Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Winnica w 2019 rok roku

19:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
23:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
23:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
18:15
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
19:35
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 12 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
23:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:00
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
20:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
20:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
16:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
20:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią, sob
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:15
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:10
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:35
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
17:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
17:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
20:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
09:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:10
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
04:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
19:00
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

84
19:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
21:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
11:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 24 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
pon, pią
19:45
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

90
19:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
11:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
23:20
Czas przejazdu 15 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

95
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
23:20
Czas przejazdu 15 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

95
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Oceniono na 3.0 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    1.7
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
18:15
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

95
18:15
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
05:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:00
Czas przejazdu 18 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

95
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:05
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:05
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:25
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
10:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
15:00
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

99
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:55
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
19:35
Czas przejazdu 12 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

100
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
"Winnica; Ukraina, Winnicki"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
05:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Oceniono na 2.8 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    2.4
  • Stan techniczny
    2.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.9
Codziennie
23:20
Czas przejazdu 15 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

100
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

100
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
10:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią
23:20
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

103
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

106
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
16:00
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

08:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

106
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
08:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

108
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
12:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

108
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
09:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kozak Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

110
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:55
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:35
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
11:25
Rejon lityński
"Dworzec autobusowy Łityn; ul. Bogdana Khmelnytskoho 7"
12:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

110
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:55
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:35
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
11:25
Rejon lityński
"Dworzec autobusowy Łityn; ul. Bogdana Khmelnytskoho 7"
12:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
12:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, sob
23:00
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7

16:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

110
23:00
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
16:00
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

111
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
06:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
16:00
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

111
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
06:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
20:30
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

111
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
10:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
16:00
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

111
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
06:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
20:30
Czas przejazdu 13 h. 45 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

111
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
10:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
16:00
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

111
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
06:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
pon, pią, sob
20:20
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

114
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
15:00
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

115
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:50
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

13:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

116
21:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
13:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:50
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

116
21:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
12:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 14 h. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

23:45

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

120
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
15:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
17:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
19:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
20:50
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
21:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
22:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
23:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:15
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:25
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

125
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
10:25
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BOHEMIA VOYAGE s.r.o./ТОВ"Іксора"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:10
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

125
17:10
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:10
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

125
17:10
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
09:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
15:00
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

130
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
15:00
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

134
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

134
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
19:35
Czas przejazdu 11 h. 45 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

08:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

134
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
08:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
20:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

150
20:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
07:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8"
12:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
17:30
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

08:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

153
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
23:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
17:30
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

153
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

155
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
12:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

155
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
22:40
Czas przejazdu 15 h. 05 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

14:45
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

166
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
14:45
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu 13 h. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

23:45

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

180
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
23:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:10
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

190
17:10
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
04:30
Czas przejazdu 15 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

20:50

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

195
04:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Winnica
Z miasta Winnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!