Rozkład jazdy PKS Łódź – Lwów

12:00
14 sie
00:50
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
102,97
12:00
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
14 sie
01:00
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
95,62
12:40
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
14 sie
01:00
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
110,00
12:00
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
01:00
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
14 sie
02:00
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
120,00
14:10
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
15 sie
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
14 sie
03:00
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
110,33
15:20
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
14 sie
03:00
15 sie
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
110,00
15:20
14 sie
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
03:00
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
14 sie
03:50
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
110,00
16:20
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
14 sie
03:50
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
103,00
16:20
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
03:50
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
14 sie
04:40
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
117,68
17:00
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
14 sie
04:45
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
120,00
17:00
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
04:45
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
14 sie
04:55
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
95,00
15:25
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
15 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
14 sie
04:55
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
95,00
15:25
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
15 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
14 sie
05:00
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystanek autobusowy "Dworzec kolejowy" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
92,68
14:45
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
15 sie
Lwów
Przystanek autobusowy "Dworzec kolejowy" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
14 sie
06:00
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
95,47
18:10
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:10
Warszawa
22:10
Radom
23:40
Kielce
04:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
14 sie
06:15
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
110,33
15:25
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
15 sie
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
14 sie
06:50
15 sie
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
112,20
19:00
14 sie
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
06:50
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
14 sie
07:30
15 sie
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
112,20
19:00
14 sie
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
07:30
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
14 sie
12:50
15 sie
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,10
22:05
14 sie
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Lwów
Do miasta Łódź
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Łódź - Lwów

Lwów – malownicze ukraińskie miasto, położone na pograniczu wschodniego Roztocza i Wyżyny Podolskiej, jest znaczącym punktem turystycznym kraju.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom proponujemy komfortowe połączenia autokarowe (bus oraz autobus) Łódź – Lwów, realizowane przez renomowane firmy przewozowe – krajowe i zagraniczne.

Przejazd Łódź – Lwów

Całkowity czas podróży oscyluje w granicach 10 godzin, a jej koszt zaczyna się od średnio od 70 złotych. Rezerwacja oraz zakup biletu realizowane są za pośrednictwem wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie.