Rozkład jazdy PKS Wrocław – Winnica

10:30
04:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
130,00
10:30
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:20
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
Chmielnicki
04:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS
10:30
04:55
18 paź
DA, ul. Sucha 1-11
DA, ul. Kijowska 8
130,00
10:30
17 paź
Wrocław
DA, ul. Sucha 1-11
04:55
18 paź
Winnica
DA, ul. Kijowska 8
10:30
06:30
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
135,00
10:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Katowice
Kraków
Tarnów
Rzeszów
00:30
Lwów
02:40
Tarnopol
04:30
Chmielnicki
06:30
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
11:00
08:10
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
130,37
11:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
18 paź
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
13:45
08:10
18 paź
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
125,00
13:45
17 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
08:10
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
15:00
08:10
18 paź
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
125,00
15:00
17 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
08:10
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
11:00
08:40
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
130,37
11:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
Chmielnicki
08:10
Winnica
08:40
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
11:45
09:05
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
155,00
11:45
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
Winnica DW.PKS 2, Chmielnicka szosa,107
09:05
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
11:45
09:20
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
155,00
11:45
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
14:35
09:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
125,00
14:35
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
09:35
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
14:00
11:30
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
128,13
14:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
Chmielnicki
11:30
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra
10:30
11:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
139,61
10:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), bus
11:00
11:35
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
139,89
11:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
11:30
11:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
128,77
11:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Setra, bus
11:45
11:35
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
149,61
11:45
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
12:00
11:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
148,96
12:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
13:00
11:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
128,77
13:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Setra (Free), bus
14:10
11:35
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
144,91
14:10
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Mercedes, bus
15:15
11:35
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
138,76
15:15
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON, bus
12:00
11:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
129,61
12:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
11:35
18 paź
Winnica
07:00
11:35
18 paź
, dw PKS, ul. Sucha, 1-11 (c 08-04-2015 - ul. Joannitow, 13)
136,69
07:00
17 paź
Wrocław
, dw PKS, ul. Sucha, 1-11 (c 08-04-2015 - ul. Joannitow, 13)
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, bus
11:45
11:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
149,61
11:45
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
11:35
18 paź
Winnica
15:00
11:35
18 paź
ul. Sucha 1/11
139,61
15:00
17 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
11:35
18 paź
Winnica
10:30
11:35
18 paź
DA, ul. Sucha 1-11
129,61
10:30
17 paź
Wrocław
DA, ul. Sucha 1-11
11:35
18 paź
Winnica
13:45
11:35
18 paź
ul. Sucha 1/11
139,61
13:45
17 paź
Wrocław
ul. Sucha 1/11
11:35
18 paź
Winnica
14:35
11:35
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
139,61
14:35
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
11:35
18 paź
Winnica
11:00
11:35
18 paź
154,06
11:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), bus
15:15
11:35
18 paź
176,64
15:15
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Van Hool T916 Astron, bus
11:45
11:35
18 paź
172,00
11:45
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
15:00
11:35
18 paź
150,58
15:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
11:00
11:35
18 paź
171,67
11:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
12:00
11:35
18 paź
154,06
12:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
08:30
11:35
18 paź
172,00
08:30
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
11:00
11:35
18 paź
172,00
11:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
10:30
11:35
18 paź
134,71
10:30
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
13:00
11:35
18 paź
158,77
13:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
07:00
11:35
18 paź
172,00
07:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
14:10
11:35
18 paź
178,64
14:10
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), bus
11:00
11:35
18 paź
171,67
11:00
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
11:30
11:35
18 paź
158,77
11:30
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
13:30
11:35
18 paź
172,00
13:30
17 paź
Wrocław
11:35
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
13:00
12:40
18 paź
160,19
13:00
17 paź
Wrocław
12:40
18 paź
Winnica
  • Autobus
  • bus
17:00
12:50
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
158,59
17:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
18 paź
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
12:50
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
150,00
17:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
DA-2, 'Zachodni', ul. Chmielnicka Szosa 107
12:50
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
17:00
13:20
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
158,59
17:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
Chmielnicki
12:50
Winnica
13:20
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan
17:10
13:50
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
131,18
17:10
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:40
Katowice
21:20
Kraków
23:05
Tarnów
00:40
Rzeszów
04:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
09:15
Tarnopol
10:10
Podwołoczyska
10:20
Wołoczyska
11:40
Chmielnicki
13:50
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra
17:10
14:00
18 paź
Dworzec PKS, ul. Sucha1/11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
125,00
17:10
17 paź
Wrocław
Dworzec PKS, ul. Sucha1/11
14:00
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
17:55
14:45
18 paź
VROTSLAV,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
126,08
17:55
17 paź
Wrocław
VROTSLAV,
14:45
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
23:15
15:00
18 paź
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
ul. Kijowska 8
120,00
23:15
17 paź
Wrocław
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
15:00
18 paź
Winnica
ul. Kijowska 8
11:00
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
144,29
11:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, СЕТРА_49
11:30
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
133,17
11:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
11:45
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
154,01
11:45
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
12:00
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
153,36
12:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
13:00
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
132,01
13:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
13:00
