Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kijów

02:00
25 maj
21:30
25 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
90,29
02:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
25 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
25 maj
22:25
25 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,44
08:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
11:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
22:25
25 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
25 maj
23:30
25 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
133,15
08:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:30
25 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
25 maj
03:00
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
11:40
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:40
Lublin
16:10
Chełm
18:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
25 maj
04:20
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
13:30
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:20
Lublin
17:30
Chełm
20:10
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 maj
06:15
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
15:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 maj
06:15
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,00
15:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 maj
06:15
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
85,80
15:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 maj
06:20
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,00
15:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:20
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
25 maj
06:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
121,14
14:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
25 maj
06:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
14:30
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
25 maj
07:20
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
97,82
16:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
26 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
25 maj
07:20
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
90,29
16:50
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
26 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
25 maj
07:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,29
14:10
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
25 maj
07:35
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,29
16:50
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
26 maj
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
25 maj
07:35
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec PKS, Pr-t Nauki 1/2
Kupić za
100,00
16:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:35
26 maj
Kijów
Dworzec PKS, Pr-t Nauki 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 maj
07:40
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
116,30
17:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:40
26 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 maj
08:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
97,82
17:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Radom
Lublin
02:00
Kovel
03:00
Lutsk
04:30
Rovno
06:30
Zhitomir
08:30
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes AA 0014 EI
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
25 maj
09:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
112,87
20:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:15
Lublin
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kowel
09:30
26 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
25 maj
09:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
97,82
20:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:15
Lublin
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kowel
09:30
26 maj
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
25 maj
10:10
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
81,90
17:45
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:30
Lublin
22:30
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:40
Kowel
03:20
Łuck
04:50
Równe
07:50
Żytomierz
10:10
26 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
25 maj
10:10
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
14:40
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:10
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 maj
10:30
26 maj
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,34
17:00
25 maj
Lotnisko Modlin, Mazowieckie, nowodworski
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
18:00
Warszawa
21:40
Lublin
01:05
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:05
Łuck
05:25
Równe
08:15
Żytomierz
10:30
26 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
25 maj
10:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,34
18:30
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:40
Lublin
01:05
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:05
Łuck
05:25
Równe
08:15
Żytomierz
10:30
26 maj
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
25 maj
10:35
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
97,82
18:50
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
25 maj
11:00
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
101,13
18:50
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
26 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 maj
11:30
26 maj
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
120,39
17:00
25 maj
Lotnisko Modlin, Mazowieckie, nowodworski
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
18:00
Warszawa
21:40
Lublin
01:05
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:05
Łuck
05:25
Równe
08:15
Żytomierz
10:30
Kijów
11:30
26 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
25 maj
11:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
75,25
18:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
26 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
25 maj
11:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Kupić za
120,39
18:30
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:40
Lublin
01:05
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:05
Łuck
05:25
Równe
08:15
Żytomierz
10:30
Kijów
11:30
26 maj
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
25 maj
11:30
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
87,28
20:30
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
Lublin
02:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Łuck
06:30
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
25 maj
12:05
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
133,15
20:30
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:05
26 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
25 maj
12:45
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
21:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:45
Kijów
12:45
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
25 maj
13:15
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,29
21:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
26 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
25 maj
14:25
26 maj
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
18:00
25 maj
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
25 maj
14:25
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
19:15
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
25 maj
14:35
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
85,80
23:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
25 maj
14:35
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
DW. Autobusowy, ul. PETLURY 32
Kupić za
88,00
23:00
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:35
26 maj
Kijów
DW. Autobusowy, ul. PETLURY 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
25 maj
14:50
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
81,26
22:25
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
01:10
Lublin
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:30
Łuck
09:55
Równe
12:40
Żytomierz
14:50
26 maj
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
25 maj
15:20
26 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
81,26
22:25
25 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
01:10
Lublin
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:30
Łuck
09:55
Równe
12:40
Żytomierz
14:50
Kijów
15:20
26 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Do miasta Warszawa
Z miasta Kijów