Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Warszawa

15:00
21:40
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Warszawa, Dworzec Zachodni
59,00
15:00
12 gru
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
15:10
Orły
15:25
Radymno
15:45
Jarosław
16:00
Przeworsk
16:20
Sieniawa
16:40
Tarnogród
17:00
Biłgoraj
18:40
Lublin
21:10
Warszawa
21:25
Warszawa
21:40
Warszawa
21:40
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.