Bilety autobusowePrzemyśl - Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Przemyśl — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Kraków w 2022 roku

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków

Autobus Przemyśl – Kraków

Dystans 250 kilometrów, dzielący te miasta, autokary pokonują zazwyczaj w ciągu 4 godzin. Busy z Przemyśla do Krakowa kursują codziennie, a pasażerowie mogą wybierać spośród kursów o różnych porach dnia. Planując podróż, warto rozważyć zakup biletu online, co często wiąże się z okazyjną ceną.

Busy linii Przemyśl - Kraków ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Stefana Czarnieckiego 4. Centralne położenie sprawia, że na stację łatwo dotrzeć pieszo ze Starego Miasta i innych strategicznych punktów Przemyśla. Spacer z popularnej wśród turystów twierdzy na dworzec trwa niespełna pół godziny. Sąsiedztwo stacji autobusowej i Dworca PKP ułatwia przesiadkę pasażerom kolei, wybierającym się w podróż busem z Przemyśla do Krakowa.

W stolicy Małopolski wszystkie busy linii Przemyśl - Kraków kończą trasę na Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej, położonym w ścisłym centrum miasta. Stacja przylega do hali Dworca PKP i Galerii Krakowskiej, wewnątrz której pasażerowie mogą skorzystać z oferty licznych lokali gastronomiczno - usługowych. Pasażerowie, kontynuujący podróż w obrębie Krakowa, mogą wsiąść w jeden z autobusów odjeżdżających z przystanku ,,Dworzec Główny Wschód”, tuż obok MDA lub z przystanku w tunelu pod dworcem bądź przed Galerią Krakowską złapać jeden z licznych tramwajów.