Rozkład jazdy PKS Katowice – Lwów

02:10
20 sie
11:40
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
112,20
02:10
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:40
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
20 sie
19:25
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
75,00
09:30
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
11:25
Kraków
12:25
Tarnów
13:40
Rzeszów
15:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:25
20 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
20 sie
19:30
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
69,00
09:30
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
19:30
20 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
20 sie
20:20
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
132,75
13:05
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:00
LVOV
14:25
LVOV
17:35
LVOV
20:20
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
20 sie
20:20
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
108,75
13:05
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:00
LVOV
14:25
LVOV
17:35
LVOV
20:20
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
20 sie
20:50
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
106,90
13:05
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:00
LVOV
14:25
LVOV
17:35
LVOV
21:20
LVOV
20:50
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
20 sie
20:50
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
132,75
13:05
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
14:00
LVOV
14:25
LVOV
17:35
LVOV
21:20
LVOV
20:50
20 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
20 sie
21:10
20 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,08
10:50
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:10
Kraków
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:10
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
20 sie
21:40
20 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
80,08
10:50
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:10
Kraków
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:40
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 sie
22:30
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
110,05
14:00
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
20 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
20 sie
00:10
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
90,13
14:40
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
Kraków
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
20 sie
00:10
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
82,40
18:05
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
00:10
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
20 sie
00:25
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
14:10
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
21 sie
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
20 sie
00:55
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
80,00
14:10
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
20 sie
00:55
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
15:55
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
00:55
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 sie
01:20
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
80,11
14:30
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
20 sie
01:20
21 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
80,00
15:20
20 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
20 sie
01:25
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
80,00
15:55
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 sie
02:10
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
100,14
17:30
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 sie
02:50
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
93,90
16:50
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
20 sie
02:50
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
70,00
16:50
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
02:50
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:40
20 sie
03:00
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
83,63
16:40
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:10
Kraków
20:10
Rzeszów
00:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 sie
03:40
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
95,37
17:30
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
20 sie
03:55
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
88,04
19:10
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
21 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
20 sie
04:15
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
95,37
18:00
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
20 sie
04:40
21 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Kupić za
125,00
20:30
20 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:40
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
20 sie
05:00
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
72,00
16:30
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
21 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
20 sie
05:00
21 sie
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
73,36
18:55
20 sie
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
21 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
20 sie
05:30
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
75,00
21:00
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
05:30
21 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
20 sie
05:35
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
88,04
19:20
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
20:55
Kraków
22:55
Rzeszów
00:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:35
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
20 sie
06:00
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Kupić za
75,00
21:00
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:55
20 sie
06:05
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
70,00
20:55
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:05
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
20 sie
06:25
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
88,04
20:50
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
20 sie
06:30
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
90,00
20:50
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 sie
06:45
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
88,04
22:00
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 sie
07:00
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
80,00
22:00
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
07:00
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
20 sie
07:10
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
95,37
21:35
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:45
Kraków
01:30
Rzeszów
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
07:10
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
20 sie
07:20
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
77,03
21:50
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
21 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
20 sie
07:35
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
95,37
21:35
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:45
Kraków
01:30
Rzeszów
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
07:35
21 sie
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
20 sie
08:15
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
80,11
21:35
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
20 sie
08:50
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
95,37
23:50
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:25
Kraków
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
20 sie
09:45
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
108,75
23:10
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
09:45
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
20 sie
09:45
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
81,60
23:10
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
09:45
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
20 sie
10:00
21 sie
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
102,71
23:59
20 sie
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:20
Kraków
03:20
Rzeszów
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
10:00
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
20 sie
10:30
21 sie
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
90,00
23:59
20 sie
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
10:30
21 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Katowice - Lwów

Bus lub autobus Katowice – Lwów za 60 złotych? Z nami to możliwe! Dzięki tanim połączeniom autokarowym, oferowanym przez nasz serwis, odkryjesz nową stronę podróży!

Wśród przewoźników obsługujących trasę Katowice – Lwów, znajdą Państwo m.in.: Modultrans o.g., Prykapatskiy – Ekspres o.g., AGAT, Stetsyk Tarasa V o.g., VASYLKIVTRANSAVTO o.g. oraz INTERCARS – BASUQE.

W zależności od wybranego połączenia, całkowity czas podróży oscyluje w granicach 7 – 10 godzin.

Zapraszamy do zakupu biletów, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym BOK-iem (pon.- pt. 8.00-17.00).