Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Przemyśl w 2019 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 34 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:59
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 24 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:24
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 05 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:50
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
Czas przejazdu 05 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
17:30
Czas przejazdu 07 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

00:55
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
21:10
Lublin
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 4"
22:10
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
22:35
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
22:55
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
23:22
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
23:45
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
00:05
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
00:20
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
00:55
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:25
Czas przejazdu 07 h. 34 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:59

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
14:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
16:25
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
16:47
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
18:10
Lublin
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 4"
19:11
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
19:35
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
19:55
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
20:22
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
20:46
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
21:05
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
21:21
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
21:59
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:00
Czas przejazdu 07 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

14:20

Przemyśl

Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6

60
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
08:39
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
08:55
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
09:17
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
10:39
Lublin
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 4"
11:31
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
11:55
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
12:15
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
12:41
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
13:05
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
13:24
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
13:40
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
14:20
Przemyśl
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 07 h. 24 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:24

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:38
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
10:55
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
11:16
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
12:40
Lublin
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 4"
13:35
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
14:00
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
14:20
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
14:47
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
15:10
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
15:30
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
15:46
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
16:24
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:40
Czas przejazdu 05 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
20:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:50
Czas przejazdu 05 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

81
20:50
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Przemyśl
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!