Bilety autobusoweWarszawa - Przemyśl

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Przemyśl

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza nie
22:30
Czas przejazdu06 h. 13 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:43
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
47,70 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Przemyśl w 2021 roku

Codziennie
18:00
Czas przejazdu06 h. 13 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:13
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
51,94 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:20
Przemyśl
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6
60,18 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu07 h. 24 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:24
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
60,18 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
Codziennie
14:25
Czas przejazdu07 h. 34 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:59
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
60,18 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu07 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:55
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
60,18 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
Poza nie
15:00
Czas przejazdu06 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:50
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
62,01 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Poza nie
00:10
Czas przejazdu05 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
71,55 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
4.1
Poza nie
05:00
Czas przejazdu06 h. 31 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:31
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
71,55 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Poza nie
09:00
Czas przejazdu06 h. 41 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:41
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
71,55 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
20:40
Czas przejazdu05 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
71,55 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Przemyśl
Informacje o trasie autobusu Warszawa — Przemyśl
11
Liczba autobusów w kierunku
6 godz. 43 min.
Szacowany czas podróży
00:10 — 06:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:30 — 04:43
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
60 — 86 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami