Rozkład jazdy PKS Katowice – Lwów

14:40
00:10
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
94,50
14:40
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
Kraków
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
20:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
00:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
18:05
00:10
20 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
90,00
18:05
19 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
00:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:10
00:25
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
72,44
14:10
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
00:25
20 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
14:10
00:55
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
72,44
14:10
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
00:25
Lwów
00:55
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
15:20
01:20
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
100,00
15:20
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
15:55
01:25
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
72,44
15:55
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
16:10
01:30
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
109,83
16:10
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
12:30
Брно
13:30
Оломоуц
16:00
Катовице
17:20
Краков
19:50
Жешув
01:30
Львов
05:00
Ровно
07:30
Житомир
01:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
15:20
01:30
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
100,00
15:20
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
01:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:10
01:40
20 paź
dworzec PKS, ul. P. Skargi, stan.8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
130,00
16:10
19 paź
Katowice
dworzec PKS, ul. P. Skargi, stan.8
01:40
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
17:30
02:10
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
105,30
17:30
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:45
Kraków
22:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
02:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
15:30
02:10
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
15:30
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
02:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
16:50
03:10
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
79,97
16:50
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:00
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
03:10
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
16:50
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
03:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
16:50
03:10
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
118,90
16:50
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
03:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
18:05
03:20
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
74,01
18:05
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:20
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
17:30
03:40
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
75,27
17:30
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
19:00
03:55
20 paź
,
88,27
19:00
19 paź
Katowice
,
03:55
20 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
19:10
04:10
20 paź
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
95,00
19:10
19 paź
Katowice
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
Plac Dworcowy 1
04:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:10
04:25
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
83,29
19:10
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
03:55
Lwów
04:25
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
19:00
04:25
20 paź
,
88,27
19:00
19 paź
Katowice
,
04:25
20 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
20:30
04:40
20 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,00
20:30
19 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
04:40
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
16:30
05:00
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
72,00
16:30
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
20 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
19:20
05:00
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
85,00
19:20
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:00
05:00
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
90,00
18:00
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:20
05:30
20 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
95,00
19:20
19 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
05:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:45
05:30
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,00
18:45
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:30
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:20
05:35
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
76,27
19:20
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
20:55
Kraków
22:55
Rzeszów
00:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
05:35
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
20:55
06:05
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
85,00
20:55
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
06:05
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:00
06:35
20 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
88,27
19:00
19 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
06:35
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
22:40
07:00
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
59,03
22:40
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
23:50
Kraków
03:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:00
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
22:40
07:00
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
70,00
22:40
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:00
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:00
07:05
20 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
88,27
19:00
19 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
07:05
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
20:50
07:10
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
76,27
20:50
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:55
Krakow-Balice
22:40
Kraków
03:15
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:10
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
20:50
07:20
20 paź
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,00
20:50
19 paź
Katowice
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
07:20
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:20
07:40
20 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
96,38
21:20
19 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
07:40
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
21:35
08:15
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,20
21:35
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
08:15
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
21:35
08:15
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
88,27
21:35
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
08:15
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
13:40
09:20
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
75,00
13:40
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:50
Kraków
19:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:20
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
23:10
09:45
20 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
96,38
23:10
19 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
09:45
20 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
19:55
11:05
20 paź
Katowice Airport
Lviv, bus station Striyskyi
164,19
19:55
19 paź
Katowice
Katowice Airport
11:05
20 paź
Lwów
Lviv, bus station Striyskyi

Połączenia z przesiadką Katowice – Lwów

13:10
04:50
20 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
83,90
13:10
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
04:50
20 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Bus Katowice - Lwów

Bus lub autobus Katowice – Lwów za 60 złotych? Z nami to możliwe! Dzięki tanim połączeniom autokarowym, oferowanym przez nasz serwis, odkryjesz nową stronę podróży!

Wśród przewoźników obsługujących trasę Katowice – Lwów, znajdą Państwo m.in.: Modultrans o.g., Prykapatskiy – Ekspres o.g., AGAT, Stetsyk Tarasa V o.g., VASYLKIVTRANSAVTO o.g. oraz INTERCARS – BASUQE.

W zależności od wybranego połączenia, całkowity czas podróży oscyluje w granicach 7 – 10 godzin.

Zapraszamy do zakupu biletów, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym BOK-iem (pon.- pt. 8.00-17.00).

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.