Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Warszawa w 2019 rok roku

03:30
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 7 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:40
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 7 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:35
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 7 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 7 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:35
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:10
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 7 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
w drodze 7 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:10
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
03:30
7 godz. 5 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

10:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

59,16 
03:23
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
04:07
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
04:22
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
04:42
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
05:06
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
05:30
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
05:54
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
06:18
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
07:16
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:30
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
08:52
Gończyce
Gończyce, Gończyce
09:08
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
10:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
07:40
7 godz. 10 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

14:50

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

59,16 
07:33
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
08:17
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
08:33
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
08:52
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
09:17
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
09:40
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
10:09
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
10:33
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
11:32
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
13:07
Gończyce
Gończyce, Gończyce
13:22
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
14:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
11:35
7 godz. 0 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

18:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

59,16 
11:28
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
12:12
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
12:28
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
12:47
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
13:11
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
13:35
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
13:59
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
14:22
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
15:21
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:30
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
16:53
Gończyce
Gończyce, Gończyce
17:07
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:35
7 godz. 0 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

21:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

59,16 
14:35
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
15:11
Jarosław
Przystanek, ul. Grunwaldzka 01
15:27
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
15:47
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
16:11
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
16:35
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
16:55
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
17:23
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
18:21
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:31
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
19:53
Gończyce
Gończyce, Gończyce
20:09
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
21:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
10:10
7 godz. 10 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

17:20

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

61,95 
10:10
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALBATROS Sp. z o.o.
W poniedziałki
16:00
7 godz. 10 min w drodze

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

23:10

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

61,95 
16:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
23:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALBATROS Sp. z o.o.
Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!