Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Kraków

06:45
24 cze
10:40
24 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
35,25
06:45
24 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
10:40
24 cze
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
24 cze
14:40
24 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
35,25
10:20
24 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
14:40
24 cze
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:40
24 cze
16:40
24 cze
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kupić za
36,75
13:40
24 cze
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
16:40
Kraków
16:40
24 cze
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
24 cze
18:40
24 cze
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kupić za
36,75
15:40
24 cze
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
18:40
Kraków
18:40
24 cze
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
24 cze
02:25
25 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
45,76
22:00
24 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:34
Jarosław
22:49
Przeworsk
23:06
Łańcut
23:22
Rzeszów
00:14
Dębica
00:54
Tarnów
02:25
25 cze
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków