Rozkład jazdy PKS Łódź – Winnica

12:10
24 kwi
06:30
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
130,00
12:10
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
06:30
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:10
24 kwi
06:30
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
130,00
12:10
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
06:30
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 kwi
09:05
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
170,00
14:10
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
08:05
Latyczów
09:05
25 kwi
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
24 kwi
09:05
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
150,00
08:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
09:05
Winnica
09:05
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 kwi
09:30
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
170,00
14:10
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
09:30
Winnica
09:30
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 kwi
10:15
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
Kupić za
140,00
16:20
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
10:15
25 kwi
Winnica
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
24 kwi
10:30
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
120,40
15:30
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
Chmielnicki
10:30
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 kwi
11:40
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
120,00
15:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
Chmielnicki
11:40
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
24 kwi
13:55
25 kwi
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
120,90
17:35
24 kwi
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
13:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
135,83
14:45
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
151,59
15:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
151,59
15:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
149,66
15:20
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,87
16:20
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
149,67
16:50
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
156,58
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
156,58
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
160,04
19:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
160,04
19:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
149,97
14:45
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
165,87
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,87
19:00
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 kwi
18:45
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,87
15:20
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,87
16:20
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
165,87
14:10
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
165,87
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:45
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,87
19:00
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 kwi
18:45
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
165,87
18:35
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 kwi
18:45
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,87
15:20
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:45
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
135,83
14:45
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
151,59
15:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
151,59
15:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
149,66
15:20
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,87
16:20
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
149,67
16:50
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
156,58
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
156,58
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
160,04
19:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
160,04
19:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
149,97
14:45
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
165,87
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,87
19:00
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 kwi
18:55
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,87
15:20
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,87
16:20
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
165,87
14:10
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
165,87
17:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
18:55
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,87
19:00
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
24 kwi
18:55
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
165,87
18:35
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
24 kwi
18:55
25 kwi
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,87
15:20
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:55
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Łódź – Winnica

16:20
24 kwi
10:15
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
140,00
16:20
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
Tarnopol
08:00
Chmielnicki
10:15
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
24 kwi
11:20
25 kwi
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
124,55
15:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
07:25
Tarnopol
09:20
Chmielnicki
11:20
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Winnica
Do miasta Łódź
Z miasta Winnica