Bilety autobusowe

Przemyśl - Kraków

od 15 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Kraków

06:45
7 lis
w drodze 03 godz. 55 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

10:40
7 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16
06:45
7 lis
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
10:40
7 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
7 lis
w drodze 04 godz. 20 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

14:40
7 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17
10:20
7 lis
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
14:40
7 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
7 lis
w drodze 03 godz. 00 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

16:40
7 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

37
13:40
7 lis
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
16:40
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:40
7 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
7 lis
w drodze 03 godz. 00 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

18:40
7 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

37
15:40
7 lis
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
18:40
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
18:40
7 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
7 lis
w drodze 04 godz. 10 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

20:40
7 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19
16:30
7 lis
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
20:40
7 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
7 lis
w drodze 04 godz. 25 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

02:25
8 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

46
22:00
7 lis
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:34
Jarosław
22:49
Przeworsk
23:06
Łańcut
23:22
Rzeszów
00:14
Dębica
00:54
Tarnów
02:25
8 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
7 lis
w drodze 03 godz. 50 min

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

03:40
8 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

36
23:50
7 lis
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
03:40
8 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków