Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Kraków w 2019 rok roku

pon, śro, pią, sob
22:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

73,37 
22:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
10:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
13:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
We wtorki
10:00
13 godz. 20 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,71 
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
pon, sob
00:30
15 godz. 0 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

87,85 
00:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
pon, sob
10:15
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

87,85 
10:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, śro, sob
14:40
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

87,85 
14:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Codziennie
16:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

89,86 
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Codziennie
13:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

92,45 
12:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
20:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.
  • Неоплан
13.02, 15.02, 17.02, 19.02, 21.02...
14:00
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,38 
13:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
22:40
Szeginie
Kraków, Polska, Małopolskie
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
Codziennie
19:45
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,38 
19:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
Codziennie
01:40
12 godz. 40 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

99,78 
01:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
04:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:10
Uściług
Kraków, Polska, Małopolskie
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Kraków, Polska, Małopolskie
09:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
12:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
śro, nie
18:15
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

11:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,15 
18:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:45
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
09:15
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
11:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pustovit V.V.
  • BOVA
Codziennie
14:10
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,71 
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
wto, czw, sob
16:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,71 
16:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:25
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, pią, nie
01:30
13 godz. 20 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
01:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:45
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
05:45
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
07:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
10:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:20
Jarosław
Jarosław, Jarosław
12:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
01:30
13 godz. 20 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
01:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:45
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
05:45
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
07:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
10:45
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:20
Jarosław
Jarosław, Jarosław
12:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
14:10
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
18:35
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
Codziennie
15:40
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
15:40
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
13.02, 17.02, 21.02, 25.02...
22:10
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
17:10
11 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,06 
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:10
11 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,06 
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, czw, sob, nie
18:15
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,06 
18:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
wto, pią, nie
21:10
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

112,99 
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
21:10
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

112,99 
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, pią, sob, nie
09:30
13 godz. 30 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

23:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

117,39 
09:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Euroclub
  • Mercedes 0350 (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią
10:30
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

117,39 
10:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:25
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
13:30
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

120,00 
13:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
00:05
15 godz. 20 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

15:25

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

124,29 
00:01
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
01:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Codziennie
14:20
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

06:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

124,73 
14:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
21:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:10
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
01:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
03:30
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:55
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
06:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra
pon, wto, czw, pią
16:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:30
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

125,28 
16:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:30
+1 dzień
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
W poniedziałki
12:00
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

125,95 
12:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TransTempo Ltd
  • BusinessClass WiFi USB WC
pon, śro
16:10
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

125,95 
16:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
04:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV
pon, wto, śro, czw
19:00
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

127,47 
19:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TransTempo Ltd
  • BusinessClass. WC, WiFi, USB
10:10
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

23:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132,07 
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132,07 
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:50
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
Przystanek, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
15:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132,07 
14:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:45
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
16:55
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
15.02, 19.02, 23.02, 27.02, 03.03...
22:10
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132,07 
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

12.02, 14.02, 16.02, 18.02, 20.02...
22:10
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132,07 
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
W poniedziałki
18:00
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Zhitomir, BS-1

04:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

136,00 
18:00
Żytomierz
Zhitomir, BS-1
04:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • REGABUS
  • 125
W poniedziałki
10:00
13 godz. 30 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

140,00 
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
W poniedziałki
14:20
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

140,00 
14:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
W niedziele
10:00
13 godz. 20 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

145,27 
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
śro, czw, sob
15:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

154,08 
14:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:45
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
16:55
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, wto, czw
09:05
14 godz. 35 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

156,22 
09:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
pon, wto, czw
09:10
14 godz. 30 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

156,22 
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!