Rozkład jazdy PKS Lwów – Łódź

11:35
22 maj
20:00
22 maj
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
135,96
11:35
22 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
22 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22 maj
00:20
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
113,30
14:00
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
00:20
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22 maj
01:00
23 maj
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
129,35
15:00
22 maj
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
22 maj
01:30
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
100,00
16:15
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
15:55
DA, ul. Stryjska 109
01:30
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
22 maj
02:20
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
119,35
16:50
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
Warszawa
02:20
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
22 maj
02:20
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
110,00
16:50
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
02:20
23 maj
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 maj
03:50
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
123,82
18:20
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
23:15
Puławy
00:00
Radom
00:40
Grójec
01:15
Piaseczno
01:50
Warszawa
03:50
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 maj
03:50
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
113,30
18:20
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
03:50
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22 maj
05:30
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
122,40
17:30
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec kolejowy, ul. Dwirceva 1
dworzec PKS, al. Tysiąclecia
Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12
Dworzec PKS stan. 1, 2
05:30
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22 maj
05:30
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
135,96
17:30
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:30
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 maj
06:20
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
121,74
18:20
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 maj
06:20
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
121,74
18:20
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
22 maj
06:20
23 maj
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
121,74
19:30
22 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
22 maj
06:20
23 maj
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
121,74
19:30
22 maj
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 maj
07:30
23 maj
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
98,91
20:30
22 maj
Lwów
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
22 maj
07:30
23 maj
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
98,91
21:00
22 maj
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
22 maj
08:00
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
110,00
21:55
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
Warszawa
08:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
22 maj
08:00
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
119,35
22:00
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:30
Lwów
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
Warszawa
08:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
22 maj
08:00
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
96,97
22:20
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
Warszawa
08:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
22 maj
08:00
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
119,35
22:45
22 maj
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
00:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Ostrowiec Świętokrzyski
04:15
Radom
06:00
Warszawa
08:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
22 maj
08:00
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
120,00
22:45
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
08:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
22 maj
08:00
23 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
120,00
22:00
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 maj
10:00
23 maj
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
86,94
23:00
22 maj
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 maj
10:00
23 maj
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
86,94
23:00
22 maj
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
22 maj
13:15
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
136,95
23:55
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
22 maj
01:30
24 maj
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
102,00
15:55
22 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
01:30
24 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lwów – Łódź

14:00
22 maj
00:20
23 maj
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
111,89
14:00
22 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
Warszawa
00:20
23 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Łódź
Do miasta Lwów
Z miasta Łódź
Odwrotny kierunek: