Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Winnica w 2019 rok roku

15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 20 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 19 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
15:30
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 19 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:40
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 29.01...
12:40
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 27.01, 28.01...
12:40
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 29.01...
12:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 17 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 16 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
15:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 18 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 26.01...
22:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 21 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 20 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:20
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 16 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 24 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 24 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:45
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
w drodze 20 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
15:10
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
w drodze 21 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:10
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
w drodze 20 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 19 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Winnica w 2019 rok roku

Codziennie
15:25
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

11:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

95,00 
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, nie
15:25
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

11:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

96,90 
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
15:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

97,13 
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine), Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
20.01, 21.01, 29.01...
12:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

117,94 
12:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.2
22.01, 27.01, 28.01...
12:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

117,94 
12:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
20.01, 21.01, 29.01...
12:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

08:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

120,00 
12:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
12:10
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

132,51 
12:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
00:10
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
01:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:20
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
04:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Grechanyuk V.I.
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:20
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,00 
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
Dworzec autobusowy Piaseczno, ul. Leopolda Okulickiego 4
22:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:45
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Hrebenne PC (Polska/Ukraina), Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, sob, nie
01:05
16 godz. 25 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:30

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

148,16 
01:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
19.01, 26.01...
15:00
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
14:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
21:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo
W poniedziałki
22:05
21 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

20:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
22:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
wto, czw, nie
15:25
20 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

152,63 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine), Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
16:20
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

164,80 
16:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
10:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
08:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

170,00 
08:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:40
Głowno
Przystanek, ul. Łódzka 8
09:10
Łowicz
Przystanek, ul. Warszawska 9a
09:30
Sochaczew
Przystanek 04, pl. św. Dominika (ul. Płocka)
10:20
Bramki
Przystanek, ul. Łódzka 40
10:40
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
10:55
Bronisze
Winnica, Ukraina, Winnicki
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine), Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Netiszyn
Winnica, Ukraina, Winnicki
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
08:00
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

170,00 
08:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:40
Głowno
Przystanek, ul. Łódzka 8
09:10
Łowicz
Przystanek, ul. Warszawska 9a
09:30
Sochaczew
Przystanek 04, pl. św. Dominika (ul. Płocka)
10:20
Bramki
Przystanek, ul. Łódzka 40
10:40
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
10:55
Bronisze
Winnica, Ukraina, Winnicki
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine), Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Netiszyn
Winnica, Ukraina, Winnicki
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
15:45
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

170,00 
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
12:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
15:10
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

174,83 
15:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
15:10
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

174,83 
15:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
14:10
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

180,00 
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
14:10
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

180,00 
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Winnica
Do miasta Łódź
Z miasta Winnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!