Bilety autobusowe

Warszawa - Przemyśl

od 51 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Przemyśl

05:00
24 wrz
w drodze 06 godz. 31 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:31
24 wrz

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

74
05:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:56
Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
11:31
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
11:31
24 wrz
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
24 wrz
w drodze 07 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:20
24 wrz

Przemyśl

Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6

60
07:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:39
Garwolin
08:55
Gończyce
09:17
Ryki
10:39
Lublin
11:31
Tarnawa Mała
11:55
Frampol
12:15
Biłgoraj
12:41
Tarnogród
13:05
Sieniawa
13:24
Przeworsk
13:40
Jarosław
14:20
24 wrz
Przemyśl
Centrum Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Sportowa 6
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:20
24 wrz
w drodze 06 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:15
24 wrz

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

62
08:20
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:50
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
09:10
Warszawa, Rondo Wiatraczna 01/02
11:40
Lublin, Dworzec Autobusowy
13:10
Biłgoraj, ul. Kościuszki
13:35
Tarnogród, Rynek
13:55
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
14:15
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
14:35
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
14:50
Radymno, ul. Rynek
15:05
Orły, droga krajowa 77/09
15:15
24 wrz
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
24 wrz
w drodze 07 godz. 24 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:24
24 wrz

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
09:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:38
Garwolin
10:55
Gończyce
11:16
Ryki
12:40
Lublin
13:35
Tarnawa Mała
14:00
Frampol
14:20
Biłgoraj
14:47
Tarnogród
15:10
Sieniawa
15:30
Przeworsk
15:46
Jarosław
16:24
24 wrz
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:25
24 wrz
w drodze 07 godz. 34 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:59
24 wrz

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
14:25
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:08
Garwolin
16:25
Gończyce
16:47
Ryki
18:10
Lublin
19:11
Tarnawa Mała
19:35
Frampol
19:55
Biłgoraj
20:22
Tarnogród
20:46
Sieniawa
21:05
Przeworsk
21:21
Jarosław
21:59
24 wrz
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
24 wrz
w drodze 07 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:30
24 wrz

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

62
16:10
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:10
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:50
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
17:10
Warszawa, Rondo Wiatraczna 01/02
20:00
Lublin, Dworzec Autobusowy
21:40
Biłgoraj, ul. Kościuszki
22:00
Tarnogród, Rynek
22:20
Sieniawa, ul.Piłsudskiego
22:40
Przeworsk, Dworzec Autobusowy ul. Chopina
22:55
Jarosław, ul. Jana Pawła II 02
23:10
Radymno, ul. Rynek
23:20
Orły, droga krajowa 77/09
23:30
24 wrz
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 wrz
w drodze 07 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:55
25 wrz

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

60
17:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:25
Gończyce
21:10
Lublin
22:10
Tarnawa Mała
22:35
Frampol
22:55
Biłgoraj
23:22
Tarnogród
23:45
Sieniawa
00:05
Przeworsk
00:20
Jarosław
00:55
25 wrz
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
24 wrz
w drodze 05 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:35
25 wrz

Przemyśl

Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4

74
20:40
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:00
Jarosław, Dworzec PKP przystanek "Wagabunda"
02:35
Przemyśl, Dworzec Autobusowy
02:35
25 wrz
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Przemyśl