Bilety autobusowe

Katowice - Winnica

od 90 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Katowice – Winnica

02:30
21 wrz
w drodze 17 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:50
21 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

120
02:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:50
21 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 16 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:10
22 wrz

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

111
14:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
22 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
21 wrz
w drodze 13 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:10
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

114
18:05
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:10
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 17 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:40
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

111
14:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
Winnica
08:40
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 wrz
w drodze 16 godz. 40 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:00
22 wrz

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

115
15:20
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
22 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:20
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

115
15:20
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:00
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

153
15:30
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
Lwów
06:30
Tarnopol
08:00
Chmielnicki
10:00
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:00
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

91
15:30
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
Lwów
06:30
Tarnopol
08:00
Chmielnicki
10:00
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:30
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

100
16:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:05
Kraków
21:05
Rzeszów
00:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Lwów
06:10
Tarnopol
08:20
Chmielnicki
10:30
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
21 wrz
w drodze 15 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:00
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

130
18:20
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:00
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:30
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

98
17:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 wrz
w drodze 19 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:40
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

100
16:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
Chmielnicki
12:40
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
21 wrz
w drodze 15 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:50
22 wrz

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

132
20:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
22 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
21 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:20
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

132
20:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
21 wrz
w drodze 15 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:30
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

105
21:50
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
Chmielnicki
14:30
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
21 wrz
w drodze 18 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:50
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

120
21:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
Tarnopol
14:50
Chmielnicki
16:50
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 wrz
w drodze 27 godz. 35 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

127
14:10
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 27 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

127
14:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 wrz
w drodze 26 godz. 25 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

137
15:20
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 wrz
w drodze 26 godz. 15 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

171
15:30
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 wrz
w drodze 26 godz. 15 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

131
15:30
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

127
15:55
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

127
15:55
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 wrz
w drodze 25 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

119
16:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 24 godz. 55 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

136
16:50
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

147
17:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

138
17:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
21 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

117
17:55
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

138
18:00
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
21 wrz
w drodze 22 godz. 50 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

122
18:55
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
21 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

131
19:10
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
21 wrz
w drodze 22 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

131
19:20
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

127
20:00
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:05
21 wrz
w drodze 21 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

132
20:05
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
21 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

122
20:40
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
21 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

122
20:40
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
21 wrz
w drodze 20 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

131
20:50
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
21 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

124
21:20
21 wrz
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
21 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

124
21:20
21 wrz
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
21 wrz
w drodze 20 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

127
21:35
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
21 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

120
21:50
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

131
22:00
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

128
22:00
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
21 wrz
w drodze 19 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

119
22:40
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
21 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:45
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

131
23:55
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
21 wrz
w drodze 27 godz. 45 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

127
14:10
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 27 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

127
14:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 wrz
w drodze 26 godz. 35 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

137
15:20
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 wrz
w drodze 26 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

171
15:30
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 wrz
w drodze 26 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

131
15:30
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

127
15:55
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
21 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

127
15:55
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 wrz
w drodze 25 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

119
16:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 wrz
w drodze 25 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

136
16:50
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

147
17:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

138
17:30
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
21 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

117
17:55
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 wrz
w drodze 23 godz. 55 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

138
18:00
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
21 wrz
w drodze 23 godz. 00 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

122
18:55
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
21 wrz
w drodze 22 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

131
19:10
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
21 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

131
19:20
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

127
20:00
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:05
21 wrz
w drodze 21 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

132
20:05
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
21 wrz
w drodze 21 godz. 15 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

122
20:40
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
21 wrz
w drodze 21 godz. 15 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

122
20:40
21 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
21 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

131
20:50
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
21 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

124
21:20
21 wrz
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
21 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

124
21:20
21 wrz
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
21 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

127
21:35
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
21 wrz
w drodze 20 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

120
21:50
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

131
22:00
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

128
22:00
21 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
21 wrz
w drodze 19 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

119
22:40
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
21 wrz
w drodze 18 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:55
22 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

131
23:55
21 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:55
22 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Winnica
Do miasta Katowice
Z miasta Winnica