Bilety autobusowe

Łódź - Lwów

od 74 zł, 20 paź

Rozkład jazdy PKS Łódź – Lwów

01:05
20 paź
w drodze 09 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

11:35
20 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

102
01:05
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:35
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:05
20 paź
w drodze 09 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

11:35
20 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

100
01:05
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:35
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:05
20 paź
w drodze 10 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:05
20 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

102
01:05
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:05
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:05
20 paź
w drodze 14 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

20:10
20 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

107
05:05
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
20:10
20 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
20 paź
w drodze 11 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

01:00
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

93
12:40
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
20 paź
w drodze 11 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

02:10
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

100
14:10
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 paź
w drodze 11 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

03:00
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

122
15:00
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
20 paź
w drodze 10 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

03:50
21 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

110
16:20
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
21 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
20 paź
w drodze 10 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

03:50
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

103
16:20
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
03:50
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
20 paź
w drodze 12 godz. 15 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

04:25
21 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

100
15:10
20 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
16:05
Piotrków Trybunalski
17:30
Częstochowa
18:50
Katowice
20:15
Kraków
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
21 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
20 paź
w drodze 12 godz. 15 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

04:25
21 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

122
15:10
20 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
16:05
Piotrków Trybunalski
17:30
Częstochowa
18:50
Katowice
20:15
Kraków
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
21 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
20 paź
w drodze 10 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

04:40
21 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

136
17:00
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
21 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
20 paź
w drodze 12 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

04:55
21 paź

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

100
15:25
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
21 paź
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
20 paź
w drodze 12 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

04:55
21 paź

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

100
15:25
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
21 paź
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
20 paź
w drodze 10 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

06:00
21 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

93
18:10
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:10
Warszawa
22:50
Radom
00:30
Kielce
04:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
21 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:35
20 paź
w drodze 10 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

06:25
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

107
18:35
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
19:20
Piotrków Trybunalski
21:20
Radom
22:55
Lublin
03:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:25
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
20 paź
w drodze 10 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

06:50
21 paź

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

122
19:00
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
06:50
21 paź
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
20 paź
w drodze 11 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:30
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

122
19:00
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
07:30
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
20 paź
w drodze 13 godz. 30 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

08:05
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90
17:35
20 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
08:05
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
20 paź
w drodze 13 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:50
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

111
22:05
20 paź
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Lwów
Do miasta Łódź
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:

Bus Łódź - Lwów

Lwów – malownicze ukraińskie miasto, położone na pograniczu wschodniego Roztocza i Wyżyny Podolskiej, jest znaczącym punktem turystycznym kraju.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom proponujemy komfortowe połączenia autokarowe (bus oraz autobus) Łódź – Lwów, realizowane przez renomowane firmy przewozowe – krajowe i zagraniczne.

Przejazd Łódź – Lwów

Całkowity czas podróży oscyluje w granicach 10 godzin, a jej koszt zaczyna się od średnio od 70 złotych. Rezerwacja oraz zakup biletu realizowane są za pośrednictwem wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie.