Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Przemyśl w 2018 rok roku

17:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 04 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 03 h. 41 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:31
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
02:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 04 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 04 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:45
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 03 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 03 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 03 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 04 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
17:50
Czas przejazdu 04 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

21:50

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

16
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
21:50
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:50
Czas przejazdu 03 h. 41 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:31

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

36
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
11:31
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
02:20
Czas przejazdu 04 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:20

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

36
02:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
06:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:45
Czas przejazdu 04 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

15:45

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

36
11:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
15:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:50
Czas przejazdu 03 h. 45 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

36
22:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 03 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

37
09:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
12:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • INTER Sp. z o.o.
  • Oceniono na 4.6 z 5
    Na podstawie 25 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 03 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

14:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

37
11:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
14:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • INTER Sp. z o.o.
  • Oceniono na 4.7 z 5
    Na podstawie 31 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
Codziennie
06:45
Czas przejazdu 04 h. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:15

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

46
06:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
08:14
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
08:54
Dębica
"Dworzec autobusowy; ul. Głowackiego 29"
09:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
10:04
Łańcut
"Przystanek; ulica Armii Krajowej"
10:24
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
10:39
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
11:15
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Zielona Góra

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków