Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kijów

02:00
5 sie
21:30
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
90,61
02:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
11:40
Włodzimierz Wołyński
13:40
Łuck
15:40
Równe
19:00
Żytomierz
21:30
5 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
5 sie
23:25
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,00
08:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
5 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
5 sie
23:25
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,91
08:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
5 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
5 sie
23:25
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
115,00
08:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
5 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
5 sie
23:25
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
113,30
08:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:25
5 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
5 sie
23:30
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
133,62
08:30
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:30
5 sie
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
5 sie
23:35
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
07:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:35
5 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
5 sie
23:35
5 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
123,60
08:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:35
5 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
5 sie
03:00
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
11:40
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:40
Lublin
16:10
Chełm
18:50
20:40
Kowel
21:50
Maniewicze
23:00
Sarny
00:50
Korosteń
03:00
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
5 sie
04:20
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
13:30
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:20
Lublin
17:30
Chełm
20:10
22:00
Kowel
23:10
Maniewicze
00:20
Sarny
02:10
Korosteń
04:20
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
5 sie
05:30
6 sie
Warszawa, Dworzec Zachodni
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
111,83
07:50
5 sie
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
05:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
5 sie
05:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
85,08
13:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
Lublin
16:05
Krasnystaw
16:35
Zamość
17:20
Hrubieszów
19:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
21:00
Włodzimierz Wołyński
22:10
Łuck
23:30
Równe
01:00
Nowogród Wołyński
02:10
Żytomierz
05:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
5 sie
06:15
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,50
15:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
5 sie
06:15
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,00
15:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
5 sie
06:20
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,00
15:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:20
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
5 sie
06:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,91
14:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
5 sie
06:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
14:30
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:20
Chełm
19:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:00
Kowel
00:20
Łuck
01:40
Równe
03:10
Nowogród Wołyński
04:20
Żytomierz
06:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
5 sie
07:20
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,61
16:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
5 sie
07:20
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
90,61
16:50
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
6 sie
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
5 sie
07:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,61
14:10
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
5 sie
07:35
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,61
16:50
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
6 sie
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
5 sie
07:35
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
100,00
16:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:35
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
5 sie
07:40
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
133,62
17:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:40
6 sie
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
5 sie
08:05
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,61
17:20
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
6 sie
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
5 sie
08:20
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
80,00
17:20
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
08:20
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
5 sie
08:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,16
17:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:30
Dw.аut. PKS, ul. Prazmowskiego
20:30
Dw.аut. PKS, ul. Tysiaclecia
03:00
Центральный автовокзал, ул. Конякина 39
04:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
06:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
08:30
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
5 sie
09:00
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
90,61
17:20
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
6 sie
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
5 sie
09:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
113,26
20:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:15
Lublin
01:30
03:20
Kowel
09:30
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
5 sie
09:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
98,16
20:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:15
Lublin
01:30
03:20
Kowel
09:30
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
5 sie
10:10
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
14:40
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:10
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
5 sie
10:35
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,16
18:50
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
5 sie
11:00
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
101,48
18:50
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
5 sie
11:30
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
75,51
18:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
5 sie
12:05
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
133,62
20:30
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:05
6 sie
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:10
5 sie
12:15
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Centralny dworzec kolejowy (w pobliżu McDonalda), Obszar stacji; dom 2
Kupić za
98,16
22:10
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
00:30
Lublin
01:20
05:25
Kowel
06:45
Łuck
08:00
Równe
10:15
Żytomierz
12:15
6 sie
Kijów
Centralny dworzec kolejowy (w pobliżu McDonalda), Obszar stacji; dom 2
  • Autobus
  • King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
22:10
5 sie
12:45
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
Kupić za
98,16
22:10
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
00:30
Lublin
01:20
05:25
Kowel
06:45
Łuck
08:00
Równe
10:15
Żytomierz
12:15
Kijów
12:45
6 sie
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
  • Autobus
  • King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
21:00
5 sie
13:15
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
100,00
21:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:15
6 sie
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
5 sie
14:25
6 sie
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
18:00
5 sie
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
5 sie
14:25
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,00
19:15
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
5 sie
14:35
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,50
23:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
5 sie
14:35
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,00
23:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
5 sie
14:35
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
88,00
23:00
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:35
6 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
5 sie
15:50
6 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
125,00
22:15
5 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:50
6 sie
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Do miasta Warszawa
Z miasta Kijów