Rozkład jazdy PKS Kraków – Przemyśl

02:20
21 cze
06:20
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Kupić za
31,54
02:20
21 cze
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:20
21 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:45
21 cze
11:15
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Kupić za
45,76
06:45
21 cze
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:14
Tarnów
08:54
Dębica
09:40
Rzeszów
10:04
Łańcut
10:24
Przeworsk
10:39
Jarosław
11:15
21 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
21 cze
11:31
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Kupić za
31,54
07:50
21 cze
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:31
21 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
21 cze
12:00
21 cze
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kupić za
36,75
09:00
21 cze
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
08:50
Kraków
12:00
21 cze
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
21 cze
14:00
21 cze
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kupić za
36,75
11:00
21 cze
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
10:50
Kraków
14:00
21 cze
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
21 cze
02:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Kupić za
31,54
22:50
21 cze
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:35
22 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków