Rozkład jazdy PKS Wrocław – Żytomierz

06:00
25 cze
01:35
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
114,40
06:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:00
Katowice
10:15
Kraków
11:40
Tarnów
13:05
Rzeszów
14:10
Jarosław
14:35
Przemyśl
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:05
Lwów
20:50
Brody
21:55
Dubno
22:40
Równe
01:35
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
25 cze
03:50
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
120,11
06:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:50
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool Altano, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
25 cze
04:00
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
122,76
08:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:45
25 cze
04:20
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
115,00
08:45
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:05
Opole
13:35
Kraków
16:35
Rzeszów
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:20
Lwów
21:50
Lwów
01:20
Równe
04:20
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
25 cze
04:50
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
167,75
11:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
25 cze
08:20
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
110,15
14:10
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
18:45
Kraków
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:10
Lwów
05:40
Równe
08:20
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 cze
09:30
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
111,00
13:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
25 cze
10:30
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
99,12
14:45
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
25 cze
13:20
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
122,00
19:20
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
25 cze
13:20
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
120,00
15:30
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:20
26 cze
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
25 cze
13:30
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
110,00
19:20
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
26 cze
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
25 cze
13:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
136,96
15:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Lwów
10:50
Równe
13:40
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
25 cze
13:50
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
121,99
17:55
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:15
Lwów
11:05
Równe
13:50
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool Astron
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
25 cze
14:00
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
122,00
17:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
Lwów
10:45
Równe
14:00
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
25 cze
14:10
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
115,00
17:35
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:10
26 cze
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
25 cze
16:45
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
121,99
22:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
Równe
16:45
26 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
136,96
12:40
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan 116, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
139,85
13:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
173,85
13:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,65
14:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
150,97
14:45
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan 116, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
173,00
15:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
158,60
16:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
158,60
17:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
141,85
17:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
141,85
17:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
151,99
18:40
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,65
19:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
158,60
19:20
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
155,39
20:20
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:10
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
166,22
21:10
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
143,35
22:10
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
156,85
17:35
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,85
20:40
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,85
17:00
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
141,85
19:20
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
151,85
15:30
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
25 cze
20:40
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
151,85
13:30
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
26 cze
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
25 cze
20:50
26 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
153,71
22:30
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
26 cze
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
25 cze
02:25
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
145,89
18:40
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
25 cze
02:25
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
160,12
21:10
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
25 cze
02:25
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
137,25
22:10
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
25 cze
02:25
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
155,75
20:40
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:25
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
164,69
15:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
150,29
17:30
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
143,68
18:40
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
153,34
19:00
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
150,29
19:20
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
147,08
20:20
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
21:10
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
157,91
21:10
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
135,04
22:10
25 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
148,54
17:35
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
153,54
20:40
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
133,54
19:20
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
25 cze
04:40
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
143,54
15:30
25 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
27 cze
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław