Rozkład jazdy PKS Wrocław – Winnica

10:40
29 kwi
04:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
Kupić za
130,00
10:40
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:50
30 kwi
Winnica
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
08:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
130,37
11:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
30 kwi
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
29 kwi
08:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
Kupić za
125,00
13:45
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:10
30 kwi
Winnica
Dw. Autobusowy, ul. Kyjiwska 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
08:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
130,37
11:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
Winnica
08:40
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
29 kwi
09:00
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,00
11:45
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
30 kwi
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
29 kwi
09:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,00
11:45
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
29 kwi
11:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
131,47
14:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
12:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
121,00
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
Chmielnicki
12:40
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
29 kwi
12:50
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
132,16
17:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
30 kwi
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
29 kwi
13:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
132,16
17:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
14:30
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
124,55
19:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
07:50
ulica Stryiska; dom 109
10:20
Tarnopol
12:20
Chmielnicki
14:30
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
29 kwi
14:40
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
138,40
17:55
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:40
Lwów
10:30
Tarnopol
12:40
Chmielnicki
14:40
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
151,18
11:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
145,88
11:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
155,88
11:45
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
133,88
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
145,88
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
145,88
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
156,59
13:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
145,52
14:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
156,59
15:15
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • SCANIA, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
142,75
17:35
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
146,16
18:40
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
139,99
19:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
145,53
19:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
139,85
20:20
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
16:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
158,00
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
158,00
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
195,88
17:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
175,88
09:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
150,88
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
29 kwi
18:45
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
135,88
17:55
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
151,18
11:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
145,88
11:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
155,88
11:45
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
133,88
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
145,88
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
145,88
13:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
156,59
13:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
145,52
14:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
156,59
15:15
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
142,75
17:35
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
146,16
18:40
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
139,99
19:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
145,53
19:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
139,85
20:20
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
16:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
158,00
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
158,00
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
195,88
17:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
175,88
09:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
150,88
16:00
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
29 kwi
18:55
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
135,88
17:55
29 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Winnica

14:20
29 kwi
08:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
125,00
14:20
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
29 kwi
08:10
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
135,00
15:00
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
29 kwi
11:20
30 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
114,87
07:30
29 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:15
Opole
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
07:25
Tarnopol
09:20
Chmielnicki
11:20
30 kwi
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Z miasta Winnica