Rozkład jazdy PKS Łódź – Lwów

01:05
12:05
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
91,52
01:05
27 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
03:00
Warszawa
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
27 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
06:45
19:00
105,68
06:45
27 paź
Łódź
19:00
27 paź
Lwów
  • Autobus
  • bus
06:45
19:00
105,68
06:45
27 paź
Łódź
19:00
27 paź
Lwów
  • Autobus
  • bus
06:45
19:00
132,06
06:45
27 paź
Łódź
19:00
27 paź
Lwów
  • Autobus
  • bus
12:25
01:20
28 paź
125,81
12:25
27 paź
Łódź
01:20
28 paź
Lwów
  • Autobus
  • bus
14:10
02:00
28 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
120,00
14:10
27 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
28 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
14:10
02:10
28 paź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
120,00
14:10
27 paź
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
02:10
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
15:20
02:30
28 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
110,00
15:20
27 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
Dw. Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:30
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
15:20
03:00
28 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
118,82
15:20
27 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
09:30
03:10
28 paź
96,90
09:30
27 paź
Łódź
03:10
28 paź
Lwów
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats)
14:45
03:20
28 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
99,15
14:45
27 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Неоплан
15:00
03:20
28 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
105,72
15:00
27 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
16:45
Częstochowa
17:55
Katowice
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:20
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
16:50
04:25
28 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
93,04
16:50
27 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
19:00
Warszawa
21:55
Lublin
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
28 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
04:40
28 paź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
120,00
17:00
27 paź
Łódź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Kolejowy, Plac Dworcowy 1
04:40
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
17:00
04:45
28 paź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
120,00
17:00
27 paź
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
Dworzec PKS AS-8, Plac Dworcowy 1
04:45
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
15:25
04:55
28 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
85,00
15:25
27 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
18:10
Modlin
19:10
Warszawa
19:40
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
04:55
28 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
17:00
04:55
28 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
114,40
17:00
27 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
19:00
Warszawa
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
14:45
05:20
28 paź
,
114,75
14:45
27 paź
Łódź
,
05:20
28 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
18:35
06:25
28 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
91,52
18:35
27 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
19:20
Piotrków Trybunalski
21:20
Radom
22:55
Lublin
03:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:25
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
18:35
06:25
28 paź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
111,21
18:35
27 paź
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
06:25
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
19:00
07:15
28 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
120,78
19:00
27 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
07:30
28 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
19:00
27 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
07:30
28 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109

Połączenia z przesiadką Łódź – Lwów

05:10
18:00
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
83,90
05:10
27 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów KB(Poland/Ukraine)
18:00
27 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Lwów
Do miasta Łódź
Z miasta Lwów

Bus Łódź - Lwów

Lwów – malownicze ukraińskie miasto, położone na pograniczu wschodniego Roztocza i Wyżyny Podolskiej, jest znaczącym punktem turystycznym kraju.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom proponujemy komfortowe połączenia autokarowe (bus oraz autobus) Łódź – Lwów, realizowane przez renomowane firmy przewozowe – krajowe i zagraniczne.

Przejazd Łódź – Lwów

Całkowity czas podróży oscyluje w granicach 10 godzin, a jej koszt zaczyna się od średnio od 70 złotych. Rezerwacja oraz zakup biletu realizowane są za pośrednictwem wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.