Rozkład jazdy PKS Wrocław – Winnica

11:00
16 lip
08:10
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
130,18
11:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
17 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
16 lip
08:10
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
128,75
14:20
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:10
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
08:20
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
128,75
15:00
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
16 lip
08:25
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
125,00
07:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
Opole
10:30
Katowice
12:10
Kraków
14:00
Tarnów
15:40
Rzeszów
17:30
Janów Lubelski
18:50
Zamość
19:50
Hrubieszów
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:10
Dubno
02:50
Krzemieniec
04:10
Tarnopol
06:10
Chmielnicki
08:25
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
16 lip
08:40
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
130,18
11:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
Winnica
08:40
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16 lip
09:00
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
120,00
11:45
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
17 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16 lip
09:20
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
120,00
11:45
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 lip
11:30
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
143,07
14:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
12:40
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
137,70
13:00
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec PKS
Dworzec PKS, ul. Pionierów 8
Dworzec PKS stan. 1-3, ul. Piotra Skargi
Airport Balice, ul. Kapitana m. Medweckiego 1
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dw PKS ul. Dworcowa 1
Stacja benzynowa SHELL
CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
stacja paliw ORLEN przy drodze nr 4
Dworzec PKS
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
Dworzec Autobusowy, ul. Zywowa 7
D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dworzec PKP
Dw. PKS, ul. Czarnieckiego
Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
D.A. Daczna ul. Peremochy 142
Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
12:40
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
12:50
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
131,69
17:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
17 lip
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
13:20
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
131,69
17:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
13:20
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
150,00
17:00
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:20
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
14:30
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
135,54
19:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
Chmielnicki
14:30
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,07
11:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
11:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
144,93
11:45
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
13:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
13:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
170,41
13:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
158,36
14:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
150,07
14:10
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
147,82
14:45
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
171,08
15:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,93
17:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,93
17:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,35
17:35
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
158,37
19:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,35
19:20
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool(59), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
152,19
20:20
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
15:30
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
13:30
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
159,93
17:00
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
154,93
17:35
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
16 lip
18:45
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,93
19:20
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,07
11:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
11:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
144,93
11:45
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
13:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
13:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
170,41
13:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
158,36
14:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
150,07
14:10
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
147,82
14:45
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
171,08
15:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,93
17:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,93
17:30
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,35
17:35
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
158,37
19:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,35
19:20
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool(59), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
152,19
20:20
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
15:30
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,93
13:30
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
159,93
17:00
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
154,93
17:35
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
16 lip
18:55
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,93
19:20
16 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
17 lip
Winnica
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Winnica

14:20
16 lip
08:10
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
125,00
14:20
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
08:10
17 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
135,00
15:00
16 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
17 lip
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Z miasta Winnica