Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Warszawa

08:00
27 lut
15:00
27 lut
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
59,00
08:00
27 lut
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
08:10
Orły
08:25
Radymno
08:45
Jarosław
09:05
Przeworsk
09:25
Sieniawa
09:45
Tarnogród
10:10
Biłgoraj
11:50
Lublin
14:25
Warszawa
14:45
Warszawa
15:00
Warszawa
15:00
27 lut
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 lut
21:40
27 lut
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
59,00
15:00
27 lut
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
15:10
Orły
15:25
Radymno
15:45
Jarosław
16:00
Przeworsk
16:20
Sieniawa
16:40
Tarnogród
17:00
Biłgoraj
18:40
Lublin
21:10
Warszawa
21:25
Warszawa
21:40
Warszawa
21:40
27 lut
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Z miasta Warszawa