Rozkład jazdy PKS Kraków – Lwów

02:50
11:45
Dw. MDA ul. Bosacka 18
105,42
02:50
20 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:45
20 paź
Lwów
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
10:55
18:40
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
61,02
10:55
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
12:50
Tarnów
13:55
Rzeszów
15:20
Jarosław
16:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:40
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SCANIA Century
10:55
18:40
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
65,00
10:55
20 paź
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
ZBARAZH
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
18:40
20 paź
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
10:55
18:50
, ul.Bosacka,18
70,62
10:55
20 paź
Kraków
, ul.Bosacka,18
18:50
20 paź
Lwów
  • Autobus
  • СКАНІЯ
11:30
19:20
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
63,00
11:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:20
20 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
11:30
19:20
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
15,00
11:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:20
20 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
11:30
19:20
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
63,00
11:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:20
20 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
11:30
19:20
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
63,00
11:30
20 paź
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
CZECHOWICE-DZIEDZICE
PSZCZYNA
TYCHY
CHORZÓW
KATOWICE
CHRZANÓW
KRAKÓW
RZESZÓW
19:20
20 paź
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
12:30
20:45
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
79,45
12:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
12:30
20:45
, dw RDA, ul.Bosacka,18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,62
12:30
20 paź
Kraków
, dw RDA, ul.Bosacka,18
20:45
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
13:20
21:00
Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
105,94
13:20
20 paź
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
21:00
20 paź
Lwów
  • Autobus
  • bus
12:30
22:00
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
75,00
12:30
20 paź
Kraków
KRAKÓW 3, Dw. MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
JAROSŁAW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
22:00
20 paź
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
15:30
22:30
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
99,15
15:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
16:30
00:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,23
16:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
19:35
00:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
83,90
19:35
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
21 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
19:35
00:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
80,00
19:35
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
00:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:00
00:25
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
61,30
16:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
00:25
21 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
15:00
00:30
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,00
15:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Tarnów
Rzeszów
00:30
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
16:00
00:55
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
61,30
16:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
00:25
Lwów
00:55
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
16:00
01:20
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,20
16:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
17:10
01:20
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
90,00
17:10
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
17:25
01:25
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
61,30
17:25
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
17:10
01:30
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
90,00
17:10
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
01:30
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:00
01:30
21 paź
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
70,00
16:00
20 paź
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
01:30
21 paź
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
17:10
01:30
21 paź
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
90,00
17:10
20 paź
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
01:30
21 paź
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
17:30
02:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
88,14
17:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:50
Rzeszów
21:30
Przemyśl
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
02:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
105,30
19:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
02:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
17:30
02:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
17:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
02:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
17:30
02:35
21 paź
Bus Station, str. Bosacka, 18
GasSt. WOG
74,74
17:30
20 paź
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
02:35
21 paź
Lwów
GasSt. WOG
  • Autobus
  • 125
17:30
02:50
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
17:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
02:50
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
17:30
02:50
21 paź
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
110,00
17:30
20 paź
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
BRNO
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
JAROSŁAW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
02:50
21 paź
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
18:20
03:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
79,97
18:20
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
18:20
03:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
18:20
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
03:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:20
03:10
21 paź
KRAKOW,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
95,97
18:20
20 paź
Kraków
KRAKOW,
03:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
19:20
03:20
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
63,43
19:20
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:20
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
20:40
03:20
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
64,07
20:40
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan
19:00
03:40
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
65,59
19:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
20:30
03:45
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
83,40
20:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
03:45
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
20:00
03:55
21 paź
,
79,43
20:00
20 paź
Kraków
,
03:55
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
20:30
03:55
21 paź
,
79,43
20:30
20 paź
Kraków
,
03:55
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
17:30
04:00
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
83,90
17:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:50
Rzeszów
01:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
19:45
04:15
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
68,64
19:45
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
20:30
04:25
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
65,67
20:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:40
Rzeszów
00:20
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
03:55
Lwów
04:25
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
19:25
04:25
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
83,40
19:25
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
04:25
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
20:00
04:25
21 paź
,
79,43
20:00
20 paź
Kraków
,
04:25
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
20:30
04:25
21 paź
,
79,43
20:30
20 paź
Kraków
,
04:25
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
19:35
04:30
21 paź
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
80,00
19:35
20 paź
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
04:30
21 paź
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
20:30
04:40
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
75,00
20:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
DWORZEC AUTOBUSOWY ul. Stryjska 109
04:40
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:25
04:40
21 paź
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
70,00
19:25
20 paź
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
MLADA BOLESLAV
LIBEREC
JELENIA GÓRA
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHORTKIV
04:40
21 paź
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
19:45
04:45
21 paź
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
85,00
19:45
20 paź
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
04:45
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
18:00
05:00
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
66,00
18:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
21 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
21:00
05:00
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
75,00
21:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
05:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:45
05:00
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
80,00
19:45
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
05:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
18:00
05:00
21 paź
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
66,00
18:00
20 paź
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
05:00
21 paź
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
20:40
05:20
21 paź
,
74,14
20:40
20 paź
Kraków
,
05:20
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
21:00
05:30
21 paź
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
85,00
21:00
20 paź
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
05:30
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:00
05:30
21 paź
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
75,00
21:00
20 paź
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
MLADA BOLESLAV
PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
NADVIRNA
DELATYN
05:30
21 paź
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
21:00
05:35
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
76,27
21:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:55
Rzeszów
00:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
05:35
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
21:30
05:40
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
82,37
21:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:40
Tarnów
00:00
Rzeszów
00:50
Jarosław
01:25
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
05:40
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
21:30
05:40
21 paź
,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
86,51
21:30
20 paź
Kraków
,
05:40
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • СЕТРА 50
21:50
06:00
21 paź
RDA górna płyta stanowisko G4
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
84,00
21:50
20 paź
Kraków
RDA górna płyta stanowisko G4
Stryjski dw. autobusowy
06:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:30
06:00
21 paź
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
zatrzymać Lwy, Kuznevicha Ulica; dom 2
80,00
21:30
20 paź
Kraków
Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
06:00
21 paź
Lwów
zatrzymać Lwy, Kuznevicha Ulica; dom 2
22:30
06:00
21 paź
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
LWÓW 4, ul. Kuźniewicza 2
90,00
22:30
20 paź
Kraków
KRAKÓW 5, Hotel SHERATON, ul. Powiśle 7
STARGARD
SZCZECIN
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
BRODY
DUBNO
RIWNE
NOWOGRAD WOLYNSKI
ZHYTOMYR
KYIV
06:00
21 paź
Lwów
LWÓW 4, ul. Kuźniewicza 2
23:00
07:00
21 paź
Parking Wawel, hotel Sheraton
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
23:00
20 paź
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
07:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:00
07:10
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
61,02
23:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
03:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:10
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
23:00
07:20
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
65,00
23:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
DW. Balice ul. Kpt. M. Medweckiego 1
07:20
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:40
07:40
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
83,40
22:40
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
07:40
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
22:40
07:50
21 paź
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
70,00
22:40
20 paź
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
07:50
21 paź
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
23:10
08:15
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
60,17
23:10
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
08:15
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
23:10
08:15
21 paź
, RDA,ul.Bosacka,18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
79,43
23:10
20 paź
Kraków
, RDA,ul.Bosacka,18
08:15
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
23:30
08:25
21 paź
Bus Station, str. Bosacka, 18
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
67,12
23:30
20 paź
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
08:25
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • 153
23:20
08:40
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
114,26
23:20
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
03:50
Rzeszów
04:40
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
08:40
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
23:20
08:50
21 paź
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,00
23:20
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
08:50
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:20
08:50
21 paź
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
62,00
23:20
20 paź
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
PRAHA
HRADEC KRALOVE
OLOMOUC
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
08:50
21 paź
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
23:30
09:00
21 paź
Bus Station, str. Bosacka, 18
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
67,12
23:30
20 paź
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
09:00
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • 153
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Lwów
Do miasta Kraków
Z miasta Lwów

Bus Kraków - Lwów

Lwów to wyjątkowo popularna ukraińska destynacja – każdego roku miasto odwiedzane jest przez miliony turystów wiedzionych wyjątkowym klimatem i niezwykłą architekturą (około 50% zabytków całego kraju, znajduje się we Lwowie).

Wśród atrakcji turystycznych na szczególną uwagę zasługuje plac Starego Miasta, który w całości wpisany został na listę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz liczne obiekty sakralne.

Szeroka baza noclegowa i liczne połączenia komunikacyjne, pozwalają optymalnie zaplanować podróż i miejscowe wojaże.

PKS/Autobus/bus Kraków – Lwów

W ofercie naszego serwisu, znajdą Państwo przejazdy autokarowe na trasie Kraków – Lwów, wyróżniające się doskonałym komfortem i wyjątkowo atrakcyjną ceną -> bilety już od 50 złotych!

Średni czas podróży (PKS, autobus oraz bus) oscyluje w granicach 6-8 godzin, a przejazdy organizowane są w zależności od terminu, nawet do kilkunastu razy dziennie (połączenia bezpośrednie) -> szczegóły dostępne przy wybranym kursie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i sprawdzenia aktualnych promocji na naszym blogu!

Pytania prosimy kierować do naszego biura obsługi +22 307 71 04 lub support@busfor.pl.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.