Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Warszawa

06:45
16 sie
13:45
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
WARSZAWA OKĘCIE
Kupić za
80,56
06:45
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
13:45
16 sie
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:45
16 sie
13:51
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
Kupić za
59,36
06:45
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
13:51
16 sie
Warszawa
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:45
16 sie
13:55
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
59,36
06:45
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
13:55
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
16 sie
15:00
16 sie
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
61,95
08:00
16 sie
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
08:10
Orły
08:25
Radymno
08:45
Jarosław
09:05
Przeworsk
09:25
Sieniawa
09:45
Tarnogród
10:10
Biłgoraj
11:50
Lublin
14:25
Warszawa
14:45
Warszawa
15:00
Warszawa
15:00
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
16 sie
17:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
WARSZAWA OKĘCIE
Kupić za
80,56
10:20
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:35
16 sie
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
16 sie
17:41
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
Kupić za
59,36
10:20
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:41
16 sie
Warszawa
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
16 sie
17:45
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
59,36
10:20
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:45
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
16 sie
21:35
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
59,16
14:35
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
15:11
Jarosław
15:27
Przeworsk
15:47
Sieniawa
16:11
Tarnogród
16:35
Biłgoraj
16:55
Frampol
17:23
Tarnawa Mała
18:21
Lublin
19:31
Ryki
19:53
Gończyce
20:09
Garwolin
21:35
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 sie
23:10
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
WARSZAWA OKĘCIE
Kupić za
80,56
16:30
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:10
16 sie
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 sie
23:16
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
Kupić za
59,36
16:30
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:16
16 sie
Warszawa
Dworzec Centralny, Al. Jana Pawła II
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 sie
23:20
16 sie
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
59,36
16:30
16 sie
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:20
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa