Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Katowice w 2019 rok roku

29.03, 03.04, 08.04, 13.04, 18.04...
03:40
15 godz. 15 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:55

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

77,72 
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
Codziennie
10:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

95,20 
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
13:30
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
pon, śro, czw, sob
13:00
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

97,09 
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Codziennie
08:30
14 godz. 10 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:40

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

98,06 
08:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
08:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
09:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
10:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:45
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:45
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
19:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
08:50
13 godz. 50 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

22:40

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

98,06 
08:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
08:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
09:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
10:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:45
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:45
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
19:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
śro, sob
17:30
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:45
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

102,53 
17:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:59
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
Codziennie
15:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

106,77 
15:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:15
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
16:50
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

107,66 
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:20
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

07:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

107,66 
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
00:15
15 godz. 10 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

15:25

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

109,85 
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
27.03, 28.03, 30.03, 31.03, 03.04...
15:00
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

109,85 
15:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

27.03, 28.03, 30.03, 31.03, 03.04...
15:15
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

04:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

109,85 
15:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
pon, wto, śro
00:15
16 godz. 10 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

15:25

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

110,00 
00:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
W poniedziałki
08:25
16 godz. 34 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

23:59
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

110,00 
08:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:59
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
Codziennie
09:50
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

110,00 
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:30
Lityn
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
11:00
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
10:10
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

110,00 
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:30
Lityn
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
11:00
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
12:00
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:50
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

110,00 
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:50
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
Codziennie
14:00
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

110,00 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
15:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

110,00 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Katowice, Polska, Śląskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
pon, czw
06:00
17 godz. 35 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:35

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

111,23 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:35
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
10:00
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

23:59
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

112,20 
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:59
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
W poniedziałki
10:20
14 godz. 39 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

23:59
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

112,20 
10:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
23:59
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
Codziennie
12:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

05:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

112,20 
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
05:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
Codziennie
15:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

112,20 
15:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
W poniedziałki
17:40
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:25
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

112,20 
17:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
09:50
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

113,30 
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, wto
08:50
14 godz. 50 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

22:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

115,51 
08:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
22:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ХАРКАВИЙ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ ФОП
  • НЕОПЛАН 48
wto, śro, sob, nie
06:00
15 godz. 20 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

21:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

117,17 
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
czw, nie
14:00
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

117,17 
13:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
Codziennie
15:30
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

117,17 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
03:40
15 godz. 15 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:55

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

119,18 
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
03:40
15 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

19:05

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

120,00 
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, śro
08:30
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

121,79 
08:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КОВАЛЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ ФОП
  • НЕОПЛАН-49
śro, sob
15:30
-33 godz. 10 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

123,03 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
śro, sob
16:00
-34 godz. 40 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

07:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

123,03 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
pon, wto, czw, nie
03:40
16 godz. 25 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

19:05

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

123,60 
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
12:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

124,49 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:30
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

04:50
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

124,49 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:50
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:05
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

128,22 
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Katowice, Polska, Śląskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
09:50
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

128,22 
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
10:10
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

128,22 
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
09:20
14 godz. 20 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

22:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

130,00 
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, wto, śro, czw, pią, sob
06:00
15 godz. 50 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

21:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

131,81 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
06:20
15 godz. 30 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

21:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

131,81 
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, sob
10:50
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

131,82 
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
pon, śro, pią
10:50
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:10
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

135,00 
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
03:10
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
W niedziele
06:00
15 godz. 50 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

21:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

135,76 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W niedziele
06:20
15 godz. 30 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

21:50

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

135,76 
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
14:00
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

139,14 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
16:30
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:15
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

139,14 
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, pią, nie
17:25
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

14:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

139,14 
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
17:25
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

14:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

139,74 
17:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
14:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Codziennie
16:30
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:25
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

140,00 
16:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
śro, czw, sob
16:30
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:30
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

143,31 
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
16:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:55
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
08:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
śro, czw, sob
16:50
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

09:30
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

143,31 
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
16:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:55
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
08:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw, sob
10:50
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

03:00
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

146,46 
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
Codziennie
10:10
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

01:25
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

147,61 
10:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
01:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
  • СКАНИЯ
01.04, 08.04, 15.04, 22.04...
06:15
14 godz. 45 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

21:00

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

150,00 
06:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
09:35
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
W poniedziałki
09:00
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

00:35
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

150,00 
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
00:35
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
Codziennie
14:00
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

150,00 
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
14:10
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:15
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

152,42 
14:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
07:15
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS
pon, wto
09:25
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Przystanek, trasa Vinnycke 23

00:35
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

153,00 
09:25
Winnica
Przystanek, trasa Vinnycke 23
00:35
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
pon, wto, czw, pią
15:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:00
+1 dzień

Katowice

КАТОВІЦЕ, null

156,19 
15:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:00
+1 dzień
Katowice
КАТОВІЦЕ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • НАШБУС.СОМ (10540-МЖР)
  • МЕРСЕДЕС Б.50
pon, wto, czw, pią
15:15
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Winnica

ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107

04:00
+1 dzień

Katowice

КАТОВІЦЕ, null

156,19 
15:15
Winnica
ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107
04:00
+1 dzień
Katowice
КАТОВІЦЕ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • НАШБУС.СОМ (10540-МЖР)
  • МЕРСЕДЕС Б.50
W poniedziałki
12:50
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

156,84 
12:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS 233
We wtorki
14:00
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

161,11 
13:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
Codziennie
16:50
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

09:15
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

164,77 
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
09:15
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ОСТАПЧУК В.В. ФОП
  • МЕРСЕДЕС Б.50
Codziennie
17:20
39 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

07:40
+2 dni

Katowice

КАТОВІЦЕ, null

164,77 
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
07:40
+2 dni
Katowice
КАТОВІЦЕ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП "ОСТАПЧУК В.В."
  • НЕОПЛАН 42
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Katowice
Do miasta Winnica
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży