Bilety autobusowe

Katowice - Lwów

od 59 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Katowice – Lwów

02:30
22 gru
w drodze 09 godz. 40 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:10
22 gru

Lviv

Bus station №8, Dvirtseva square; house 1

80
02:30
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
13:10
22 gru
Lviv
Bus station №8, Dvirtseva square; house 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:05
22 gru
w drodze 08 godz. 35 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

17:40
22 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

80
08:05
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
17:40
22 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
22 gru
w drodze 08 godz. 55 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

19:25
22 gru

Lviv

Bus stop "Pizzeria Napoletana" (near the railway station), Chernivetska street; house 21

75
09:30
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
11:25
Krakow
12:55
Tarnow
14:10
Rzeszow
15:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:25
22 gru
Lviv
Bus stop "Pizzeria Napoletana" (near the railway station), Chernivetska street; house 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
22 gru
w drodze 09 godz. 20 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

21:10
22 gru

Lviv

Bus station №8, Dvirtseva square; house 1

81
10:50
22 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
12:10
Krakow
14:40
Rzeszow
15:55
Jaroslaw
16:30
Przemysl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lviv
21:10
22 gru
Lviv
Bus station №8, Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
22 gru
w drodze 09 godz. 50 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

21:40
22 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

81
10:50
22 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
12:10
Krakow
14:40
Rzeszow
15:55
Jaroslaw
16:30
Przemysl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lviv
21:40
22 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
22 gru
w drodze 07 godz. 20 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

22:00
22 gru

Lviv

Railway station "Central", Dvirtseva square; house 1

110
13:40
22 gru
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
14:50
Krakow
19:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
22 gru
Lviv
Railway station "Central", Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 gru
w drodze 07 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

22:30
22 gru

Lviv

Bus station №8, Dvirtseva square; house 1

107
14:00
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
15:15
Krakow
18:35
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
20:15
Grushev checkpoint Ukraine Poland
22:30
22 gru
Lviv
Bus station №8, Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
22 gru
w drodze 08 godz. 20 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

00:00
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

100
14:40
22 gru
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
15:50
Krakow
20:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
00:00
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
22 gru
w drodze 08 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

00:10
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

100
14:40
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
15:50
Krakow
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
22 gru
w drodze 08 godz. 30 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

00:10
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

91
14:40
22 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
16:15
Krakow
19:00
Rzeszow
20:20
Przemysl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 gru
w drodze 08 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

00:20
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

127
15:00
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:40
Krakow
19:20
Rzeszow
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
22 gru
w drodze 08 godz. 00 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

00:55
23 gru

Lviv

Bus station №8, Dvirtseva square; house 1

80
15:55
22 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
16:55
Krakow
19:25
Rzeszow
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lviv
00:55
23 gru
Lviv
Bus station №8, Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
22 gru
w drodze 09 godz. 50 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

01:20
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

81
14:30
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
15:50
Krakow
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
22 gru
w drodze 08 godz. 30 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

01:25
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

80
15:55
22 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
16:55
Krakow
19:25
Rzeszow
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lviv
01:25
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
22 gru
w drodze 09 godz. 10 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

01:40
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

127
15:30
22 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
17:00
Krakow
19:50
Rzeszow
21:20
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
01:40
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 gru
w drodze 10 godz. 05 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

03:05
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

71
16:00
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:40
Krakow Balice Airport KRK
17:20
Krakow
19:25
Rzeszow
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 gru
w drodze 09 godz. 10 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

03:40
23 gru

Lviv

Bus station №8, Dvirtseva square; house 1

93
17:30
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
18:50
Krakow
20:20
Tarnow
21:50
Rzeszow
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
23 gru
Lviv
Bus station №8, Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
22 gru
w drodze 07 godz. 45 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

03:55
23 gru

Lviv

Railway station "Central", Dvirtseva square; house 1

93
19:10
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
20:20
Krakow
22:40
Rzeszow
00:20
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
03:55
23 gru
Lviv
Railway station "Central", Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
22 gru
w drodze 11 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

05:00
23 gru

Lviv

Bus stop "Pizzeria Napoletana" (near the railway station), Chernivetska street; house 21

