Bilety autobusowe

Warszawa - Kijów

od 69 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kijów

02:00
22 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:45
22 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

92
02:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:45
22 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
22 wrz
w drodze 13 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:25
22 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

126
08:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
11:45
14:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
22:25
22 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:30
22 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

142
08:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:30
22 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
22 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:00
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110
11:40
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
Lublin
16:10
Chełm
18:50
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
22 wrz
w drodze 13 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:20
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110
13:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:20
Lublin
17:30
Chełm
20:10
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 wrz
w drodze 15 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:40
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

70
13:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:10
Lublin
16:05
Krasnystaw
16:35
Zamość
17:20
Hrubieszów
19:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
21:20
Włodzimierz Wołyński
22:50
Łuck
00:20
Równe
01:25
Nowogród Wołyński
02:50
Żytomierz
05:40
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:15
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

94
15:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:15
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

88
15:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 15 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

126
14:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
22 wrz
w drodze 15 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110
14:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 13 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:40
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

142
16:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:40
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 12 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:10
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100
17:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:40
Radom
20:15
Lublin
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:15
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:00
Łuck
02:35
Równe
03:55
Nowogród Wołyński
05:15
Żytomierz
07:10
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 12 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:10
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

104
17:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:40
Radom
20:15
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:00
Łuck
02:35
Równe
03:55
Nowogród Wołyński
05:15
Żytomierz
07:10
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:20
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

84
16:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
22 wrz
w drodze 13 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:20
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

84
16:50
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
22 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

98
14:10
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
22 wrz
w drodze 13 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:35
23 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

84
16:50
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
23 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 13 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:05
23 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

84
17:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
23 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 13 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:05
23 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

76
17:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
23 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 14 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:00
23 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

84
17:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
23 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 14 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:00
23 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

76
17:20
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
23 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 wrz
w drodze 15 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:00
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91
17:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:20
Dw.аut. PKS, ul. Prazmowskiego
19:50
Dw.аut. PKS, ul. Tysiaclecia
03:00
Автовокзал "Стрыйський", ул. Стрыйська, 109
04:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
07:00
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
09:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
22 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

105
20:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:15
Lublin
01:30
03:20
Kowel
09:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
22 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3

91
20:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:15
Lublin
01:30
03:20
Kowel
09:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, Demiivska ploshcha 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
22 wrz
w drodze 14 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:35
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91
18:50
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
22 wrz
w drodze 15 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:00
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

94
18:50
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:05
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

105
17:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:30
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
22 wrz
w drodze 14 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:05
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

142
20:30
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:05
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:45
23 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

74
21:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:50
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
12:45
23 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:45
23 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

84
21:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:50
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
12:45
23 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 wrz
w drodze 15 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:15
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

74
21:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:50
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
12:45
Kijów
13:15
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 wrz
w drodze 15 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:15
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

84
21:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:50
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
12:45
Kijów
13:15
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
22 wrz
w drodze 15 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:30
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91
21:15
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:00
Lublin
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 wrz
w drodze 19 godz. 25 min

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

14:25
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100
18:00
22 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
22 wrz
w drodze 18 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:25
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100
19:15
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:35
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

94
23:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
22 wrz
w drodze 14 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:35
23 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

88
23:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
23 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów