Bilety autobusowe

Przemyśl - Warszawa

od 30 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Warszawa

06:45
16 paź
w drodze 07 godz. 00 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

13:45
16 paź

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE

81
06:45
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
13:45
16 paź
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:45
16 paź
w drodze 07 godz. 06 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

13:51
16 paź

Warszawa

Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II

52
06:45
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
13:51
16 paź
Warszawa
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:45
16 paź
w drodze 07 godz. 10 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

13:55
16 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

52
06:45
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
13:55
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
16 paź
w drodze 07 godz. 00 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

15:00
16 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

62
08:00
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
08:10
Orły, droga krajowa 77/09
08:25
Radymno, ul. Rynek
08:45
Jarosław, ul. Grunwaldzka
09:05
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
09:25
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
09:45
Tarnogród, Rynek
10:10
Biłgoraj, ul. Kościuszki
11:50
Lublin, Dworzec Autobusowy
14:25
Warszawa, Rondo Wiatraczna 01/02
14:45
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
15:00
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:00
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
16 paź
w drodze 07 godz. 15 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

17:35
16 paź

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE

81
10:20
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:35
16 paź
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
16 paź
w drodze 07 godz. 21 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

17:41
16 paź

Warszawa

Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II

52
10:20
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:41
16 paź
Warszawa
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
16 paź
w drodze 07 godz. 25 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

17:45
16 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

52
10:20
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
16 paź
w drodze 07 godz. 00 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

21:35
16 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

60
14:35
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
15:11
Jarosław
15:27
Przeworsk
15:47
Sieniawa
16:11
Tarnogród
16:35
Biłgoraj
16:55
Frampol
17:23
Tarnawa Mała
18:21
Lublin
19:31
Ryki
19:53
Gończyce
20:09
Garwolin
21:35
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 06 godz. 40 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

23:10
16 paź

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE

81
16:30
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:10
16 paź
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 06 godz. 46 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

23:16
16 paź

Warszawa

Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II

52
16:30
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:16
16 paź
Warszawa
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 06 godz. 50 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

23:20
16 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

52
16:30
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:20
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
16 paź
w drodze 06 godz. 25 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

06:15
17 paź

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE

81
23:50
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
06:15
17 paź
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
16 paź
w drodze 06 godz. 31 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

06:21
17 paź

Warszawa

Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II

52
23:50
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
06:21
17 paź
Warszawa
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
16 paź
w drodze 06 godz. 35 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

06:25
17 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

52
23:50
16 paź
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
06:25
17 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa