Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Warszawa

08:00
26 maj
15:00
26 maj
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
61,95
08:00
26 maj
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
08:10
Orły
08:25
Radymno
08:45
Jarosław
09:05
Przeworsk
09:25
Sieniawa
09:45
Tarnogród
10:10
Biłgoraj
11:50
Lublin
14:25
Warszawa
14:45
Warszawa
15:00
Warszawa
15:00
26 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
26 maj
17:35
26 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
WARSZAWA OKĘCIE
Kupić za
80,56
10:20
26 maj
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:35
26 maj
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
26 maj
17:41
26 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Przystanek autobusowy "Central", Jana Pawła II
Kupić za
59,36
10:20
26 maj
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:41
26 maj
Warszawa
Przystanek autobusowy "Central", Jana Pawła II
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
26 maj
17:45
26 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
59,36
10:20
26 maj
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:45
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
21:40
26 maj
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
61,95
15:00
26 maj
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
15:10
Orły
15:25
Radymno
15:45
Jarosław
16:00
Przeworsk
16:20
Sieniawa
16:40
Tarnogród
17:00
Biłgoraj
18:40
Lublin
21:10
Warszawa
21:25
Warszawa
21:40
Warszawa
21:40
26 maj
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
26 maj
23:10
26 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
WARSZAWA OKĘCIE
Kupić za
80,56
16:30
26 maj
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:10
26 maj
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
26 maj
23:16
26 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Przystanek autobusowy "Central", Jana Pawła II
Kupić za
59,36
16:30
26 maj
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:16
26 maj
Warszawa
Przystanek autobusowy "Central", Jana Pawła II
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
26 maj
23:20
26 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
59,36
16:30
26 maj
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:20
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa