Rozkład jazdy PKS Warszawa – Przemyśl

08:20
20 cze
15:15
20 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kupić za
61,95
08:20
20 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:20
Warszawa
08:50
Warszawa
09:10
Warszawa
11:40
Lublin
13:10
Biłgoraj
13:35
Tarnogród
13:55
Sieniawa
14:15
Przeworsk
14:35
Jarosław
14:50
Radymno
15:05
Orły
15:15
20 cze
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
20 cze
16:19
20 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
60,90
09:00
20 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:50
Warszawa
10:45
Garwolin
11:01
Gończyce
11:22
Ryki
12:29
Lublin
12:40
Lublin
13:03
Jabłonna
13:36
Tarnawa Mała
13:58
Frampol
14:17
Biłgoraj
14:42
Tarnogród
15:06
Sieniawa
15:24
Przeworsk
15:40
Jarosław
16:16
Przemyśl
16:19
20 cze
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
20 cze
19:25
20 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kupić za
60,90
11:25
20 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:29
Warszawa
11:55
Warszawa
12:08
Warszawa
12:14
Warszawa
13:11
Garwolin
13:48
Ryki
14:09
Żyrzyn
15:04
Lublin
16:12
Wysokie
16:22
Tarnawa Mała
16:38
Goraj
16:46
Frampol
17:06
Biłgoraj
17:31
Tarnogród
17:42
Majdan
17:47
Adamówka
18:01
Sieniawa
18:23
Przeworsk
18:41
Jarosław
18:56
Radymno
19:05
Zadąbrowie
19:09
Orły
19:17
Żurawica
19:25
20 cze
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
20 cze
21:20
20 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
60,90
14:00
20 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:50
Warszawa
15:45
Garwolin
16:01
Gończyce
16:22
Ryki
17:29
Lublin
17:40
Lublin
18:03
Jabłonna
18:36
Tarnawa Mała
18:58
Frampol
19:17
Biłgoraj
19:42
Tarnogród
20:06
Sieniawa
20:25
Przeworsk
20:41
Jarosław
21:17
Przemyśl
21:20
20 cze
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:05
20 cze
23:24
20 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
60,90
16:05
20 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:55
Warszawa
18:03
Gończyce
19:29
Lublin
19:40
Lublin
20:03
Jabłonna
20:36
Tarnawa Mała
20:58
Frampol
21:17
Biłgoraj
21:47
Tarnogród
22:11
Sieniawa
22:29
Przeworsk
22:45
Jarosław
23:21
Przemyśl
23:24
20 cze
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
20 cze
23:30
20 cze
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kupić za
61,95
16:10
20 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:10
Warszawa
16:50
Warszawa
17:10
Warszawa
20:00
Lublin
21:40
Biłgoraj
22:00
Tarnogród
22:20
Sieniawa
22:40
Przeworsk
22:55
Jarosław
23:10
Radymno
23:20
Orły
23:30
20 cze
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa