Rozkład jazdy PKS Warszawa – Przemyśl

07:00
17 sty
14:19
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
58,00
07:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
07:50
Warszawa
08:45
Garwolin
09:01
Gończyce
09:22
Ryki
10:29
Lublin
10:40
Lublin
11:03
Jabłonna
11:36
Tarnawa Mała
11:58
Frampol
12:17
Biłgoraj
12:42
Tarnogród
13:06
Sieniawa
13:24
Przeworsk
13:40
Jarosław
14:16
Przemyśl
14:19
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
17 sty
15:10
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kupić za
70,00
09:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:15
Jarosław
15:10
Przemyśl
15:10
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:20
17 sty
15:15
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
59,00
08:20
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:20
Warszawa
08:50
Warszawa
09:05
Warszawa
11:40
Lublin
13:10
Biłgoraj
13:35
Tarnogród
13:55
Sieniawa
14:15
Przeworsk
14:35
Jarosław
14:50
Radymno
15:05
Orły
15:15
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
17 sty
16:19
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
58,00
09:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:50
Warszawa
10:45
Garwolin
11:01
Gończyce
11:22
Ryki
12:29
Lublin
12:40
Lublin
13:03
Jabłonna
13:36
Tarnawa Mała
13:58
Frampol
14:17
Biłgoraj
14:42
Tarnogród
15:06
Sieniawa
15:24
Przeworsk
15:40
Jarosław
16:16
Przemyśl
16:19
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
17 sty
19:25
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
Kupić za
58,00
11:25
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:29
Warszawa
11:55
Warszawa
12:08
Warszawa
12:14
Warszawa
13:11
Garwolin
13:48
Ryki
14:09
Żyrzyn
15:04
Lublin
16:12
Wysokie
16:22
Tarnawa Mała
16:38
Goraj
16:46
Frampol
17:06
Biłgoraj
17:31
Tarnogród
17:42
Majdan
17:47
Adamówka
18:01
Sieniawa
18:23
Przeworsk
18:41
Jarosław
18:56
Radymno
19:05
Zadąbrowie
19:09
Orły
19:17
Żurawica
19:25
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:10
17 sty
19:25
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
59,00
12:10
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:10
Warszawa
12:40
Warszawa
12:55
Warszawa
15:50
Lublin
17:20
Biłgoraj
17:45
Tarnogród
18:05
Sieniawa
18:25
Przeworsk
18:45
Jarosław
19:00
Radymno
19:15
Orły
19:25
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
17 sty
21:20
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
58,00
14:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:50
Warszawa
15:45
Garwolin
16:01
Gończyce
16:22
Ryki
17:29
Lublin
17:40
Lublin
18:03
Jabłonna
18:36
Tarnawa Mała
18:58
Frampol
19:17
Biłgoraj
19:42
Tarnogród
20:06
Sieniawa
20:25
Przeworsk
20:41
Jarosław
21:17
Przemyśl
21:20
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:05
17 sty
23:24
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
58,00
16:05
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:55
Warszawa
18:03
Gończyce
19:29
Lublin
19:40
Lublin
20:03
Jabłonna
20:36
Tarnawa Mała
20:58
Frampol
21:17
Biłgoraj
21:47
Tarnogród
22:11
Sieniawa
22:29
Przeworsk
22:45
Jarosław
23:21
Przemyśl
23:24
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
17 sty
23:30
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
59,00
16:10
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:10
Warszawa
16:50
Warszawa
17:10
Warszawa
20:00
Lublin
21:40
Biłgoraj
22:00
Tarnogród
22:20
Sieniawa
22:40
Przeworsk
22:55
Jarosław
23:10
Radymno
23:20
Orły
23:30
17 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
17 sty
02:29
18 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
Kupić za
58,00
19:10
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:00
Warszawa
20:55
Garwolin
21:11
Gończyce
21:32
Ryki
22:39
Lublin
22:50
Lublin
23:13
Jabłonna
23:46
Tarnawa Mała
00:08
Frampol
00:27
Biłgoraj
00:52
Tarnogród
01:16
Sieniawa
01:34
Przeworsk
01:50
Jarosław
02:26
Przemyśl
02:29
18 sty
Przemyśl
Przemyśl, ul. Sportowa Przychodnia
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Z miasta Przemyśl

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.