Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweŁódź - Żytomierz

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Żytomierz

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Żytomierz w 2024 roku

Popularne kierunki
Do miasta Łódź

Autobus Łódź – Żytomierz

Autokary pokonują dystans między Łodzią a Żytomierzem w ciągu 18 godzin. Pasażerowie mogą wybierać spośród szerokiej oferty codziennych przejazdów. Największa ilość autobusów opuszcza Łódź w godzinach popołudniowych, by dotrzeć na miejsce następnego dnia rano.

Busy z Łodzi do Żytomierza startują z dworca autobusowego Łódź Kaliska przy Alei Włókniarzy 203/205, tuż obok stacji PKP. Przystanek leży pomiędzy dwoma zielonymi strefami: Parkiem im. Marszałka Piłsudskiego, na którego terenie mieści się łódzkie ZOO oraz Aquapark, i Parkiem im. Księdza Poniatowskiego. By dotrzeć na dworzec Łódź Kaliska ze Śródmieścia, wystarczy wsiąść w autobus 86A lub tramwaj numer 12. Pasażerowie, którzy nie nabyli biletu online, mogą dokonać zakupu w kasach biletowych, czynnych w godzinach 7.00 - 17.15 w dni robocze i 8.30 - 16.00 w weekendy.

W ukraińskim mieście busy linii Łódź - Żytomierz kończą kurs na Dworcu Autobusowym Centralnym przy ulicy Kijowskiej 93, w pobliżu stacji kolejowej. By dotrzeć do zabytkowego centrum, wystarczy wsiąść w autobus H2 lub 2.