Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Winnica w 2019 rok roku

16:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 20 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 18 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:50
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 16 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
21:50
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 16 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
18:00
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 17 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
13:45
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 15 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
14:30
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 17 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 14 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:55
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 17 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:50
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 16 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 18 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 17 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:05
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
19:05
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 14 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
16:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 19 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
18:55
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 16 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
21:50
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 16 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 16 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:40
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 15 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
14:40
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 15 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
14:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
14:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
13:35
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
21:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 19 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
21:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 18 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:20
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 18 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 17 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 17 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
08:05
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 15 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:05
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 14 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:40
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 15 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
12:55
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 22 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
02:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 17 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:40
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
17:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 17 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:05
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
13:40
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:30
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:55
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 17 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
15:30
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 16 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
15:30
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
w drodze 16 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
21:20
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 16 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:55
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 17 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:35
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:45
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
w drodze 15 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Winnica w 2019 rok roku

Codziennie
16:30
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

100,00 
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:20
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:05
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:05
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
17:10
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

100,00 
17:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS
Codziennie
17:30
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

104,06 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
21:50
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

104,06 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
21:50
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

104,07 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
18:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

105,00 
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
13:45
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

106,84 
13:35
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
14:30
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

08:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

110,00 
14:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
08:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
Codziennie
16:30
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

110,00 
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
W poniedziałki
18:50
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:35
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

110,00 
18:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:35
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
Codziennie
18:55
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

110,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:35
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:25
Rejon lityński
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:55
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

110,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:35
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:25
Rejon lityński
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:50
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

110,00 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
14:30
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

110,08 
14:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
14:30
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

110,08 
14:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
19:05
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

111,00 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
19:05
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

111,00 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
pon, czw
16:30
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

112,20 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
pon, śro, czw, sob
18:55
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

113,30 
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
21:50
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

113,30 
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
20:30
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

13:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

115,72 
20:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:30
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

115,72 
20:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
14:40
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

117,94 
14:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
00:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
W soboty
14:40
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

117,94 
14:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
00:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
W soboty
14:40
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

117,94 
14:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool (51)В

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
14:40
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

117,94 
14:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool (51)В

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
13:35
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

120,00 
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, sob
21:30
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

16:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

120,00 
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
21:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

17:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

120,00 
21:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
Codziennie
15:20
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

125,00 
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, wto
15:20
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

125,00 
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
15:20
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

125,00 
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
08:05
15 godz. 40 min w drodze

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

23:45

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

130,00 
08:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:50
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
23:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
08:05
14 godz. 40 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

23:45

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

130,00 
08:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
wto, czw, sob
13:40
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

135,00 
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:05
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
W poniedziałki
12:55
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

139,74 
12:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
W poniedziałki
02:30
17 godz. 20 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

20:50

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,00 
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
wto, czw, sob
13:40
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,00 
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
W poniedziałki
17:30
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

142,80 
17:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, sob
18:05
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

144,20 
18:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
13:40
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
W poniedziałki
15:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
15:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
18:55
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
12:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
W soboty
15:30
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

08:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

152,63 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią
15:30
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

152,63 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
21:20
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

153,00 
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines
Codziennie
18:55
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

154,01 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
18:55
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

154,01 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
13:35
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

164,80 
13:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
13:45
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

165,11 
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Winnica
Z miasta Winnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!