Bilety autobusowe

Wrocław - Żytomierz

od 105 zł, 20 paź

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Żytomierz

07:45
26 lis
w drodze 19 godz. 05 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

121
07:45
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:40
Katowice
12:10
Kraków
14:40
Rzeszów
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:40
Lwów
23:30
Brody
00:30
Dubno
01:30
Równe
03:50
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
26 lis
w drodze 19 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:00
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

129
08:00
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
26 lis
w drodze 16 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:50
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

158
11:00
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
26 lis
w drodze 20 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:30
27 lis

Żytomyr

Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95

172
07:45
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:30
27 lis
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool Altano, Mercedes - Benz *
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
26 lis
w drodze 20 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:30
27 lis

Żytomyr

Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95

172
07:45
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:30
27 lis
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool Altano, Mercedes - Benz *
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
26 lis
w drodze 17 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:30
27 lis

Żytomyr

Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95

193
11:00
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:30
27 lis
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • MAH A-32(free), Mercedes - Benz *
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
26 lis
w drodze 17 godz. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:30
27 lis

Żytomyr

Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95

180
10:40
26 lis
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:30
27 lis
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
26 lis
w drodze 19 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:30
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

111
13:00
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
26 lis
w drodze 18 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

105
14:45
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
26 lis
w drodze 17 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:30
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

129
17:35
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
26 lis
w drodze 17 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:20
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

115
19:20
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
26 lis
w drodze 21 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:40
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

137
15:30
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Lwów
10:50
Równe
13:40
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
26 lis
w drodze 18 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:50
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

115
17:55
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
Lwów
11:05
Równe
13:50
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
26 lis
w drodze 17 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:45
27 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

115
22:00
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
Równe
16:45
27 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
26 lis
w drodze 36 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

162
15:30
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 lis
w drodze 33 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

140
18:00
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 lis
w drodze 33 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

140
18:00
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
26 lis
w drodze 33 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

141
18:40
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
26 lis
w drodze 32 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

141
19:20
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
26 lis
w drodze 31 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

119
20:20
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
26 lis
w drodze 31 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

138
20:20
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
26 lis
w drodze 30 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

163
21:10
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:10
26 lis
w drodze 29 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:40
28 lis

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

131
22:10
26 lis
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
28 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław