Bilety autobusowe

Wrocław - Winnica

od 116 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Winnica

11:00
19 wrz
w drodze 20 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:10
20 wrz

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

131
11:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
20 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
19 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:40
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

131
11:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
Winnica
08:40
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:00
20 wrz

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

130
11:45
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
20 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:20
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

130
11:45
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
19 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

121
13:05
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:25
Katowice
18:05
Kraków
21:05
Rzeszów
00:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Lwów
06:10
Tarnopol
08:20
Chmielnicki
10:30
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
19 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

121
13:05
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:25
Katowice
18:05
Kraków
21:05
Rzeszów
00:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Lwów
06:10
Tarnopol
08:20
Chmielnicki
10:30
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
19 wrz
w drodze 20 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:30
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

134
14:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
19 wrz
w drodze 18 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:50
20 wrz

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

132
17:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
20 wrz
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
19 wrz
w drodze 19 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:20
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

132
17:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

127
19:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
Chmielnicki
14:30
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

152
11:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
19 wrz
w drodze 30 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

147
11:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 wrz
w drodze 30 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

147
11:45
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

135
13:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

147
13:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

147
13:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
19 wrz
w drodze 28 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

159
13:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
19 wrz
w drodze 27 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

148
14:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
19 wrz
w drodze 27 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

147
14:10
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 25 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

145
16:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

137
17:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

137
17:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
19 wrz
w drodze 24 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

145
17:35
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
19 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

144
18:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
19 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

144
18:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

142
19:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

148
19:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
19 wrz
w drodze 22 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

145
19:20
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
19 wrz
w drodze 21 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:45
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

142
20:20
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:45
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
19 wrz
w drodze 30 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

152
11:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
19 wrz
w drodze 30 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

147
11:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
19 wrz
w drodze 30 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

147
11:45
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

135
13:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

147
13:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 28 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

147
13:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
19 wrz
w drodze 28 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

159
13:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
19 wrz
w drodze 27 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

148
14:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
19 wrz
w drodze 27 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

147
14:10
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 wrz
w drodze 25 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

145
16:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

137
17:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

137
17:30
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
19 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

145
17:35
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
19 wrz
w drodze 23 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

144
18:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
19 wrz
w drodze 23 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

144
18:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

142
19:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

148
19:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
19 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

145
19:20
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
19 wrz
w drodze 21 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:55
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

142
20:20
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:55
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Wrocław – Winnica

14:20
19 wrz
w drodze 16 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:10
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

125
14:20
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 wrz
w drodze 16 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:10
20 wrz

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

135
15:00
19 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
20 wrz
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Z miasta Winnica