Bilety autobusowe

Łódź - Winnica

od 117 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Łódź – Winnica

12:40
19 wrz
w drodze 18 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:30
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

120
12:40
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
08:30
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
19 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:00
20 wrz

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

170
14:10
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
20 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
19 wrz
w drodze 18 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:20
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

170
14:10
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 wrz
w drodze 18 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:30
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

118
15:30
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
Chmielnicki
10:30
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
19 wrz
w drodze 19 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

11:40
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

120
15:25
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
Chmielnicki
11:40
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
19 wrz
w drodze 27 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

135
14:35
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 wrz
w drodze 26 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

152
15:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 25 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

157
16:20
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
19 wrz
w drodze 24 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

152
16:50
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
19 wrz
w drodze 24 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

159
17:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
19 wrz
w drodze 23 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

138
18:10
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

162
19:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

162
19:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
19 wrz
w drodze 29 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

137
12:40
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
19 wrz
w drodze 27 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

135
14:35
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 wrz
w drodze 26 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

152
15:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
19 wrz
w drodze 25 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

157
16:20
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
19 wrz
w drodze 25 godz. 05 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

152
16:50
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
19 wrz
w drodze 24 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

159
17:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
19 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

138
18:10
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

162
19:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

162
19:00
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
19 wrz
w drodze 29 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

137
12:40
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

20:50
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

130
22:05
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:50
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 wrz
w drodze 29 godz. 45 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

04:50
21 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

144
22:05
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
04:50
21 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Łódź – Winnica

16:20
19 wrz
w drodze 16 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:15
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

140
16:20
19 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
Tarnopol
08:00
Chmielnicki
10:15
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Winnica
Do miasta Łódź
Z miasta Winnica