Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Winnica w 2019 rok roku

14:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 23 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:15
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
14:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:15
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:05
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
10:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
11:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
pon, pią
14:45
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

11:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

120
14:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
19:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
11:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

120
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 23 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

121
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
15:20
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
15:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
17:20
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:05
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:05
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:25
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
10:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
10:40
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

124
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
13:35
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:55
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

124
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
16:15
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:15
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

125
16:15
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
10:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

11:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

125
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
15:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
17:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
18:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
21:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
11:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 2.9 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
16:15
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

125
16:15
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
10:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
19:00
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

125
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
14:20
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

125
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Winnica; Ukraina, Winnicki"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
05:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
14:20
Czas przejazdu 16 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

129
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
10:40
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

130
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
14:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

130
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, sob
19:00
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

16:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

130
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
22:50
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
01:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 21 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

131
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
12:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
14:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
11:00
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:40
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

131
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
12:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
14:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
08:40
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
13:05
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

07:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

131
13:05
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
16:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
18:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
05:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:30
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

135
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
04:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

135
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:55
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
05:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:20
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

13:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

137
16:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
18:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
13:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:20
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

137
16:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
18:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
12:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:45
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

140
11:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
15:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:45
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107

140
11:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
15:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
09:00
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:30
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

150
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
19:00
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

153
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
wto, czw, sob
10:30
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

160
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:55
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:40
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

165
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob
15:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

165
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
10:40
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

166
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:40
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
11:45
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

210
11:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Z miasta Winnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!