Rozkład jazdy PKS Katowice – Lwów

08:00
17:30
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
110,23
08:00
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:10
Kraków
10:55
Tarnów
12:10
Rzeszów
13:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
14 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
17:35
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
DW.PKS 'Dworcowy', ul. Dworcowa 1
110,00
08:00
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:35
14 gru
Lwów
DW.PKS 'Dworcowy', ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
17:35
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
110,00
08:00
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
STARGARD
WAŁCZ
PIŁA
CHODZIEŻ
POZNAŃ
KONIN
KALISZ
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOMSKO
CZĘSTOCHOWA
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
KALYNIVKA
BERDYCHIV
ZHYTOMYR
17:35
14 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
19:05
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
66,13
09:05
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
10:15
Kraków
11:40
Tarnów
13:05
Rzeszów
14:10
Jarosław
14:35
Przemyśl
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:05
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
19:05
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
78,00
09:05
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
19:05
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
19:20
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
78,00
09:45
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
19:20
14 gru
Lwów
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
19:20
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
78,00
09:45
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
19:20
14 gru
Lwów
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
19:20
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
78,00
09:45
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
CZECHOWICE-DZIEDZICE
PSZCZYNA
TYCHY
CHORZÓW
KATOWICE
CHRZANÓW
KRAKÓW
RZESZÓW
19:20
14 gru
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:05
19:35
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
76,52
09:05
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
19:35
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
20:45
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
85,18
10:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
20:45
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
76,52
10:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
20:45
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
20:50
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
110,00
12:00
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
20:50
14 gru
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
22:00
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
85,00
10:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
JAROSŁAW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
22:00
14 gru
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:40
23:10
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
99,29
13:40
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
23:10
14 gru
Lwów
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
00:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,00
14:40
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
Kraków
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
20:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
00:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:05
00:10
15 gru
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
95,00
18:05
14 gru
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
00:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:05
00:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
95,00
18:05
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
00:10
15 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
01:20
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,23
14:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
01:30
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
98,48
16:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
12:30
Брно
13:30
Оломоуц
16:00
Катовице
17:20
Краков
19:50
Жешув
01:30
Львов
05:00
Ровно
07:30
Житомир
01:30
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
01:30
15 gru
DW.PKS, ul. Piotra Skargi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
100,00
15:20
14 gru
Katowice
DW.PKS, ul. Piotra Skargi
01:30
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
01:30
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
80,00
14:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
01:30
15 gru
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
01:30
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
100,00
15:20
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
01:30
15 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
01:40
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
16:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
01:40
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
01:40
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
70,00
15:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
01:40
15 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
01:40
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
110,00
16:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
BRNO
OLOMOUC
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
01:40
15 gru
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
02:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,31
17:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
02:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
15:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
02:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
02:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
70,00
15:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
02:10
15 gru
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
02:45
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
70,00
16:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
02:45
15 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
03:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
68,94
16:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:00
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
03:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
16:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
03:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
03:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
109,67
16:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
03:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
03:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
70,00
16:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
03:10
15 gru
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:05
03:20
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
74,01
18:05
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:20
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
03:40
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
66,12
17:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
15 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
03:45
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
88,90
18:55
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
03:45
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
03:55
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
81,41
19:00
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
03:55
15 gru
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
04:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
95,00
19:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Plac Dworcowy 1
04:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
04:25
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
81,41
19:00
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
04:25
15 gru
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
04:25
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
104,29
19:15
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
04:25
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
04:40
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
90,00
20:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
04:40
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
05:00
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
72,00
16:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
15 gru
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
05:00
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
90,00
18:00
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:00
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
05:00
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
72,00
16:30
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
05:00
15 gru
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
05:05
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
96,90
13:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:05
15 gru
Lwów
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:55
06:05
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
85,00
20:55
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
06:05
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
07:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
77,38
20:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
07:10
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
75,00
19:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
MLADA BOLESLAV
LIBEREC
JELENIA GÓRA
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHORTKIV
07:10
15 gru
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
07:20
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
84,42
21:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
15 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
07:20
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
80,00
21:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
GORZÓW WIELKOPOLSKI
KOTRZYN NAD ODRĄ
SŁUBICE
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
SZPROTAWA
CHOJNÓW
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
07:20
15 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
07:40
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
104,29
21:20
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:40
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
07:50
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
80,00
21:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
07:50
15 gru
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
07:50
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
80,00
21:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
07:50
15 gru
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
07:50
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
75,00
21:20
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
07:50
15 gru
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
08:15
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,23
21:35
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
08:15
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
89,56
21:35
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
08:15
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
08:50
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
77,38
23:50
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
01:25
Kraków
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
15 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
09:00
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
90,00
23:40
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec PKS AS-8, Plac Dworcowy 1
09:00
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
09:15
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
85,00
23:40
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
DWORZEC AUTOBUSOWY ul. Stryjska 109
09:15
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
09:40
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
73,86
23:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
00:40
Kraków
03:50
Rzeszów
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:40
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
09:45
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
104,29
23:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:45
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
09:45
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
75,00
23:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
OPOLE
KATOWICE
LWIW
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
09:45
15 gru
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
09:50
15 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,00
23:10
14 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:50
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Bus Katowice - Lwów

Bus lub autobus Katowice – Lwów za 60 złotych? Z nami to możliwe! Dzięki tanim połączeniom autokarowym, oferowanym przez nasz serwis, odkryjesz nową stronę podróży!

Wśród przewoźników obsługujących trasę Katowice – Lwów, znajdą Państwo m.in.: Modultrans o.g., Prykapatskiy – Ekspres o.g., AGAT, Stetsyk Tarasa V o.g., VASYLKIVTRANSAVTO o.g. oraz INTERCARS – BASUQE.

W zależności od wybranego połączenia, całkowity czas podróży oscyluje w granicach 7 – 10 godzin.

Zapraszamy do zakupu biletów, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym BOK-iem (pon.- pt. 8.00-17.00).

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.