Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Katowice - Winnica

od 100 zł, 19 lis

Rozkład jazdy PKS Katowice – Winnica

02:30
14 gru
w drodze 17 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

20:50
14 gru

Vinnytsya

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

130
02:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
20:50
14 gru
Vinnytsya
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:05
14 gru
w drodze 14 godz. 40 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

23:45
14 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

120
08:05
14 gru
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
09:20
Krakow
11:45
Rzeszow
13:10
Przemysl
15:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:40
Lviv
18:45
Zolotshiv
19:50
Ternopil
20:50
Volotshysk
21:45
Khmelnytskyi
22:45
Letytshiv
23:45
14 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 gru
w drodze 14 godz. 00 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

07:30
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

100
16:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
18:05
Krakow
21:05
Rzeszow
00:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Lviv
03:10
Ternopil
05:20
Khmelnytskyi
07:30
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
14 gru
w drodze 15 godz. 10 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

07:40
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

161
15:30
14 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
17:00
Krakow
19:50
Rzeszow
21:20
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
01:40
Lviv
04:10
Ternopil
06:30
Khmelnytskyi
07:40
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
14 gru
w drodze 15 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

07:50
15 gru

Vinnytsya

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

150
15:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
07:50
15 gru
Vinnytsya
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 gru
w drodze 16 godz. 40 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

08:10
15 gru

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Bus station "Western", Khmelnitskoye highway; house 107

111
14:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
15:50
Krakow
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lviv
03:50
Ternopil
06:00
Khmelnytskyi
08:10
15 gru
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Bus station "Western", Khmelnitskoye highway; house 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 gru
w drodze 17 godz. 10 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

08:40
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

111
14:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
15:50
Krakow
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lviv
03:50
Ternopil
06:00
Khmelnytskyi
08:10
Vinnytsya
08:40
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
14 gru
w drodze 16 godz. 40 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

09:00
15 gru

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Bus station "Western", Khmelnitskoye highway; house 107

115
15:20
14 gru
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
16:55
Krakow
18:30
Tarnow
19:45
Rzeszow
21:35
Przemysl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lviv
02:40
Zolotshiv
03:45
Ternopil
04:40
Pidvolotshysk
04:55
Volotshysk
06:15
Khmelnytskyi
07:40
Letytshiv
09:00
15 gru
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Bus station "Western", Khmelnitskoye highway; house 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
14 gru
w drodze 17 godz. 00 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

09:20
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

115
15:20
14 gru
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
16:55
Krakow
18:30
Tarnow
19:45
Rzeszow
21:35
Przemysl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lviv
02:40
Zolotshiv
03:45
Ternopil
04:40
Pidvolotshysk
04:55
Volotshysk
06:15
Khmelnytskyi
07:40
Letytshiv
09:00
Vinnytsya
09:20
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
14 gru
w drodze 16 godz. 15 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

11:15
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

105
18:00
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
19:15
Krakow
22:30
Rzeszow
00:15
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
04:15
Lviv
06:45
Ternopil
09:00
Khmelnytskyi
11:15
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
14 gru
w drodze 17 godz. 00 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

11:30
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

125
17:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
18:50
Krakow
20:20
Tarnow
21:50
Rzeszow
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Lviv
06:50
Ternopil
08:00
Pidvolotshysk
08:15
Volotshysk
09:30
Khmelnytskyi
11:30
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
14 gru
w drodze 16 godz. 25 min

Katowice

Dw. PKS, ul. P. Skargi 6

12:20
15 gru

Vinnytsya

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

114
18:55
14 gru
Katowice
Dw. PKS, ul. P. Skargi 6
12:20
15 gru
Vinnytsya
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 gru
w drodze 19 godz. 10 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

12:40
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

100
16:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
17:20
Krakow
17:50
Krakow
19:20
Tarnow
20:05
Debica
21:05
Rzeszow
21:25
Lancut
21:50
Przeworsk
22:20
Jaroslaw
23:00
Przemysl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lviv
08:15
Ternopil
10:30
Khmelnytskyi
12:40
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
14 gru
w drodze 15 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

12:50
15 gru

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Bus station "Western", Khmelnitskoye highway; house 107

116
20:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
21:40
Krakow
00:20
Rzeszow
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Ternopil
08:40
Pidvolotshysk
09:10
Volotshysk
10:40
Khmelnytskyi
12:50
15 gru
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Bus station "Western", Khmelnitskoye highway; house 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
14 gru
w drodze 15 godz. 50 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:20
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

116
20:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
21:40
Krakow
00:20
Rzeszow
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Ternopil
08:40
Pidvolotshysk
09:10
Volotshysk
10:40
Khmelnytskyi
12:50
Vinnytsya
13:20
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
14 gru
w drodze 18 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:50
15 gru

Vinnytsia

Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8

120
21:30
14 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
22:50
Krakow
01:20
Rzeszow
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lviv
12:50
Ternopil
14:50
Khmelnytskyi
16:50
15 gru
Vinnytsia
Bus station "Central", Kievskaya Street; house 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Winnica
Do miasta Katowice
Z miasta Winnica