Rozkład jazdy PKS Kijów – Przemyśl

23:15
10:35
18 paź
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
63,05
23:15
17 paź
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
01:25
Żytomierz
03:30
Równe
05:05
Dubno
06:10
Brody
07:40
Lwów
09:15
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:35
18 paź
Przemyśl
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
  • Autobus
  • Van Hool Altano
23:15
10:35
18 paź
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
65,00
23:15
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:35
18 paź
Przemyśl
Nowy dworzec PKS, ulica Stefana Czarnieckiego 4
23:15
10:55
18 paź
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
68,83
23:15
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:55
18 paź
Przemyśl
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
17:00
15:50
18 paź
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
131,40
17:00
17 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • I-VAN60, Neoplan(Free)
19:45
15:50
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
129,82
19:45
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
15:50
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-30, Neoplan(Free)
20:30
15:50
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
130,34
20:30
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
15:50
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • МАН-20, Neoplan(Free)
21:10
15:50
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
127,09
21:10
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
15:50
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1, Neoplan(Free)
17:00
15:50
18 paź
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
146,51
17:00
17 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
18 paź
Przemyśl
  • Autobus
  • I-VAN60, М3--ІІІ
19:45
15:50
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
144,93
19:45
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
15:50
18 paź
Przemyśl
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-30, М3--ІІІ
20:30
15:50
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
145,45
20:30
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
15:50
18 paź
Przemyśl
  • Autobus
  • МАН-20, М3--ІІІ
21:10
15:50
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
142,20
21:10
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
15:50
18 paź
Przemyśl
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1, М3--ІІІ
17:00
16:00
18 paź
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
139,88
17:00
17 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:00
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • I-VAN60
19:45
16:00
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
138,30
19:45
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:00
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-30
20:30
16:00
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
138,82
20:30
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:00
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • МАН-20
21:10
16:00
18 paź
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
135,57
21:10
17 paź
Kiev
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
16:00
18 paź
Przemyśl
Stop "Shop" Tesco "", Ulica Lwowska; dom 36
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Przemyśl
Do miasta Kijów
Z miasta Przemyśl

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.