Rozkład jazdy PKS Przemyśl – Kijów

14:40
21 cze
03:50
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
63,87
14:40
21 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:05
Lwów
20:50
Brody
21:55
Dubno
22:40
Równe
01:35
Żytomierz
03:50
22 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
21 cze
11:30
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
77,00
23:10
21 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
22 cze
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
21 cze
14:25
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
77,00
23:10
21 cze
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
22 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów