Rozkład jazdy PKS Kraków – Wrocław

00:40
21 lip
04:20
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
31,54
00:40
21 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:20
21 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:40
21 lip
07:20
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
31,54
03:40
21 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
21 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:55
21 lip
10:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
31,54
06:55
21 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:45
21 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
21 lip
14:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
31,54
10:40
21 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:45
21 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
21 lip
18:45
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
31,54
14:40
21 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:45
21 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
21 lip
22:45
21 lip
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
18:55
21 lip
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:49
Poronin
16:56
Biały Dunajec
17:10
Nowy Targ
17:25
Chabówka
18:45
Kraków
20:05
Katowice
20:45
Gliwice
22:45
Wrocław
00:45
Leszno
02:00
Poznań
03:50
Piła
05:05
Szczecinek
06:10
Koszalin
06:50
Ustronie Morskie
22:45
21 lip
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
21 lip
00:20
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
31,54
20:40
21 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
22 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Wrocław
Do miasta Kraków
Z miasta Wrocław