Rozkład jazdy PKS Kraków – Winnica

16:00
24 kwi
08:10
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
105,30
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
25 kwi
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
08:10
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
105,00
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Winnica
08:10
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
08:20
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
Kupić za
100,00
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:20
25 kwi
Winnica
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
08:40
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
105,30
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
Winnica
08:40
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
09:00
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
115,00
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
25 kwi
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
09:20
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
115,00
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
09:30
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
115,00
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
Winnica
09:30
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
24 kwi
09:35
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
100,00
18:55
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:35
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 kwi
09:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
140,00
17:30
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 kwi
09:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
140,00
17:30
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 kwi
10:00
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
152,82
17:30
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
Lwów
06:30
Tarnopol
08:00
Chmielnicki
10:00
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 kwi
10:25
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
123,31
20:15
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:25
25 kwi
Winnica
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 kwi
10:35
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
100,00
20:15
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:35
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
11:30
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
98,14
19:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,57
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
124,29
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
104,29
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,29
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
104,29
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
124,29
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,29
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,60
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
124,32
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
104,32
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,32
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
104,32
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
124,32
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,32
18:55
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,32
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 kwi
12:00
25 kwi
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
110,00
23:00
24 kwi
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
12:00
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 kwi
12:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
132,16
21:50
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
25 kwi
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 kwi
12:50
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
150,00
21:50
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:50
Winnica
12:50
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 kwi
13:20
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
132,16
21:50
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
14:15
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,57
16:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 kwi
14:15
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
124,29
17:10
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 kwi
14:15
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
153,09
17:30
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • MAN(VIP), М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 kwi
14:15
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
109,63
19:00
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Setra, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
14:15
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
104,29
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
14:15
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
114,29
19:35
24 kwi
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
25 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 kwi
14:15
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107