Rozkład jazdy PKS Kraków – Winnica

04:30
15 lip
02:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
130,22
04:30
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
04:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
118,45
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
08:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
103,00
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
15 lip
08:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
107,10
16:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .9
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Dw. PKS, ul. P. Skargi
stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
08:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
15 lip
08:35
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
122,40
12:20
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dw PKS ul. Dworcowa 1
Dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1
Dworzec PKS
Dworzec PKS, ul. Hrubieszowska 9
Parking przy markecie Stokrotka
ul.D.Galisckowa 14
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
ul.Zabrama 26
ul.Dubienska 138
Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
08:35
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
15 lip
08:40
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
105,00
16:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:40
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
09:00
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
105,00
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
16 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
15 lip
09:00
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
107,10
16:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
Dworzec - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 st .9
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Dw. PKS, ul. P. Skargi
stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dworzec autobusowy 2, ul Chmielnicka Szosa 107
09:00
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:00
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
126,22
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:00
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:00
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
129,52
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:00
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:30
15 lip
09:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
120,74
04:30
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ А 079.24
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
130,64
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, БАЗ А 079.24
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
133,94
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:30
15 lip
09:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
115,58
04:30
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), BAZ-A079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
125,48
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, BAZ-A079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
128,78
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:30
15 lip
09:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
120,74
04:30
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
130,64
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
09:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
133,94
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:20
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
10:00
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
115,96
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Lwów
05:10
Tarnopol
07:25
Chmielnicki
10:00
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
10:00
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
100,00
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:00
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
10:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
124,30
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
10:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,30
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
10:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
104,30
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
10:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,30
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
10:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
107,00
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:50
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
10:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
127,60
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:50
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
11:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
124,30
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
11:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,30
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
104,30
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,30
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ а 079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
107,00
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
11:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
127,60
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
11:30
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
105,42
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
125,37
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,37
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
105,37
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,37
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,07
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,67
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
105,37
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
126,96
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,96
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,96
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,96
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,66
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
11:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
130,26
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:50
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
15 lip
12:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
100,98
14:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
dworzec autobusowy, Rynek Z. Augusta 19
D.A.Łódź Kaliska Al.Włókniarzy/Karolewskiej st3-5
dworzec autobusowy PKS ul. Dworcowa
PKS, ul. Dworcowa 10
Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
dworzec autobusowy ul. Dworcowa
dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6 st 1 lub 2
PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec PKS UL. Prażmowskiego 8 st.19
dw. PKP, ul. Kolejowa
dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
dworzec autobusowy ul. Lubelska 9
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
Dworzec Autobusowy
dworzec autobusowy, ul. Sokalska 3
Dworzec Autobusowy, ul. Konovaltsya 1
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
Stacja paliw OKKO ul.Lwowska 67
Dworzec Autobusowy ul. Gorbaczevskogo 14
Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
ul.Niezależności 30
Dw. autobusowy, ul. Antonienka-D 15
Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dw. Autobusowy, ul. Holovna 219
12:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
15 lip
12:40
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
107,10
18:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dw PKS ul. Dworcowa 1
Stacja benzynowa SHELL
CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
stacja paliw ORLEN przy drodze nr 4
Dworzec PKS
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dworzec PKP
Dw. PKS, ul. Czarnieckiego
Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
D.A. Daczna ul. Peremochy 142
Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
12:40
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
12:50
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
131,69
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
16 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
13:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
131,69
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
13:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
120,00
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:20
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
126,96
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,96
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
119,37
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,96
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,96
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,66
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
130,26
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
14:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,96
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
15 lip
14:30
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
102,40
23:20
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
Chmielnicki
14:30
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
15 lip
14:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
112,20
22:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy, ul. Żiwowa 7
Winnicka Szosa 23
14:55
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,87
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
118,87
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
121,28
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,87
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
118,87
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
150,56
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
111,57
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,87
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
132,17
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
15:55
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,87
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:55
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
126,56
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
116,56
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
118,97
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
106,56
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century, Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
116,56
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century, Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
148,25
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
109,26
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
126,56
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
129,86
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
106,56
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
132,03
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
122,03
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
124,44
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
112,03
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
122,03
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
153,72
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,73
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
132,03
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
135,33
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
16:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
112,03
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,87
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
118,87
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
121,28
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,87
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
118,87
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
150,56
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
111,57
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,87
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
132,17
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
16:20
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,87
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,64
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
118,05
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
105,64
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,64
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
147,33
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
113,53
23:20
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,34
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
125,64
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
105,64
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,99
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
119,40
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,99
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,99
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
148,68
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,88
23:20
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,69
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
126,99
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
17:05
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,99
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
126,56
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,56
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
118,97
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,56
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,56
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
148,25
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,45
23:20
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,26
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
126,56
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
129,86
15:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
17:10
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,56
18:40
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,37
17:10
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
117,78
19:00
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
105,37
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,37
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
147,06
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
113,26
23:20
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БОГДАН А-092
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,07
19:35
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
125,37
21:50
15 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:15
16 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
15 lip
18:15
16 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
105,37