Rozkład jazdy PKS Wrocław – Żytomierz

07:00
31 sie
03:35
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
120,13
07:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:25
Opole
07:55
Strzelce Opolskie
09:40
Gliwice
10:30
Katowice
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lwów
00:50
Równe
03:35
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
31 sie
04:00
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
134,13
08:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
31 sie
04:50
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
141,58
11:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
31 sie
04:50
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
130,00
11:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
31 sie
06:20
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
126,68
12:10
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:00
Katowice
16:20
Kraków
22:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:30
Równe
06:20
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
31 sie
07:35
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
141,58
09:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Łódź
14:30
Warszawa
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
Lwów
04:20
Równe
07:35
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
31 sie
07:40
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
140,00
09:00
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:40
1 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
31 sie
08:20
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
110,15
14:10
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
31 sie
09:30
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
111,00
13:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
31 sie
10:30
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
96,87
14:45
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
31 sie
10:30
1 wrz
Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
144,38
13:00
31 sie
Wrocław
Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13
10:30
1 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
31 sie
12:30
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
119,23
17:35
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
31 sie
12:35
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
115,00
17:35
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:35
1 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
31 sie
12:50
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
130,00
17:00
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:50
1 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
31 sie
12:50
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
132,60
17:00
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:50
1 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
31 sie
13:20
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
119,23
19:20
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
31 sie
13:20
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
120,00
15:30
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:20
1 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
31 sie
13:30
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
110,00
19:20
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
1 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
31 sie
13:40
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
136,96
15:30
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Lwów
10:50
Równe
13:40
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
31 sie
13:50
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
119,23
17:55
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
Lwów
11:05
Równe
13:50
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
31 sie
16:45
1 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
119,23
22:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
Równe
16:45
1 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
141,27
17:30
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Setra 315, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
179,42
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan 116, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
152,02
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
152,02
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
149,32
18:40
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
149,18
19:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
160,96
21:10
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
159,18
20:40
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
159,25
17:30
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Setra 315, SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
197,40
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
170,00
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
170,00
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
167,30
18:40
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
167,16
19:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
178,94
21:10
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
31 sie
02:25
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
177,16
20:40
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
2 wrz
Żytomierz
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
163,70
15:30
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
134,64
17:30
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Setra 315, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
134,64
17:30
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Setra 315, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
172,79
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan 116, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
145,39
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
145,39
18:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
142,69
18:40
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
143,89
19:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
149,85
19:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
142,55
19:00
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
146,87
19:20
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
123,51
20:20
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
143,74
20:20
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
154,33
21:10
31 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
132,55
19:20
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
147,55
17:35
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
152,55
20:40
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
31 sie
04:40
2 wrz
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
142,55
15:30
31 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
2 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław