Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Kraków – Przemyśl

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Przemyśl — Kraków

Najlepsza oferta

W poniedziałki
04:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

06:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15,90 

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Kraków w 2019 rok roku

W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu04 h. 10 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

20:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35,25 
Codziennie
03:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

06:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,27 
Codziennie
04:40
Czas przejazdu03 h. 45 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

08:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,27 
Codziennie
06:45
Czas przejazdu03 h. 55 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

10:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,27 
Codziennie
10:35
Czas przejazdu04 h. 05 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

14:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,27 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
16:35
Czas przejazdu04 h. 05 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

20:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,27 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu04 h. 50 min
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

04:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,27 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu03 h. 00 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

16:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,85 
Codziennie
15:40
Czas przejazdu03 h. 00 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

18:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38,85 
Popularne kierunki
Z miasta Przemyśl
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Przemyśl – Kraków

Dystans 250 kilometrów, dzielący te miasta, autokary pokonują zazwyczaj w ciągu 4 godzin. Busy z Przemyśla do Krakowa kursują codziennie, a pasażerowie mogą wybierać spośród kursów o różnych porach dnia. Planując podróż, warto rozważyć zakup biletu online, co często wiąże się z okazyjną ceną.

Busy linii Przemyśl - Kraków ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Stefana Czarnieckiego 4. Centralne położenie sprawia, że na stację łatwo dotrzeć pieszo ze Starego Miasta i innych strategicznych punktów Przemyśla. Spacer z popularnej wśród turystów twierdzy na dworzec trwa niespełna pół godziny. Sąsiedztwo stacji autobusowej i Dworca PKP ułatwia przesiadkę pasażerom kolei, wybierającym się w podróż busem z Przemyśla do Krakowa.

W stolicy Małopolski wszystkie busy linii Przemyśl - Kraków kończą trasę na Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej, położonym w ścisłym centrum miasta. Stacja przylega do hali Dworca PKP i Galerii Krakowskiej, wewnątrz której pasażerowie mogą skorzystać z oferty licznych lokali gastronomiczno - usługowych. Pasażerowie, kontynuujący podróż w obrębie Krakowa, mogą wsiąść w jeden z autobusów odjeżdżających z przystanku ,,Dworzec Główny Wschód”, tuż obok MDA lub z przystanku w tunelu pod dworcem bądź przed Galerią Krakowską złapać jeden z licznych tramwajów.