Rozkład jazdy PKS Łódź – Lwów

14:10
19 lut
02:00
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,00
14:10
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
20 lut
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
19 lut
02:10
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
90,00
14:10
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
02:10
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
19 lut
02:10
20 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,00
14:10
19 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
KIELCE
OPATÓW
SANDOMIERZ
STALOWA WOLA
NISKO
JAROSŁAW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
02:10
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
19 lut
02:30
20 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
15:20
19 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
02:30
Lwów
02:30
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
19 lut
03:00
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
116,43
15:20
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
19 lut
03:00
20 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
15:20
19 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
CZERNIOWCE
03:00
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
19 lut
03:20
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
86,00
14:45
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
20 lut
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
19 lut
03:50
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
16:20
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
19 lut
03:50
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
16:20
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
03:50
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
19 lut
03:50
20 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
16:20
19 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
GDYNIA
GDAŃSK
GRUDZIĄDZ
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
ZAMOŚĆ
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
03:50
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
19 lut
04:25
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
99,23
16:50
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
19:00
Warszawa
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
04:40
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
105,84
17:00
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:40
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
04:45
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
17:00
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
04:45
Lwów
04:45
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
19 lut
04:55
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
85,00
15:25
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
20 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
19 lut
04:55
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
85,00
15:25
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
20 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
04:55
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,84
17:00
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
04:55
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,00
17:00
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
04:55
Lwów
04:55
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
19 lut
04:55
20 lut
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
85,00
15:25
19 lut
Łódź
ŁÓDŹ 6, Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
ZIELONA GÓRA
SULECHÓW
WOLSZTYN
GRODZISK WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
POZNAŃ
KONIN
ŁÓDŹ
WARSZAWA
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
TERNOPIL
CHMELNIZKI
04:55
20 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
19 lut
05:20
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
99,52
14:45
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
05:20
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
19 lut
05:55
20 lut
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
18:35
19 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
05:55
Lwów
05:55
20 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
19 lut
06:25
20 lut
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,57
18:35
19 lut
Łódź
LODZ', Dworzec PKS Lodz Kaliska ul. Wlokniarzy
06:25
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
19 lut
06:25
20 lut
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,00
18:35
19 lut
Łódź
ŁÓDŹ 4, PKS Łódź Kaliska, ul. Włokniarzy 203/205
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOM
LUBLIN
LWIW
06:25
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
06:50
20 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
19:00
19 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
06:50
20 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
07:15
20 lut
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
116,43
19:00
19 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
07:30
20 lut
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
19:00
19 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
07:30
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
19 lut
07:30
20 lut
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
19:00
19 lut
Łódź
ŁÓDŹ 2, Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
07:30
20 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Lwów
Do miasta Łódź
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Łódź - Lwów

Lwów – malownicze ukraińskie miasto, położone na pograniczu wschodniego Roztocza i Wyżyny Podolskiej, jest znaczącym punktem turystycznym kraju.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom proponujemy komfortowe połączenia autokarowe (bus oraz autobus) Łódź – Lwów, realizowane przez renomowane firmy przewozowe – krajowe i zagraniczne.

Przejazd Łódź – Lwów

Całkowity czas podróży oscyluje w granicach 10 godzin, a jej koszt zaczyna się od średnio od 70 złotych. Rezerwacja oraz zakup biletu realizowane są za pośrednictwem wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie.