Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Przemyśl

od 31 zł, 19 lis

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Przemyśl w 2018 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 34 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:59
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 24 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
16:24
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:20
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 06 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
05:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 06 h. 31 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:31
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 06 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
15:45
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 06 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
06:20
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 05 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
14:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
22:00
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
01:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
11:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
19:25
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
18:20
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 06 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
01:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
16:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
23:30
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
08:20
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 06 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
15:15
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, sob
06:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 07 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
13:55
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
20:50
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
Czas przejazdu 05 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:10
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
Czas przejazdu 06 h. 21 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:31
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
09:10
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
Czas przejazdu 06 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
15:45
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:10
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
Czas przejazdu 06 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy On Mondays
00:20
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
Czas przejazdu 06 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
06:20
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
Codziennie
17:30
Czas przejazdu 07 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

00:55
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
21:10
Lublin
"Dworzec PKP; ul. Dworcowa 4"
22:10
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
22:35
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
22:55
Biłgoraj
"Dworzec Autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
23:22
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
23:45
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
00:05
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
00:20
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
00:55
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:25
Czas przejazdu 07 h. 34 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:59

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
14:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
16:25
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
16:47
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
18:10
Lublin
"Dworzec PKP; ul. Dworcowa 4"
19:11
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
19:35
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
19:55
Biłgoraj
"Dworzec Autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
20:22
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
20:46
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
21:05
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
21:21
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
21:59
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 07 h. 24 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:24

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:38
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
10:55
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
11:16
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
12:40
Lublin
"Dworzec PKP; ul. Dworcowa 4"
13:35
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
14:00
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
14:20
Biłgoraj
"Dworzec Autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
14:47
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
15:10
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
15:30
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
15:46
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
16:24
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:00
Czas przejazdu 07 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

14:20

Przemyśl

Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6

60
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
08:39
Garwolin
"Przystanek transportu publicznego PUP 05; ul. Tadeusza Kościuszki 31"
08:55
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
09:17
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
10:39
Lublin
"Dworzec PKP; ul. Dworcowa 4"
11:31
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
11:55
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
12:15
Biłgoraj
"Dworzec Autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
12:41
Tarnogród
"Przystanek; ul. Rynek L01"
13:05
Sieniawa
"Przystanek; ul. Piłsudskiego 28"
13:24
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
13:40
Jarosław
"Przystanek; ul. Jana Pawła II 2"
14:20
Przemyśl
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego; ul. Sportowa 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:00
Czas przejazdu 06 h. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:50

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
15:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:50
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:00
Czas przejazdu 06 h. 31 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

11:31

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
05:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
11:31
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 06 h. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

15:45

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
15:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:10
Czas przejazdu 06 h. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

06:20

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
00:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
06:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
20:40
Czas przejazdu 05 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
20:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:25
Czas przejazdu 07 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

22:00

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

61
14:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
22:00
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
17:30
Czas przejazdu 07 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

01:00
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

61
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
01:00
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:00
Czas przejazdu 07 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

14:20

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

61
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
14:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
11:25
Czas przejazdu 08 h. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

19:25

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

61
11:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:25
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Przemyśl

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
18:20
Czas przejazdu 06 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

01:15
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

62
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
01:15
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ALBATROS Sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
16:10
Czas przejazdu 07 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

23:30

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

62
16:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
23:30
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ALBATROS Sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, sob
08:20
Czas przejazdu 06 h. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

15:15

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

62
08:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
15:15
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ALBATROS Sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
06:40
Czas przejazdu 07 h. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

13:55

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

62
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
13:55
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ALBATROS Sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:50
Czas przejazdu 05 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa

02:35
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

81
20:50
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
02:35
+1 dzień
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
05:10
Czas przejazdu 06 h. 21 min

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa

11:31

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

81
05:10
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
11:31
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:10
Czas przejazdu 06 h. 35 min

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa

15:45

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

81
09:10
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
15:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

On Mondays
15:10
Czas przejazdu 06 h. 40 min

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa

21:50

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

81
15:10
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
21:50
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
00:20
Czas przejazdu 06 h. 00 min

Warszawa

WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa

06:20

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

81
00:20
Warszawa
WARSZAWA OKĘCIE; Warszawa
06:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Neobus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Przemyśl