Rozkład jazdy PKS Katowice – Lwów

00:40
1 cze
10:30
1 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
78,26
00:40
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
1 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
1 cze
14:40
1 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
81,60
03:50
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
14:40
1 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
1 cze
17:30
1 cze
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
70,15
07:30
1 cze
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
1 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
1 cze
19:25
1 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
75,00
09:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:25
Kraków
12:25
Tarnów
13:40
Rzeszów
15:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:25
1 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
1 cze
19:30
1 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
69,00
09:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:30
1 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
1 cze
19:30
1 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
69,00
09:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:30
1 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
1 cze
20:45
1 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
85,18
10:50
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
1 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
1 cze
22:30
1 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
112,86
14:00
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
1 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
1 cze
00:10
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,26
14:40
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
Kraków
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:05
1 cze
00:10
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
82,40
18:05
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:10
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
1 cze
00:20
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
118,89
15:00
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
19:20
Rzeszów
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
1 cze
00:20
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,35
15:10
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:20
Kraków
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
1 cze
00:25
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
14:10
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
2 cze
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
1 cze
00:30
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
13:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kraków
Tarnów
Rzeszów
00:30
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
1 cze
00:55
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
14:10
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:50
Kraków
18:20
Rzeszów
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
1 cze
00:55
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
15:55
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
00:55
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
1 cze
01:20
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,23
14:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
1 cze
01:20
2 cze
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
15:20
1 cze
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
1 cze
01:25
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
15:55
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
1 cze
02:10
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,28
17:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
1 cze
02:50
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
96,31
16:50
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
1 cze
02:50
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
16:50
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:50
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
1 cze
03:20
2 cze
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
66,22
18:55
1 cze
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
2 cze
Lwów
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
1 cze
03:40
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
97,82
17:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
1 cze
03:45
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
78,25
18:55
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:20
Kraków
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:45
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
1 cze
04:00
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,39
15:30
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
1 cze
04:15
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
97,82
18:00
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
1 cze
04:40
2 cze
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
20:30
1 cze
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:40
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 cze
05:00
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
72,00
16:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
2 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
1 cze
05:00
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,00
18:00
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:00
2 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
1 cze
05:35
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,29
19:20
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:55
Kraków
22:55
Rzeszów
00:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:35
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:05
1 cze
05:40
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
91,80
20:05
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:10
Kraków
00:00
Rzeszów
00:50
Jarosław
01:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:40
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
06:45
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,29
22:00
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
1 cze
07:00
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
78,10
22:40
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:50
Kraków
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:00
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
22:00
1 cze
07:00
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
65,00
22:00
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:00
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 cze
07:05
2 cze
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
87,28
22:00
1 cze
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:10
Kraków
03:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:05
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
1 cze
07:10
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,29
20:50
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
1 cze
07:15
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
91,80
21:20
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
1 cze
07:20
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
90,30
21:50
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
2 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
1 cze
07:20
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
20:50
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:20
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
1 cze
07:20
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
82,40
21:50
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:20
Lwów
07:20
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
1 cze
07:25
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
91,80
19:15
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:40
Kraków
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 cze
07:45
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,29
23:55
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:10
Kraków
03:25
Rzeszów
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:45
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
1 cze
08:15
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,23
21:35
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 cze
08:50
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
97,82
23:50
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:25
Kraków
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
2 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
1 cze
09:15
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
23:40
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:15
Lwów
09:15
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
1 cze
09:45
2 cze
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
91,80
23:10
1 cze
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
00:40
Kraków
02:10
Tarnów
03:05
Rzeszów
07:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:45
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
1 cze
09:50
2 cze
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
21:30
1 cze
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
2 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Lwów
Do miasta Katowice
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Katowice - Lwów

Bus lub autobus Katowice – Lwów za 60 złotych? Z nami to możliwe! Dzięki tanim połączeniom autokarowym, oferowanym przez nasz serwis, odkryjesz nową stronę podróży!

Wśród przewoźników obsługujących trasę Katowice – Lwów, znajdą Państwo m.in.: Modultrans o.g., Prykapatskiy – Ekspres o.g., AGAT, Stetsyk Tarasa V o.g., VASYLKIVTRANSAVTO o.g. oraz INTERCARS – BASUQE.

W zależności od wybranego połączenia, całkowity czas podróży oscyluje w granicach 7 – 10 godzin.

Zapraszamy do zakupu biletów, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym BOK-iem (pon.- pt. 8.00-17.00).