Rozkład jazdy PKS Kraków – Lwów

07:30
19 lip
14:50
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
79,75
07:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
19 lip
19:25
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
65,00
11:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:25
Tarnów
13:40
Rzeszów
15:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:25
19 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
19 lip
19:30
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
55,00
11:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:30
19 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
19 lip
20:45
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
75,08
12:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
19 lip
21:10
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,06
12:20
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:10
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
19 lip
21:40
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,06
12:20
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:40
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
19 lip
22:20
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
90,00
14:35
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
19 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 lip
22:20
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
104,93
15:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
19 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
19 lip
22:20
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
92,70
15:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:20
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 lip
22:30
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
97,44
15:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
19 lip
23:40
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
79,75
16:20
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
19 lip
00:10
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
80,11
16:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
19 lip
00:10
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
19:35
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
20 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
19 lip
00:10
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
19:35
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
20 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
19 lip
00:20
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
72,10
19:35
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
20 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 lip
00:25
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
16:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
20 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 lip
00:55
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,00
16:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
19 lip
00:55
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
17:25
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
00:55
20 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 lip
01:20
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,10
16:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
19 lip
01:25
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,00
17:25
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
19 lip
01:30
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
89,94
17:40
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:30
Автовокзал "Zvonarka", платформа №40
13:30
Автовокзал, платформа №1, ul. Sladkovskeho 142/37
16:00
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:20
ul. Bosacka 18
19:50
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
01:30
ул. Стрыйська, 109
05:00
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
07:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
01:30
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 lip
02:10
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
100,14
19:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
19 lip
02:30
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
84,00
18:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
20 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
19 lip
02:30
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
52,50
18:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
20 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 lip
02:50
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
95,94
18:20
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 lip
02:50
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,00
18:20
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
19 lip
02:55
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
82,45
19:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:55
Rzeszów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 lip
03:40
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
89,94
19:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
20 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 lip
03:55
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
82,45
20:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
20 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 lip
05:00
20 lip
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
66,00
17:30
19 lip
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
20 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
19 lip
05:00
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
66,00
18:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
20 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
19 lip
05:00
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
19:45
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:00
20 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 lip
05:30
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
71,95
19:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:20
Rzeszów
01:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 lip
05:30
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy (pobliżu bagażnika), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
22:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
05:30
20 lip
Lwów
Dworzec kolejowy (pobliżu bagażnika), ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 lip
05:30
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
80,00
19:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 lip
06:00
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Kupić za
70,00
22:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
20 lip
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
19 lip
06:05
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
65,00
22:40
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:05
20 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
19 lip
06:15
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
89,94
14:50
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
20 lip
Lviv Bus Station
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 lip
06:25
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
74,95
22:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 lip
06:30
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
80,00
22:30
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
19 lip
06:45
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
82,45
23:45
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
19 lip
07:00
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
67,31
23:59
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
20 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
19 lip
07:00
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
80,00
23:45
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 lip
07:10
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
82,45
23:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:30
Rzeszów
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
07:10
20 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
19 lip
07:20
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
74,95
23:20
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
20 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
19 lip
07:20
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
23:20
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
20 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 lip
07:35
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
82,45
23:00
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:30
Rzeszów
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
07:35
20 lip
Lviv Bus Station
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
19 lip
08:15
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,10
23:10
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
20 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
19 lip
09:35
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek "Stacji paliw "WOG", prospekt Wiaczesław Chornovil; dom 107
Kupić za
91,89
23:50
19 lip
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:35
20 lip
Lwów
Przystanek "Stacji paliw "WOG", prospekt Wiaczesław Chornovil; dom 107
  • Autobus
  • 125
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Kraków - Lwów

Lwów to wyjątkowo popularna ukraińska destynacja – każdego roku miasto odwiedzane jest przez miliony turystów wiedzionych wyjątkowym klimatem i niezwykłą architekturą (około 50% zabytków całego kraju, znajduje się we Lwowie).

Wśród atrakcji turystycznych na szczególną uwagę zasługuje plac Starego Miasta, który w całości wpisany został na listę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz liczne obiekty sakralne.

Szeroka baza noclegowa i liczne połączenia komunikacyjne, pozwalają optymalnie zaplanować podróż i miejscowe wojaże.

PKS/Autobus/bus Kraków – Lwów

W ofercie naszego serwisu, znajdą Państwo przejazdy autokarowe na trasie Kraków – Lwów, wyróżniające się doskonałym komfortem i wyjątkowo atrakcyjną ceną -> bilety już od 50 złotych!

Średni czas podróży (PKS, autobus oraz bus) oscyluje w granicach 6-8 godzin, a przejazdy organizowane są w zależności od terminu, nawet do kilkunastu razy dziennie (połączenia bezpośrednie) -> szczegóły dostępne przy wybranym kursie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i sprawdzenia aktualnych promocji na naszym blogu!

Pytania prosimy kierować do naszego biura obsługi +22 307 71 04 lub support@busfor.pl.