Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Przemyśl w 2019 rok roku

W dni powszednie
22:30
6 godz. 13 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:43
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

51,94 
22:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:43
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Codziennie
07:00
7 godz. 20 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:20

Przemyśl

Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6

59,16 
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:39
Garwolin
Przystanek transportu publicznego PUP 05, ul. Tadeusza Kościuszki 31
08:55
Gończyce
Przystanek, trasa E372
09:17
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
10:39
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
11:31
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
11:55
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
12:15
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
12:41
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
13:05
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
13:24
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
13:40
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
14:20
Przemyśl
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:00
7 godz. 24 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:24

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,16 
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:38
Garwolin
Przystanek transportu publicznego PUP 05, ul. Tadeusza Kościuszki 31
10:55
Gończyce
Przystanek, trasa E372
11:16
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
12:40
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
13:35
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
14:00
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
14:20
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
14:47
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
15:10
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
15:30
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
15:46
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
16:24
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
14:25
7 godz. 34 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

21:59

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,16 
14:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
Przystanek transportu publicznego PUP 05, ul. Tadeusza Kościuszki 31
16:25
Gończyce
Przystanek, trasa E372
16:47
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
18:10
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
19:11
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
19:35
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
19:55
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
20:22
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
20:46
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
21:05
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
21:21
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
21:59
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
17:30
7 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:55
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,16 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
Przystanek, trasa E372
21:10
Lublin
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
22:10
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
22:35
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
22:55
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
23:22
Tarnogród
Przystanek, ul. Rynek L01
23:45
Sieniawa
Przystanek, ul. Piłsudskiego 28
00:05
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
00:20
Jarosław
Przystanek, ul. Jana Pawła II 2
00:55
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W dni powszednie
00:10
5 godz. 50 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,36 
00:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W dni powszednie
05:00
6 godz. 31 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:31

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,36 
05:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:31
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W dni powszednie
09:00
6 godz. 41 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:41

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,36 
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:41
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
15:00
6 godz. 50 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

21:50

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,36 
15:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:50
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
18:00
6 godz. 13 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:13
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,36 
18:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:13
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
20:40
5 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

59,36 
20:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
pon, wto, śro, czw, pią, nie
07:00
7 godz. 20 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:20

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

60,90 
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
11:25
8 godz. 0 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:25

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

60,90 
11:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:25
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Przemyśl
pon, wto, śro, czw
14:25
7 godz. 35 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

60,90 
14:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
pon, wto, śro, czw, pią, nie
17:30
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

01:00
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

60,90 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:00
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
W dni powszednie
00:20
5 godz. 40 min w drodze

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa

06:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

80,56 
00:20
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa
06:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
05:10
6 godz. 21 min w drodze

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa

11:31

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

80,56 
05:10
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa
11:31
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
09:10
6 godz. 31 min w drodze

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa

15:41

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

80,56 
09:10
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa
15:41
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
15:10
6 godz. 40 min w drodze

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa

21:50

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

80,56 
15:10
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa
21:50
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
18:10
6 godz. 3 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa

00:13
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

80,56 
18:10
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa
00:13
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
20:50
5 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

80,56 
20:50
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W dni powszednie
22:40
6 godz. 3 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa

04:43
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

80,56 
22:40
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE, Warszawa
04:43
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Przemyśl
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży