Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Kraków w 2018 rok roku

22:00
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
Czas przejazdu 04 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
22:00
Czas przejazdu 04 h. 25 min
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

02:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

46
22:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:34
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
22:49
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
23:06
Łańcut
"Przystanek; ulica Armii Krajowej"
23:22
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:14
Dębica
"Dworzec autobusowy; ul. Głowackiego 29"
00:54
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:25
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Zielona Góra

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków