Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kijów

02:00
21:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
174,44
02:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
25 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
23:00
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
218,04
06:30
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:40
Lublin
11:00
Chełm
11:30
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
11:30
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
Równe
19:05
Nowogród Wołyński
20:25
Żytomierz
23:00
25 gru
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:25
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
174,44
08:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
25 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:25
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
200,00
08:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:25
25 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23:35
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
200,00
08:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:35
25 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
03:00
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
220,00
11:40
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:40
Lublin
16:10
Chełm
18:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
04:20
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
220,00
13:30
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
Lublin
17:30
Chełm
20:10
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
05:20
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
220,00
15:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
05:20
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
220,00
15:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
06:15
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
264,00
15:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
06:15
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
264,00
15:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
06:30
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
234,04
14:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
06:30
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
220,00
14:30
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
06:45
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
240,00
14:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:45
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
07:20
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
232,58
16:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
26 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
07:35
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
280,00
16:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
26 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
08:30
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
232,58
17:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:25
Radom
20:25
Lublin
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kowel
03:00
Łuck
04:30
Równe
06:30
Żytomierz
08:30
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-Fi
  • Napoje i woda po drodze
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
17:00
08:30
26 gru
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
232,58
17:00
25 gru
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, Przystanek autobusowy Warszawa
Radom
Lublin
02:00
Kovel
03:00
Lutsk
04:30
Rovno
06:30
Zhitomir
08:30
26 gru
Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
08:30
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
218,70
17:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:30
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
08:30
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
200,00
17:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:30
26 gru
Kijów
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
11:00
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
218,04
18:50
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
26 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
11:30
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
172,98
18:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:55
Lublin
23:15
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
26 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
11:30
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
174,44
20:30
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:00
Lublin
02:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Łuck
06:30
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
12:45
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
280,00
21:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dw. PKS, 'Kijów' ul. S.Petliury 32,stan.34-37
12:45
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
13:15
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
232,58
21:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
26 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
14:25
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
220,00
21:10
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:55
Lublin
02:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Kowel
06:50
Łuck
08:00
Równe
09:50
Nowogród Wołyński
11:30
Żytomierz
14:25
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
14:35
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
264,00
23:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
14:35
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
220,00
23:00
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:35
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Warszawa – Kijów

18:00
14:25
26 gru
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
186,00
18:00
25 gru
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
18:10
Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
14:25
26 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
186,00
19:15
25 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
Lublin
02:00
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
26 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.