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
133,17
13:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
13:30
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
158,27
13:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
14:00
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
136,90
14:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
14:10
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
149,31
14:10
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
14:45
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
144,69
14:45
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
15:15
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
143,16
15:15
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON, СЕТРА_49
15:30
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
165,59
15:30
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
16:00
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
140,11
16:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
17:10
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
137,05
17:10
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
17:35
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
135,53
17:35
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
18:40
18:45
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
134,27
18:40
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
17:00
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
154,01
17:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
18:00
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
154,01
18:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
12:00
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
134,01
12:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
15:30
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
144,01
15:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
13:30
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
144,01
13:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
13:30
18:45
18 paź
VROTSLAV,
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
162,91
13:30
17 paź
Wrocław
VROTSLAV,
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
14:45
18:45
18 paź
VROTSLAV,
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
158,94
14:45
17 paź
Wrocław
VROTSLAV,
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
16:00
18:45
18 paź
,
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
148,17
16:00
17 paź
Wrocław
,
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
16:00
18:45
18 paź
,
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
148,17
16:00
17 paź
Wrocław
,
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
17:55
18:45
18 paź
VROTSLAV,
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
158,96
17:55
17 paź
Wrocław
VROTSLAV,
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
18:40
18:45
18 paź
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
149,93
18:40
17 paź
Wrocław
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
20:20
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
134,01
20:20
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
11:45
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
154,01
11:45
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
19:25
18:45
18 paź
ZOB, Sucha str. 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
154,01
19:25
17 paź
Wrocław
ZOB, Sucha str. 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
23:15
18:45
18 paź
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
134,01
23:15
17 paź
Wrocław
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
17:10
18:45
18 paź
Dworzec PKS, ul. Sucha1/11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
134,01
17:10
17 paź
Wrocław
Dworzec PKS, ul. Sucha1/11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
14:45
18:45
18 paź
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
154,01
14:45
17 paź
Wrocław
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
16:00
18:45
18 paź
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
149,01
16:00
17 paź
Wrocław
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
14:35
18:45
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
144,01
14:35
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
11:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
158,46
11:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
15:15
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
181,04
15:15
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Van Hool T916 Astron, СЕТРА_49
07:30
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
140,91
07:30
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
11:45
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
176,40
11:45
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
17:35
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
149,69
17:35
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Vanhool Vastransauto (57 seats), СЕТРА_49
14:45
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
153,24
14:45
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), СЕТРА_49
14:45
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
149,69
14:45
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Vanhool 916 (57 seats), СЕТРА_49
12:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
158,46
12:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
20:20
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
163,17
20:20
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
16:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
189,69
16:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:40
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
159,95
18:40
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Man (57 seats), СЕТРА_49
17:35
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
169,82
17:35
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
13:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
160,53
13:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
13:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
163,17
13:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
216,14
18:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
14:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
156,59
14:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), СЕТРА_49
15:30
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
196,27
15:30
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
17:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
158,46
17:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
14:10
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
183,04
14:10
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
23:15
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
140,91
23:15
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:00
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
156,59
18:00
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan 116 (47 seats) , СЕТРА_49
22:05
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
153,24
22:05
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
13:30
18:45
18 paź
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
176,40
13:30
17 paź
Wrocław
18:45
18 paź
Winnica
PKS „Zachód”, Chmielnicki Highway; dom 107
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
11:00
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
144,29
11:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, СЕТРА_49
11:30
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
133,17
11:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
11:45
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
154,01
11:45
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
12:00
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
153,36
12:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
13:00
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
132,01
13:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
13:00
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
133,17
13:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
