Rozkład jazdy PKS Łódź – Lwów

12:00
27 maj
00:50
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,27
12:00
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
28 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
27 maj
01:00
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
97,74
12:40
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
28 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
27 maj
01:00
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
12:00
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
01:00
28 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
27 maj
02:00
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
120,00
14:10
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
28 maj
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
27 maj
02:30
28 maj
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
15:20
27 maj
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
02:30
Lwów
02:30
28 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
27 maj
03:00
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
112,78
15:20
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
28 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
27 maj
03:50
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
16:20
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
28 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
27 maj
03:50
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
113,30
16:20
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
03:50
28 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
27 maj
04:40
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
120,30
17:00
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:40
28 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
27 maj
04:45
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
17:00
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
04:45
Lwów
04:45
28 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
27 maj
04:55
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
95,00
15:25
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
28 maj
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
27 maj
04:55
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
95,00
15:25
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
28 maj
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
27 maj
04:55
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,30
17:00
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
28 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
06:50
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
124,06
19:00
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
06:50
28 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
07:30
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
124,06
19:00
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
07:30
28 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
07:30
28 maj
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
19:00
27 maj
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
07:30
28 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Łódź – Lwów

15:25
27 maj
05:55
28 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
112,78
15:25
27 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
28 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Lwów
Do miasta Łódź
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Łódź - Lwów

Lwów – malownicze ukraińskie miasto, położone na pograniczu wschodniego Roztocza i Wyżyny Podolskiej, jest znaczącym punktem turystycznym kraju.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom proponujemy komfortowe połączenia autokarowe (bus oraz autobus) Łódź – Lwów, realizowane przez renomowane firmy przewozowe – krajowe i zagraniczne.

Przejazd Łódź – Lwów

Całkowity czas podróży oscyluje w granicach 10 godzin, a jej koszt zaczyna się od średnio od 70 złotych. Rezerwacja oraz zakup biletu realizowane są za pośrednictwem wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie.