Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Katowice w 2018 rok roku

09:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 14 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:15+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
03:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 20.12, 24.12, 25.12...
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
12:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 18.12, 21.12, 23.12, 26.12...
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
10:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
17:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 14 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 24.12, 08.01...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
10:10
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 15 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
09:00
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

00:35
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

100
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
00:35
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
00:15
Czas przejazdu 15 h. 10 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

15:25

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

102
00:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
02:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
17:30
Czas przejazdu 15 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:45
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

102
17:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
19:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
21:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
23:59
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
01:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
07:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:45
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
21:30
Czas przejazdu 14 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

12:15
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

102
21:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
23:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:05
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
09:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:45
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
12:15
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.4
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
19.12, 24.12...
03:40
Czas przejazdu 15 h. 15 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

18:55

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

107
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 20.12, 24.12, 25.12...
14:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

109
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:50
Czas przejazdu 15 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

01:05
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

109
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Katowice; Polska, Śląskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

110
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
09:50
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

114
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, sob
06:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

21:20

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

116
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
20:20
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:50
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

04:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

118
12:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
04:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VAN HOOL EOS 233
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Arman

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:10
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

07:15
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

118
14:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
07:15
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • VAN HOOL EOS
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Arman

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:20
Czas przejazdu 13 h. 20 min

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

22:40

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

119
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
09:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
10:20
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
11:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:05
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
13:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:50
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
15:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
16:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
17:45
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
19:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 13 h. 40 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

22:40

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

119
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
09:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
10:20
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
11:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:05
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
13:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:50
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
15:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
16:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
17:45
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
19:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 18.12, 21.12, 23.12, 26.12...
03:40
Czas przejazdu 15 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

19:05

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

120
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
18:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 16 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

02:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

124
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
13:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
13:30
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
14:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
22:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:50
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
01:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
W czwartki
10:20
Czas przejazdu 13 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

23:50

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

124
10:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
10:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
16:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
10:00
Czas przejazdu 13 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23:50

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

124
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
10:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
16:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
10:20
Czas przejazdu 13 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

23:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

124
10:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
10:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
16:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 16 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

04:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

124
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

04:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

124
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
10:00
Czas przejazdu 13 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

124
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
10:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
16:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

03:00
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

131
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:00
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

03:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

131
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
14:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

131
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 4.5 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    5.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
We wtorki
14:00
Czas przejazdu 17 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

131
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

14:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

138
17:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 16 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:15
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

141
16:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
17:45
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
18:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
07:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
09:15
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:20
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

07:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

145
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
19:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:20
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
22:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
16:50
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

07:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

145
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
17:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
19:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:20
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
22:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:20
Czas przejazdu 15 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

21:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

145
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
07:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
10:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:00
Czas przejazdu 15 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

21:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

145
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
07:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
10:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

146
15:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
17:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
19:35
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:15
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
07:30
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
17.12, 24.12, 08.01...
06:15
Czas przejazdu 14 h. 45 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

21:00

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

150
06:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8"
09:35
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
13:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
15:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
14:00
Czas przejazdu 17 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

160
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
14:00
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

08:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

160
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
08:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:10
Czas przejazdu 15 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

161
10:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
11:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:50
Czas przejazdu 15 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

161
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
10:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
11:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Katowice
Do miasta Winnica
Z miasta Katowice