Rozkład jazdy PKS Łódź – Lwów

04:00
17:30
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
120,26
04:00
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
04:55
Piotrków Trybunalski
05:50
Radomsko
06:40
Częstochowa
07:50
Katowice
09:10
Kraków
10:55
Tarnów
12:10
Rzeszów
13:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
12 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
18:00
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
110,00
05:10
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
18:00
12 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:45
19:00
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
145,68
06:45
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
19:00
12 gru
Lwów
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
00:40
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
132,39
12:30
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
00:40
13 gru
Lwów
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
02:00
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
120,00
14:10
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
13 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
02:10
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
120,00
14:10
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
02:10
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
03:00
13 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
15:20
12 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
03:00
13 gru
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
15:20
12 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109
03:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
03:10
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
96,90
09:30
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
03:10
13 gru
Lwów
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
03:20
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
105,72
15:00
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
16:45
Częstochowa
17:55
Katowice
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:20
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
03:50
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
110,00
16:20
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
03:50
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Pl. Dwircewa 1
110,00
16:20
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
03:50
13 gru
Lwów
Pl. Dwircewa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
04:25
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
86,16
16:50
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
19:00
Warszawa
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
04:40
13 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
120,00
17:00
12 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec Kolejowy, Plac Dworcowy 1
04:40
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
04:55
13 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
105,94
17:00
12 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
05:00
13 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
120,00
17:00
12 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec PKS, ul. Stryjska 109
05:00
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
06:25
13 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
154,47
18:35
12 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
06:25
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
07:15
13 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
104,52
19:00
12 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
07:30
13 gru
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
19:00
12 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
07:30
13 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Łódź – Lwów

15:25
05:55
13 gru
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
98,87
15:25
12 gru
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Wlokniarzy; dom 227
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
13 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Lwów
Do miasta Łódź
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Łódź - Lwów

Lwów – malownicze ukraińskie miasto, położone na pograniczu wschodniego Roztocza i Wyżyny Podolskiej, jest znaczącym punktem turystycznym kraju.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom proponujemy komfortowe połączenia autokarowe (bus oraz autobus) Łódź – Lwów, realizowane przez renomowane firmy przewozowe – krajowe i zagraniczne.

Przejazd Łódź – Lwów

Całkowity czas podróży oscyluje w granicach 10 godzin, a jej koszt zaczyna się od średnio od 70 złotych. Rezerwacja oraz zakup biletu realizowane są za pośrednictwem wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.