Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Kraków - Wrocław

od 18 zł, 18 lis

Rozkład jazdy PKS Kraków – Wrocław

03:40
18 lis
w drodze 03 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:20
18 lis

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

32
03:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
18 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:55
18 lis
w drodze 03 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:45
18 lis

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21
06:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:45
18 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:25
18 lis
w drodze 04 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:35
18 lis

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

32
08:25
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:35
18 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
18 lis
w drodze 04 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:45
18 lis

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

32
10:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:45
18 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 lis
w drodze 04 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:45
18 lis

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

32
14:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:45
18 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
18 lis
w drodze 03 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:45
18 lis

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

27
18:55
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:10
Nowy Targ, Dekada
17:25
Chabówka, Wiadukt
18:45
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
20:05
Katowice, Dworzec Autobusowy
20:45
Gliwice, Dworzec Autobusowy ul. Pionierów 8
22:45
Wrocław, Dworzec Autobusowy
00:45
Leszno, ul. Towarowa 1
02:00
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
03:50
Piła, Dworzec Autobusowy
05:05
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
06:10
Koszalin, Dworzec Autobusowy
06:50
Ustronie Morskie, Marysin
22:45
18 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
18 lis
w drodze 03 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:20
19 lis

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

32
20:40
18 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
19 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Wrocław
Do miasta Kraków
Z miasta Wrocław