Bilety autobusowe

Katowice - Łódź

od 29 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Katowice – Łódź

01:15
19 wrz
w drodze 02 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:00
19 wrz

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

30
01:15
19 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
02:20
04:00
19 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:15
19 wrz
w drodze 02 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:00
19 wrz

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

34
01:15
19 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
02:20
04:00
19 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
19 wrz
w drodze 03 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

23:50
19 wrz

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

47
20:40
19 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:01
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Osiedla
16:04
Krynica-Zdrój, Szpital
16:05
Krynica-Zdrój, Graniczna
16:06
Krynica-Zdrój, UM
16:08
Krynica-Zdrój, Bank
16:09
Krynica-Zdrój
16:10
Krynica-Zdrój, Słotwiny CPN
16:14
Krzyżówka
16:22
Łabowa
16:28
Frycowa, Szkoła
16:30
Nawojowa, UG
16:40
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
16:50
Nowy Sącz, ul. Rejtana
16:55
Nowy Sącz, Bulwar Narwiku Most II
16:57
Nowy Sącz, ul. Tarnowska
17:03
Dąbrowa
17:09
Tęgoborze
17:14
Łososina Dolna
17:18
Witowice Górne
17:20
Witowice Dolne
17:22
Wytrzyszczka
17:25
Czchów, Zapora
17:28
Czchów, Miasto
17:30
Jurków
17:40
Gnojnik
17:43
Uszew
17:46
Okocim
17:55
Brzesko, Uczestników Ruchu Oporu
17:56
Brzesko, ul. Królowej Jadwigi
18:35
Kraków, Prokocim Szpital
18:37
Kraków, Bieżanowska
18:42
Kraków, Rondo Matecznego
18:44
Kraków, Centrum Kongresowe ICE
18:46
Kraków, Jubilat
18:49
Kraków, Akademia Górniczo Hutnicza
18:51
Kraków, Plac inwalidów
19:00
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
19:20
Kraków, ul. Czarnowiejska
19:27
Kraków, Miasteczko AGH
19:31
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
20:35
Katowice, Dworzec Autobusowy
21:50
Częstochowa, Dworzec Autobusowy
23:50
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
02:40
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
04:25
Piła, Dworzec Autobusowy
05:40
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
06:45
Koszalin, Dworzec Autobusowy
07:05
Mielno, ul. Lechitów/ Hala
07:13
Sarbinowo, ul. Nadmorska Pętla
07:35
Ustronie Morskie, Marysin
07:38
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (Zespół Szkół)
07:40
Ustronie Morskie, ul. Chrobrego (OW Agrosoc)
23:50
19 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
19 wrz
w drodze 03 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

23:50
19 wrz

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

44
20:40
19 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
23:50
19 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź