Rozkład jazdy PKS Lwów – Łódź

00:20
31 sty
10:00
31 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
95,53
00:20
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
07:40
Warszawa
10:00
31 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
31 sty
10:10
31 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
115,00
00:20
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
10:10
31 sty
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:50
31 sty
19:20
31 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
76,42
08:50
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
Lublin
17:20
Warszawa
19:20
31 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:50
31 sty
19:30
31 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
110,00
08:50
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:30
31 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
31 sty
00:20
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
110,00
14:00
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
00:20
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 sty
01:00
1 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
110,43
15:00
31 sty
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
31 sty
01:10
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
120,00
15:00
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:10
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
31 sty
01:30
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
95,53
15:55
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:10
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
31 sty
01:30
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
95,53
16:30
31 sty
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
31 sty
01:30
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
100,00
15:55
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
DA-8, pl. Dvirtseva 1
01:30
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
31 sty
02:20
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
95,53
16:50
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
Warszawa
02:20
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
31 sty
02:20
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
110,00
16:50
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
02:20
1 lut
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
31 sty
02:20
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
116,10
16:50
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
02:20
1 lut
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
31 sty
03:50
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
95,53
18:20
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
01:15
Piaseczno
01:50
Warszawa
03:50
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
31 sty
03:50
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
110,00
18:20
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
03:50
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
31 sty
05:30
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
95,53
18:00
31 sty
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
18:20
Lwów
20:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
02:35
Radom
04:40
Piotrków Trybunalski
05:30
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
31 sty
05:30
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
95,53
18:40
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
20:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
02:35
Radom
04:40
Piotrków Trybunalski
05:30
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
31 sty
05:30
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
120,00
18:40
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
DA-8, pl. Dworcowy
05:30
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
31 sty
05:30
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
116,10
18:40
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:30
1 lut
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
31 sty
05:50
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
95,53
17:00
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
18:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
03:50
Warszawa
05:50
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
31 sty
05:50
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
100,00
17:00
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:50
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
31 sty
06:00
1 lut
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
100,31
19:00
31 sty
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
20:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:00
Rzeszów
01:00
Kraków
02:30
Katowice
04:00
Częstochowa
06:00
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
31 sty
06:20
1 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
84,45
19:30
31 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
31 sty
06:20
1 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
90,94
19:30
31 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
31 sty
06:20
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
105,25
18:20
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
06:20
1 lut
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
31 sty
06:20
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
105,25
19:30
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
06:20
1 lut
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
31 sty
06:50
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
82,79
21:40
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
Warszawa
06:50
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
31 sty
07:30
1 lut
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
75,15
20:50
31 sty
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
21:15
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
31 sty
07:40
1 lut
Dworzec autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
95,52
21:50
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
Warszawa
07:40
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
31 sty
08:00
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
101,90
22:00
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:30
Lwów
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:35
Stalowa Wola
02:10
Sandomierz
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
Warszawa
08:00
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
31 sty
08:00
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
101,90
22:45
31 sty
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:35
Stalowa Wola
02:10
Sandomierz
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
Warszawa
08:00
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
31 sty
08:00
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
120,00
22:00
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:00
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
31 sty
08:00
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
120,00
22:45
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
08:00
1 lut
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
31 sty
08:00
1 lut
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
123,82
22:00
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:00
1 lut
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
31 sty
08:00
1 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
85,13
22:45
31 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
08:00
1 lut
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
31 sty
10:00
1 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
86,94
23:00
31 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
31 sty
10:00
1 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
86,94
23:00
31 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
31 sty
13:15
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
116,93
23:55
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
31 sty
13:25
1 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
120,00
23:55
31 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
13:25
1 lut
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Łódź
Do miasta Lwów
Z miasta Łódź

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.