Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Przemyśl — Kijów w 2018 rok roku

16:35
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
08:15
Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:15
Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36
Czas przejazdu 16 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, czw, sob
16:35
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Przemyśl

Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4

06:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

81
16:35
Przemyśl
Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4
18:55
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
21:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
00:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
03:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
06:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:15
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Przemyśl

Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36

00:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

196
08:15
Przemyśl
Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
12:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
15:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
16:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
16:45
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
18:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
19:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
20:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
22:15
Berdyczów
"Dworzec autobusowy Berdichev; Pryvokzalna ploshcha 1A"
22:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:15
Czas przejazdu 16 h. 15 min
+1 dzień

Przemyśl

Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

250
13:15
Przemyśl
Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
17:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
19:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
20:50
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
21:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
22:40
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
23:40
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
00:05
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
00:30
Netiszyn
"Przystanek; ul. Rynkova 2"
02:50
Lubar
"Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki"
03:20
Cudnów
"Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84"
03:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów