Rozkład jazdy PKS Łódź – Winnica

12:40
16 lip
08:30
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
128,01
12:40
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
Tarnopol
06:20
Chmielnicki
08:30
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
16 lip
09:00
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
170,00
14:10
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
17 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
16 lip
09:20
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
170,00
14:10
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
16 lip
10:15
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
144,20
16:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:15
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16 lip
10:30
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
126,50
15:30
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
Chmielnicki
10:30
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
16 lip
11:40
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
120,00
15:25
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
Chmielnicki
11:40
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
147,82
12:40
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
162,88
15:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
159,93
16:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
162,88
16:50
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
18:10
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
147,67
18:10
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
174,18
19:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
174,18
19:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
169,93
17:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
16 lip
18:45
17 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
,
Kupić za
159,93
15:20
16 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:45
17 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
,
Kupić za
159,93
19:00
16 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
163,23
16:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
147,82
12:40
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
162,88
15:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
159,93
16:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
162,88
16:50
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
18:10
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
147,67
18:10
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
174,18
19:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
174,18
19:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
,
Kupić za
169,93
17:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
16 lip
18:55
17 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
,
Kupić za
159,93
15:20
16 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:55
17 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
,
Kupić za
159,93
19:00
16 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
163,23
16:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
16 lip
20:50
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
130,00
22:05
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:50
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Łódź – Winnica

08:00
16 lip
09:00
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
150,00
08:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:40
Głowno
09:10
Łowicz
09:30
Sochaczew
10:20
Bramki
10:40
Błonie
10:55
11:30
Warszawa
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:00
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
16 lip
09:20
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
150,00
08:00
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:40
Głowno
09:10
Łowicz
09:30
Sochaczew
10:20
Bramki
10:40
Błonie
10:55
11:30
Warszawa
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
16 lip
10:15
17 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
140,00
16:20
16 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
Tarnopol
08:00
Chmielnicki
10:15
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Winnica
Do miasta Łódź
Z miasta Winnica