Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kijów

06:30
31 sty
22:35
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
121,00
06:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:40
Lublin
11:00
Chełm
13:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
Równe
19:00
Nowogród Wołyński
20:25
Żytomierz
22:35
31 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
31 sty
22:35
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
73,87
06:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:40
Lublin
11:00
Chełm
13:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
Równe
19:00
Nowogród Wołyński
20:25
Żytomierz
22:35
31 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
31 sty
23:00
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
121,00
06:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:40
Lublin
11:00
Chełm
13:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
Równe
19:00
Nowogród Wołyński
20:25
Żytomierz
22:35
Kijów
23:00
31 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
31 sty
23:00
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
73,87
06:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:40
Lublin
11:00
Chełm
13:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
Równe
19:00
Nowogród Wołyński
20:25
Żytomierz
22:35
Kijów
23:00
31 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
31 sty
23:00
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
95,53
06:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
09:40
Lublin
11:00
Chełm
11:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
11:30
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
14:45
Kowel
16:05
Łuck
17:20
Równe
19:05
Nowogród Wołyński
20:25
Żytomierz
23:00
31 sty
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
31 sty
23:25
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
08:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
31 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
31 sty
23:25
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
08:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:25
31 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
31 sty
23:35
31 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,00
08:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:35
31 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
31 sty
03:00
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
11:40
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:40
Lublin
16:10
Chełm
18:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
31 sty
04:20
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
13:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:20
Lublin
17:30
Chełm
20:10
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 sty
05:20
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
15:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 sty
05:20
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
15:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 sty
06:15
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
15:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 sty
06:15
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
82,50
15:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
31 sty
06:30
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
102,53
14:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
31 sty
06:30
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
14:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
31 sty
07:20
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
76,42
16:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
31 sty
07:30
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
66,26
14:10
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
31 sty
07:35
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
100,00
16:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:35
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
31 sty
08:30
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
82,79
17:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
Радом
20:30
Люблин
03:00
Луцк
04:30
Ровно
06:30
Житомир
08:30
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
31 sty
08:50
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
95,27
18:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
Żytomierz
08:50
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
31 sty
09:30
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
95,53
20:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
Lublin
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kowel
09:30
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
31 sty
09:30
1 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
113,77
20:00
31 sty
Warszawa
09:30
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • НЕОПЛАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
31 sty
10:10
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
79,17
17:45
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:30
Lublin
22:30
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:40
Kowel
03:20
Łuck
04:50
Równe
07:50
Żytomierz
10:10
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan N116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
31 sty
10:10
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
76,42
18:45
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:50
Włodzimierz Wołyński
03:15
Łuck
04:35
Równe
07:50
Żytomierz
10:10
1 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
31 sty
10:35
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
18:50
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
31 sty
10:35
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
18:50
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:35
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
31 sty
11:00
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
86,93
18:50
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
31 sty
11:30
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
70,05
18:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:55
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
31 sty
11:30
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
82,79
20:30
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:00
Lublin
02:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Łuck
06:30
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
31 sty
12:45
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,44
21:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:45
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
31 sty
13:15
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
112,63
21:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
02:10
Zosin PC (Polska/Ukraina)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • EOS - 200
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
31 sty
13:15
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
88,44
21:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:15
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
31 sty
13:15
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
120,00
21:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dw. PKS, 'Kijow' Al. Nauky 1/2
13:15
1 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
31 sty
14:35
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,00
23:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
31 sty
14:35
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
23:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:35
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
31 sty
16:00
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
19:00
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:00
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Warszawa – Kijów

18:00
31 sty
14:25
1 lut
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,00
18:00
31 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
31 sty
14:25
1 lut
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,00
19:15
31 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
1 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.