72
16:30
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
17:25
Krakow
17:50
Krakow
19:20
Tarnow
20:10
Debica
21:10
Rzeszow
21:30
Lancut
21:50
Przeworsk
22:20
Jaroslaw
23:05
Przemysl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
23 gru
Lviv
Bus stop "Pizzeria Napoletana" (near the railway station), Chernivetska street; house 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 gru
w drodze 07 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

05:30
23 gru

Lviv

Railway station "Central" (near the luggage compartment), Dvirtseva square; house 1

65
21:00
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
22:20
Krakow
00:20
Rzeszow
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lviv
05:30
23 gru
Lviv
Railway station "Central" (near the luggage compartment), Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
22 gru
w drodze 09 godz. 15 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

05:35
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

86
19:20
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
20:55
Krakow
22:55
Rzeszow
00:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
05:35
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 gru
w drodze 08 godz. 00 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

06:00
23 gru

Lviv

Bus station "Central" (trolley bus stop), Stryjskaya street; house 109

65
21:00
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
22:20
Krakow
00:20
Rzeszow
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lviv
06:00
23 gru
Lviv
Bus station "Central" (trolley bus stop), Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
22 gru
w drodze 08 godz. 35 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

06:25
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

107
20:50
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
21:55
Krakow Balice Airport KRK
22:20
Krakow
02:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
06:25
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
22 gru
w drodze 09 godz. 50 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

06:30
23 gru

Lviv

Railway station "Central" (near the luggage compartment), Dvirtseva square; house 1

65
19:40
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
21:10
Krakow
02:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:30
23 gru
Lviv
Railway station "Central" (near the luggage compartment), Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
22 gru
w drodze 07 godz. 45 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

06:45
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

86
22:00
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
21:55
Krakow Balice Airport KRK
23:30
Krakow
04:45
Grushev checkpoint Ukraine Poland
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
22 gru
w drodze 08 godz. 05 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

07:05
23 gru

Lviv

Bus station №8, Dvirtseva square; house 1

83
22:00
22 gru
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
23:10
Krakow
03:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:05
23 gru
Lviv
Bus station №8, Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
22 gru
w drodze 06 godz. 50 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

07:45
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

86
23:55
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
01:10
Krakow
03:25
Rzeszow
05:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
07:45
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
22 gru
w drodze 09 godz. 45 min

Katowice

Old Train Station, Dworcowa Street 1

08:05
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

79
21:20
22 gru
Katowice
Old Train Station, Dworcowa Street 1
22:50
Krakow
00:50
Rzeszow
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lviv
08:05
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
22 gru
w drodze 10 godz. 15 min

Katowice

Old Train Station, Dworcowa Street 1

08:35
23 gru

Lviv

Railway station "Central", Dvirtseva square; house 1

79
21:20
22 gru
Katowice
Old Train Station, Dworcowa Street 1
22:50
Krakow
00:50
Rzeszow
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lviv
08:35
23 gru
Lviv
Railway station "Central", Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
22 gru
w drodze 08 godz. 00 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

08:50
23 gru

Lviv

Bus station №8, Dvirtseva square; house 1

107
23:50
22 gru
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
01:25
Krakow
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
23 gru
Lviv
Bus station №8, Dvirtseva square; house 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
22 gru
w drodze 09 godz. 35 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

09:45
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

106
23:10
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
09:45
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
22 gru
w drodze 11 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

09:50
23 gru

Lviv

Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109

90
21:30
22 gru
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
22:50
Krakow
01:20
Rzeszow
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
23 gru
Lviv
Bus station "Central", Stryjskaya street; house 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:

Bus Katowice - Lwów

Bus lub autobus Katowice – Lwów za 60 złotych? Z nami to możliwe! Dzięki tanim połączeniom autokarowym, oferowanym przez nasz serwis, odkryjesz nową stronę podróży!

Wśród przewoźników obsługujących trasę Katowice – Lwów, znajdą Państwo m.in.: Modultrans o.g., Prykapatskiy – Ekspres o.g., AGAT, Stetsyk Tarasa V o.g., VASYLKIVTRANSAVTO o.g. oraz INTERCARS – BASUQE.

W zależności od wybranego połączenia, całkowity czas podróży oscyluje w granicach 7 – 10 godzin.

Zapraszamy do zakupu biletów, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym BOK-iem (pon.- pt. 8.00-17.00).