20:40
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

21:35

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
21:15
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

22:10

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
21:20
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

22:15

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
21:35
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

22:30

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
21:45
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

22:40

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
Codziennie
22:10
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

23:05

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
22:55
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

23:50

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
23:00
Czas przejazdu55 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

23:55

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
23:05
Czas przejazdu54 min

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

23:59

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
23:10
Czas przejazdu55 min
+1 dzień

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

00:05
+1 dzień

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
23:25
Czas przejazdu55 min
+1 dzień

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

00:20
+1 dzień

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
W poniedziałki
23:35
Czas przejazdu55 min
+1 dzień

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

00:30
+1 dzień

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

35,00 
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu