Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Lwów

Najlepsza oferta

W poniedziałki
14:40
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,60 

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Lwów w 2019 rok

Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84,48 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

84,48 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84,48 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

84,48 
wto, pią, nie
12:00
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

00:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

89,49 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

90,00 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

12:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

90,00 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

12:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,05 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu14 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

12:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

90,05 
wto, pią
19:50
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

07:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

95,00 
W poniedziałki
19:50
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

LODZ, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

96,90 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55

03:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

100,00 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

100,00 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

100,00 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,00 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,00 
pon, śro, pią, sob
17:50
Czas przejazdu10 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

100,00 
pon, wto, czw, sob
17:50
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
pon, wto, czw, sob
17:50
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

100,00 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

08:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

100,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

100,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

06:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55

10:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,06 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,06 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,06 
Poza wto i czw
14:45
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

05:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

102,00 
Codziennie
01:05
Czas przejazdu10 h. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

12:05

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

105,06 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

01:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

105,06 
Codziennie
18:35
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

06:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

105,06 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

105,20 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

105,20 
W soboty
15:00
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

03:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

105,28 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

105,61 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

105,61 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

105,61 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

105,61 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

105,61 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

105,61 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu10 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

110,00 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

113,90 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

08:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

113,90 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

07:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

113,90 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

02:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

120,00 
W poniedziałki
15:45
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec PKS, st. 4,5,6, Łódź

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

120,00 
22.08, 29.08, 05.09, 12.09, 19.09...
15:45
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

05:30
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109

120,00 
22.08, 29.08, 05.09, 12.09, 19.09...
15:45
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

120,00 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

121,88 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

123,60 
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Lwów
Do miasta Łódź
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Łódź - Lwów

Podróż z Łodzi do Lwowa warto zaplanować z wyprzedzeniem z uwagi na sporą popularność destynacji i względnie niewielką liczbę połączeń. Biorąc pod uwagę czas trwania podróży, najlepszym wyborem będzie trasa nocna.

W Łodzi autobusy zatrzymują się zazwyczaj na jednym z dwóch dworców autobusowych – jednym z nich jest położony na uboczu Dworzec Łódź Kaliska, drugi to znajdujący się w centrum, niedawno oddany do użytku obiekt Łódź Fabryczna. Po rezerwacji biletu, lub jeszcze przed, jeśli zależy Ci na podróży z konkretnego punktu Łodzi, istotne jest więc dokładne sprawdzenie stacji odjazdu. Jeśli podróżujesz trasie Łódź – Lwów z firmą ECOLINES, twój autobus odjedzie z Dworca Łódź Fabryczna; w przypadku innych przewoźników wybór pada zazwyczaj na Łódź Kaliską. Łódź Fabryczna znajduje się w ścisłym centrum miasta, w pobliżu słynnej Piotrkowskiej, jeśli więc wybierasz się ze Lwowa do Łodzi w celach turystycznych, umiejscowienie tego dworca będzie dla ciebie najdogodniejsze.

By wybrać się w podróż na trasie Łódź – Lwów, warto zarezerwować bilet wcześniej ze względu na rosnąca popularność ukraińskiego miasta jako podróżniczej destynacji. We Lwowie autobusy zatrzymują się w południowej części miasta, na trzypiętrowym dworcu wyposażonym w poczekalnie i punkty handlowe, a nawet kawiarnię i hotel. Ulicą Stryjską, przy której się mieści, korzystając z komunikacji miejskiej, w kilkanaście minut dotrzesz do głównych atrakcji Starego Miasta.