Rozkład jazdy PKS Kijów – Łódź

08:00
25 cze
00:20
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
140,00
08:00
25 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
Lublin
21:15
Warszawa
00:20
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
25 cze
00:25
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
144,20
08:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
00:25
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 cze
01:15
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
140,00
07:50
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
01:15
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
25 cze
04:00
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
105,03
11:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
22:25
Lublin
01:20
Warszawa
04:00
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
25 cze
06:20
26 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Kupić za
105,03
14:00
25 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:45
Sarny
21:40
Kowel
22:40
01:05
Lublin
04:10
Warszawa
06:20
26 cze
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 cze
06:20
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Kupić za
105,03
15:00
25 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:20
Korosteń
19:45
Sarny
21:40
Kowel
22:40
01:05
Lublin
04:10
Warszawa
06:20
26 cze
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 cze
06:30
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
95,00
15:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 cze
06:40
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
99,75
13:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
Warszawa
06:40
26 cze
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 cze
06:40
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
103,53
13:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
Warszawa
06:40
26 cze
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 cze
06:50
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Kupić za
120,00
13:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:50
26 cze
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
25 cze
08:00
26 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
99,78
10:40
25 cze
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
11:10
Kijów
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
20:50
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
Częstochowa
08:00
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
25 cze
08:00
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
99,78
11:30
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
20:50
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
Częstochowa
08:00
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 cze
08:15
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Kupić za
99,75
16:30
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
Lublin
06:20
Warszawa
08:15
26 cze
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 cze
08:15
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Kupić za
103,53
16:30
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
03:10
Lublin
06:20
Warszawa
08:15
26 cze
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
25 cze
08:20
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
105,03
14:10
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
Warszawa
08:20
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 cze
08:25
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Kupić za
120,00
16:30
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:25
26 cze
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 cze
09:15
26 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
96,03
17:00
25 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
21:50
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
25 cze
09:20
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
120,03
18:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:10
Żytomierz
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
Warszawa
09:20
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
25 cze
09:20
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
97,53
18:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:10
Żytomierz
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
Warszawa
09:20
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
25 cze
10:00
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
124,12
12:25
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 cze
10:50
26 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
Kupić za
105,03
17:00
25 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
19:25
Żytomierz
22:35
Równe
23:55
Łuck
01:20
Włodzimierz Wołyński
01:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Lublin
07:00
Radom
08:50
Warszawa
10:50
26 cze
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Łódź

08:00
25 cze
00:20
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
114,03
08:00
25 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
Lublin
21:40
Warszawa
00:20
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
25 cze
05:30
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
135,04
08:00
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
16:50
Lwów
20:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
02:35
Radom
04:30
Piotrków Trybunalski
05:30
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
25 cze
05:30
26 cze
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
135,04
08:30
25 cze
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
16:50
Lwów
20:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
02:35
Radom
04:30
Piotrków Trybunalski
05:30
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
25 cze
13:15
26 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
168,35
11:50
25 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:20
Żytomierz
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
26 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Łódź
Do miasta Kijów
Z miasta Łódź
Odwrotny kierunek: