Rozkład jazdy PKS Katowice – Winnica

13:45
20 lip
04:50
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
120,00
13:45
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
17:15
Rzeszów
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
01:50
Wołoczyska
02:55
Chmielnicki
03:50
Latyczów
04:50
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
20 lip
04:50
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
123,60
13:45
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
04:50
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 lip
08:10
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
110,15
14:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
21 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
20 lip
08:10
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
113,30
18:05
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:10
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
20 lip
08:25
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
110,99
10:40
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:10
Kraków
14:00
Tarnów
15:40
Rzeszów
17:30
Janów Lubelski
18:50
Zamość
19:50
Hrubieszów
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:10
Dubno
02:50
Krzemieniec
04:10
Tarnopol
06:10
Chmielnicki
08:25
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 lip
08:40
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
110,15
14:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
Winnica
08:40
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
20 lip
09:00
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
110,00
15:20
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
21 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
20 lip
09:20
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
110,00
15:20
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
20 lip
09:50
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
140,00
15:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
09:50
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
20 lip
11:00
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
130,00
18:00
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:00
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 lip
11:30
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
105,71
17:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
20 lip
12:40
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
100,00
16:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
Chmielnicki
12:40
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 lip
12:50
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
131,69
20:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
21 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 lip
12:50
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
130,00
20:30
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
12:50
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 lip
13:20
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
131,69
20:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
20 lip
14:30
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
110,00
21:50
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
23:15
Kraków
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
Chmielnicki
14:30
21 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
130,07
14:10
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
130,18
14:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
130,07
15:55
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
130,07
15:55
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
122,07
16:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
146,72
16:50
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
150,21
17:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
148,23
17:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
148,23
18:00
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,68
19:10
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
130,07
20:00
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:05
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
142,19
20:05
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
125,15
20:40
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
125,15
20:40
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
20 lip
18:45
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
140,68
20:50
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
130,07
21:50
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,68
22:00
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool(59), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 lip
18:45
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
,
Kupić za
137,66
22:00
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,68
23:55
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,07
20:50
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,07
18:00
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
120,07
16:50
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 lip
18:45
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
,
Kupić za
150,07
20:30
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:45
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
130,07
14:10
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
130,18
14:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
130,07
15:55
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
130,07
15:55
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
122,07
16:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
146,72
16:50
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
150,21
17:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
148,23
17:30
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
148,23
18:00
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,68
19:10
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
130,07
20:00
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:05
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
142,19
20:05
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
125,15
20:40
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
125,15
20:40
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
20 lip
18:55
21 lip
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
140,68
20:50
20 lip
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
130,07
21:50
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,68
22:00
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool(59), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 lip
18:55
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
,
Kupić za
137,66
22:00
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,68
23:55
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,07
20:50
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
140,07
18:00
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 lip
18:55
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
,
Kupić za
120,07
16:50
20 lip
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 lip
18:55
21 lip
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
,
Kupić za
150,07
20:30
20 lip
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:55
21 lip
Winnica
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Winnica
Z miasta Winnica