Rozkład jazdy PKS Katowice – Łódź

21:15
17 sty
00:25
18 sty
Katowice, Dworzec Autobusowy
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
Kupić za
40,00
21:15
17 sty
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
16:31
Krynica-Zdrój
16:34
Krynica-Zdrój
16:35
Krynica-Zdrój
16:36
Krynica-Zdrój
16:38
Krynica-Zdrój
16:39
Krynica-Zdrój
16:40
Krynica-Zdrój
16:45
Krzyżówka
16:55
Łabowa
17:05
Frycowa
17:08
Nawojowa
17:14
Nowy Sącz
17:20
Nowy Sącz
17:32
Nowy Sącz
17:35
Nowy Sącz
17:37
Nowy Sącz
17:43
Dąbrowa
17:49
Tęgoborze
17:54
Łososina Dolna
17:58
Witowice Górne
18:00
Witowice Dolne
18:02
Wytrzyszczka
18:05
Czchów
18:07
Czchów
18:10
Jurków
18:20
Gnojnik
18:23
Uszew
18:26
Okocim
18:35
Brzesko
18:36
Brzesko
19:15
Kraków
19:17
Kraków
19:22
Kraków
19:24
Kraków
19:26
Kraków
19:29
Kraków
19:31
Kraków
19:35
Kraków
19:55
Kraków
20:02
Kraków
20:06
Kraków
21:10
Katowice
22:25
Częstochowa
00:25
Łódź
03:15
Poznań
05:00
Piła
06:15
Szczecinek
07:20
Koszalin
08:00
Ustronie Morskie
08:03
Ustronie Morskie
08:05
Ustronie Morskie
00:25
18 sty
Łódź
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Łódź
Do miasta Katowice
Z miasta Łódź

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.