Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Lwów

Najlepsza oferta

Codziennie
22:40
Czas przejazdu08 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

61,71 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Lwów w 2019 rok

Codziennie
22:40
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

61,71 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

72,00 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (w pobliżu kawiarni Weczirny Wokzal), pl. Dwircewa 1

73,57 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (w pobliżu kawiarni Weczirny Wokzal), pl. Dwircewa 1

73,57 
W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu08 h. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:50

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

74,31 
pon, pią
18:00
Czas przejazdu10 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

04:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

75,00 
Poza nie
19:20
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

75,00 
W poniedziałki
20:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

75,00 
pon, wto
23:55
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

75,00 
We wtorki
20:40
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

75,04 
We wtorki
20:40
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

75,04 
Poza wto i czw
17:30
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:00
+1 dzień

Lwów

Kawiarnia Kazka (naprzeciw stacji autobusowej), ul. Stryiska 109

77,69 
pon, śro, pią
16:40
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

78,00 
W czwartki
23:10
Czas przejazdu10 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

78,03 
20.06, 25.06, 30.06, 05.07, 10.07...
13:45
Czas przejazdu08 h. 35 min

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

22:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

79,81 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

00:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,00 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu10 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

00:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,00 
pon, wto, śro, pią
14:30
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,00 
Poza czw i pią
15:15
Czas przejazdu08 h. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

00:50

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,00 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

01:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,00 
pon, wto, śro, pią
16:50
Czas przejazdu09 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,00 
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,00 
pon, pią
19:10
Czas przejazdu09 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,00 
pon, czw
20:05
Czas przejazdu08 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,00 
Codziennie
20:10
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

80,00 
Codziennie
20:10
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

80,00 
pon, pią
20:35
Czas przejazdu08 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,00 
20.06, 21.06, 27.06, 28.06...
21:50
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

80,00 
pon, wto, śro, pią
21:50
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,00 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu08 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

80,00 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

80,00 
20.06, 21.06, 27.06, 28.06...
21:50
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

80,05 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

80,05 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,06 
wto, pią, sob, nie
15:15
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,06 
W poniedziałki
15:15
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,06 
pon, pią
19:10
Czas przejazdu09 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,06 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu08 h. 29 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:09
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,11 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,11 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu08 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,11 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu08 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,11 
W poniedziałki
14:40
Czas przejazdu08 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,60 
W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu06 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,60 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,60 
pon, wto, śro, pią
18:55
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

81,60 
pon, wto, pią
23:50
Czas przejazdu08 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

09:00
+1 dzień

Lwów

LWIW, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1

81,60 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,74 
czw, nie
17:30
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,74 
wto, pią
20:05
Czas przejazdu09 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

81,74 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Katowice - Lwów

Bus lub autobus Katowice – Lwów za 60 złotych? Z nami to możliwe! Dzięki tanim połączeniom autokarowym, oferowanym przez nasz serwis, odkryjesz nową stronę podróży!

Wśród przewoźników obsługujących trasę Katowice – Lwów, znajdą Państwo m.in.: Modultrans o.g., Prykapatskiy – Ekspres o.g., AGAT, Stetsyk Tarasa V o.g., VASYLKIVTRANSAVTO o.g. oraz INTERCARS – BASUQE.

W zależności od wybranego połączenia, całkowity czas podróży oscyluje w granicach 7 – 10 godzin.

Zapraszamy do zakupu biletów, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym BOK-iem (pon.- pt. 8.00-17.00).