13:30
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
158,27
13:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
14:00
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
136,90
14:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
14:10
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
149,31
14:10
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
14:45
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
144,69
14:45
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
15:15
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
143,16
15:15
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON, СЕТРА_49
15:30
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
165,59
15:30
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
16:00
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
140,11
16:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
17:10
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
137,05
17:10
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
17:35
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
135,53
17:35
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
18:40
18:55
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
134,27
18:40
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
17:00
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
154,01
17:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
18:00
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
154,01
18:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
12:00
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
134,01
12:00
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
15:30
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
144,01
15:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
13:30
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
144,01
13:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
13:30
18:55
18 paź
VROTSLAV,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
162,91
13:30
17 paź
Wrocław
VROTSLAV,
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
14:45
18:55
18 paź
VROTSLAV,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
158,94
14:45
17 paź
Wrocław
VROTSLAV,
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
16:00
18:55
18 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
148,17
16:00
17 paź
Wrocław
,
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
16:00
18:55
18 paź
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
148,17
16:00
17 paź
Wrocław
,
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
17:55
18:55
18 paź
VROTSLAV,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
158,96
17:55
17 paź
Wrocław
VROTSLAV,
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
18:40
18:55
18 paź
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
149,93
18:40
17 paź
Wrocław
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
20:20
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
134,01
20:20
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
11:45
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
154,01
11:45
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
19:25
18:55
18 paź
ZOB, Sucha str. 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
154,01
19:25
17 paź
Wrocław
ZOB, Sucha str. 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
23:15
18:55
18 paź
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
134,01
23:15
17 paź
Wrocław
Dworzec PKS, Peron 1-11, ul. Sucha 4
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
17:10
18:55
18 paź
Dworzec PKS, ul. Sucha1/11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
134,01
17:10
17 paź
Wrocław
Dworzec PKS, ul. Sucha1/11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
14:45
18:55
18 paź
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
154,01
14:45
17 paź
Wrocław
Dw. Autobusowy, Tymczasowy
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
16:00
18:55
18 paź
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
149,01
16:00
17 paź
Wrocław
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
14:35
18:55
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
144,01
14:35
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
11:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
158,46
11:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
15:15
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
181,04
15:15
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Van Hool T916 Astron, СЕТРА_49
07:30
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
140,91
07:30
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
11:45
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
176,40
11:45
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
17:35
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
149,69
17:35
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Vanhool Vastransauto (57 seats), СЕТРА_49
14:45
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
153,24
14:45
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), СЕТРА_49
14:45
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
149,69
14:45
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Vanhool 916 (57 seats), СЕТРА_49
12:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
158,46
12:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
20:20
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
163,17
20:20
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
16:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
189,69
16:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:40
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
159,95
18:40
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Man (57 seats), СЕТРА_49
17:35
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
169,82
17:35
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
13:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
160,53
13:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
13:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
163,17
13:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
216,14
18:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
14:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
156,59
14:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), СЕТРА_49
15:30
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
196,27
15:30
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
17:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
158,46
17:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
14:10
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
183,04
14:10
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
23:15
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
140,91
23:15
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:00
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
156,59
18:00
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • Neoplan 116 (47 seats) , СЕТРА_49
22:05
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
153,24
22:05
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
13:30
18:55
18 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
176,40
13:30
17 paź
Wrocław
18:55
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49

Połączenia z przesiadką Wrocław – Winnica

14:20
08:10
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
128,13
14:20
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
15:00
08:10
18 paź
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
128,13
15:00
17 paź
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • SCANIA Century
07:30
11:20
18 paź
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
120,50
07:30
17 paź
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
09:15
Opole
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
04:50
Lwów
07:25
Tarnopol
09:20
Chmielnicki
11:20
18 paź
Winnica
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 8
  • Autobus
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Winnica
Do miasta Wrocław
Z miasta Winnica

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.