Bilety autobusowe

Kraków - Lwów

od 18 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Kraków – Lwów

01:15
22 wrz
w drodze 05 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:10
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

77
01:15
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:45
22 wrz
w drodze 08 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:45
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

72
00:45
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:45
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:15
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

65
02:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:15
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:45
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

65
02:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:45
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
22 wrz
w drodze 07 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:50
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

81
04:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:50
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

78
07:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:25
22 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

65
11:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:55
Tarnów
14:10
Rzeszów
15:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:25
22 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 05 godz. 20 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

20:20
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

76
14:00
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
14:25
LVOV
17:35
LVOV
20:20
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 05 godz. 20 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

20:20
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

113
14:00
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
14:25
LVOV
17:35
LVOV
20:20
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 05 godz. 50 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

20:50
22 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

111
14:00
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
14:25
LVOV
17:35
LVOV
21:20
LVOV
20:50
22 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 05 godz. 50 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

20:50
22 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

76
14:00
22 wrz
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
14:25
LVOV
17:35
LVOV
21:20
LVOV
20:50
22 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
22 wrz
w drodze 07 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:10
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

71
12:20
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:10
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
22 wrz
w drodze 08 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:40
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

71
12:20
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:40
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 wrz
w drodze 06 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:20
22 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

90
14:35
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
22 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 06 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:20
22 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

98
15:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
22 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:30
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

91
15:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
22 wrz
w drodze 06 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:40
22 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

78
16:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
22 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
16:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:00
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:10
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
16:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:10
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
16:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
20:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
00:10
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
22 wrz
w drodze 03 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:10
23 wrz

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
19:35
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
23 wrz
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
22 wrz
w drodze 03 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:10
23 wrz

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

80
19:35
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
23 wrz
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:25
23 wrz

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
16:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
23 wrz
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:55
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

70
16:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 08 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:20
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

71
16:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
22 wrz
w drodze 06 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

01:30
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
17:40
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:30
Автовокзал "Zvonarka", платформа №40
13:30
Автовокзал, платформа №1, ul. Sladkovskeho 142/37
16:00
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:20
ul. Bosacka 18
19:50
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
01:30
ул. Стрыйська, 109
05:00
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
07:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
01:30
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
22 wrz
w drodze 06 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:10
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

101
19:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
22 wrz
w drodze 07 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:00
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
18:20
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
00:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:40
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

84
19:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:55
23 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

77
20:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
23 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 wrz
w drodze 10 godz. 30 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

05:00
23 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

66
17:30
22 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
23 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 wrz
w drodze 10 godz. 30 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

05:00
23 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

66
17:30
22 wrz
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
23 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 wrz
w drodze 10 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:00
23 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

66
18:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
23 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:30
23 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1

70
22:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
05:30
23 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 wrz
w drodze 07 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:35
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

84
21:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:55
Rzeszów
00:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:35
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
22 wrz
w drodze 07 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:40
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
21:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:00
Rzeszów
00:50
Jarosław
01:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:40
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
22 wrz
w drodze 05 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:45
23 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

62
22:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:45
23 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • 153
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

70
22:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
22 wrz
w drodze 06 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:05
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

62
22:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:05
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • 153
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:25
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

70
22:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
22 wrz
w drodze 06 godz. 01 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:00
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

63
23:59
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
22 wrz
w drodze 06 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:05
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

70
23:30
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:05
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
22 wrz
w drodze 07 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:20
23 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

70
23:20
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
23 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
22 wrz
w drodze 08 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:05
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

62
23:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:50
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:05
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
22 wrz
w drodze 08 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:15
23 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

71
23:10
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
23 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
22 wrz
w drodze 08 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:35
23 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

62
23:00
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:50
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:35
23 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
22 wrz
w drodze 08 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:35
23 wrz

Lwów

Stacja benzynowa WOG, prospekt Viacheslava Chornovola 107

84
23:50
22 wrz
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:35
23 wrz
Lwów
Stacja benzynowa WOG, prospekt Viacheslava Chornovola 107
  • Autobus
  • 125
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Kraków - Lwów

Lwów to wyjątkowo popularna ukraińska destynacja – każdego roku miasto odwiedzane jest przez miliony turystów wiedzionych wyjątkowym klimatem i niezwykłą architekturą (około 50% zabytków całego kraju, znajduje się we Lwowie).

Wśród atrakcji turystycznych na szczególną uwagę zasługuje plac Starego Miasta, który w całości wpisany został na listę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz liczne obiekty sakralne.

Szeroka baza noclegowa i liczne połączenia komunikacyjne, pozwalają optymalnie zaplanować podróż i miejscowe wojaże.

PKS/Autobus/bus Kraków – Lwów

W ofercie naszego serwisu, znajdą Państwo przejazdy autokarowe na trasie Kraków – Lwów, wyróżniające się doskonałym komfortem i wyjątkowo atrakcyjną ceną -> bilety już od 50 złotych!

Średni czas podróży (PKS, autobus oraz bus) oscyluje w granicach 6-8 godzin, a przejazdy organizowane są w zależności od terminu, nawet do kilkunastu razy dziennie (połączenia bezpośrednie) -> szczegóły dostępne przy wybranym kursie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i sprawdzenia aktualnych promocji na naszym blogu!

Pytania prosimy kierować do naszego biura obsługi +22 307 71 04 lub support@busfor.pl.