Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Wrocław

Najlepsza oferta

Codziennie
20:40
Czas przejazdu03 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
38,16 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Wrocław w 2019 roku

Codziennie
00:40
Czas przejazdu03 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
38,16 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
03:40
Czas przejazdu03 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
38,16 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
06:55
Czas przejazdu04 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
38,16 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
08:25
Czas przejazdu04 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
38,16 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
3.6
Codziennie
10:40
Czas przejazdu04 h. 05 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
38,16 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu04 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
38,16 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
05:10
Czas przejazdu04 h. 35 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
210,00 
Przewoźnik: FOP Bryntsov Sergey Vitaliyovycz
Ocena:
pon, pią
19:15
Czas przejazdu04 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
1050,00 
Przewoźnik: TOW TOPIUKREIN
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Wrocław
Do miasta Kraków
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Kraków – Wrocław

Dwustukilometrowy dystans, dzielący dwa popularne pod względem turystycznym miasta Polski, autobusy na linii Kraków - Wrocław pokonują nawet w ciągu trzech godzin. Pasażerowie mogą wybierać spośród ofert kilku przewoźników, wśród których największą ilość przejazdów oferuje Neobus. Warto rozważyć zakup biletu z wyprzedzeniem - może to zagwarantować niższą cenę.

W Krakowie busy odjeżdżają z Dworca MDA przy ulicy Bosackiej. W zależności od firmy przewozowej, odjeżdżają z górnej lub dolnej platformy; informacji o dokładnym stanowisku odjazdu należy szukać na tablicach informacyjnych wewnątrz budynku lub przy kasach na dolnym poziomie dworca. Dworzec MDA przylega do stacji PKP i połączonej z nią tunelem Galerii Krakowskiej. By dotrzeć na dworzec, podróżujący autokarem z Krakowa do Wrocławia mogą skorzystać z licznych autobusów miejskich i tramwajów.

Busy z Krakowa do Wrocławia kończą kurs na dworcu autobusowym zlokalizowanym w podziemiach centrum handlowego Wroclavia przy ulicy Suchej. Galeria Wroclavia mieści się tuż obok Dworca PKP, na skrzyżowaniu węzłów komunikacyjnych Wrocławia, co gwarantuje liczne połączenia autobusowe i tramwajowe, komunikujące ją ze Śródmieściem i Starym Miastem. Pasażerowie autobusu na linii Kraków - Wrocław, kontynuujący podróż w kierunku centrum, w okolice Ostrowa Tumskiego i Wyspy Słodowej mogą dotrzeć tramwajami numer 8 i 9. Pieszy spacer w kierunku Rynku zajmuje około 25 minut.