Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Żytomierz w 2019 rok roku

31.03, 07.04, 14.04, 21.04, 28.04...
11:00
19 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:25
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

94,67 
10:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:55
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
17:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:40
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
06:25
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Codziennie
17:35
18 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

100,41 
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, nie
15:15
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:45
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

105,43 
15:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
08:45
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
20:55
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:25
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

105,43 
20:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:25
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 Acron
pon, wto, czw, sob
13:30
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

107,58 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
05:35
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:00
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:55
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

110,08 
11:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
Codziennie
13:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

111,00 
12:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
15:50
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

111,89 
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:05
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
18:15
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
19:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
07:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
08:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo
Codziennie
22:00
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:55
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

112,20 
22:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:55
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
Codziennie
13:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

113,22 
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
17:35
18 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

114,75 
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
19:20
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

114,75 
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, sob
13:30
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

116,00 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
pon, pią
19:10
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

119,49 
19:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, śro, czw, sob
07:45
19 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

120,00 
07:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
Codziennie
08:00
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:15
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

120,00 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:15
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
pon, pią
14:45
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

120,00 
14:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
pon, wto, pią, sob
14:45
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:45
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

120,00 
14:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:45
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
wto, czw, pią, nie
07:00
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:55
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

120,07 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
19:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
17:00
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:15
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

120,26 
17:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:15
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, śro, czw, sob
07:00
20 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:55
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

122,40 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:55
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lwowskie ATP 14630
Codziennie
17:35
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:35
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

122,40 
17:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:35
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
02.04...
20:55
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:25
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

127,72 
20:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:25
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
W soboty
20:55
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:25
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

127,72 
20:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:35
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
04:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
07:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:25
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
wto, czw, nie
07:00
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

129,10 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:00
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

129,10 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:00
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

129,10 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
08:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

129,10 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
Codziennie
14:20
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

129,10 
14:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:35
Oława
Przystanek, ul. Opolska 31
15:55
Brzeg
Przystanek, ul. Szymanowskiego 15
16:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:25
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
18:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
00:00
Krakowiec
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
01:35
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:50
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
03:25
Zborów
Zborów, Zborów
04:30
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
05:00
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:50
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
06:55
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
07:15
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
07:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
08:15
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
09:05
Połonne
Dworzec autobusowy, ul. Juzkowa 56
10:00
Cudnów
Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (20)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, śro, czw, sob
11:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

130,00 
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
14:10
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

130,10 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 23 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    4.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
Codziennie
15:30
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

136,76 
15:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
17:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
18:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
Codziennie
14:20
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

143,44 
14:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:35
Oława
Przystanek, ul. Opolska 31
15:55
Brzeg
Przystanek, ul. Szymanowskiego 15
16:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. Marii Rodziewiczówny 1
17:25
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:00
Krakowiec
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
03:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
15:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

143,44 
14:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:00
Krakowiec
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
01:35
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:50
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
03:25
Zborów
Zborów, Zborów
04:30
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
05:00
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:50
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
06:55
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
07:15
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
07:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
08:15
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
09:05
Połonne
Dworzec autobusowy, ul. Juzkowa 56
10:00
Cudnów
Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
15:00
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

143,44 
14:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
Krakowiec
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
03:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
pon, śro, pią
12:10
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

150,32 
12:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV
wto, pią, nie
09:00
22 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:35
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

150,62 
09:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:35
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
Codziennie
11:15
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

153,00 
11:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
Codziennie
19:20
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

164,96 
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:55
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

165,85 
11:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
25.03, 29.03, 02.04, 06.04, 10.04...
11:00
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

172,13 
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
26.03, 28.03, 30.03, 01.04, 03.04...
11:00
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

172,13 
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży

Autobus Wrocław – Żytomierz

Podróżujący busem na linii Wrocław - Żytomierz mogą wybierać spośród szerokiej oferty codziennych przejazdów. Podróż trwa w granicach 17 - 22 godzin, w zależności od wyboru przewoźnika. Dla pasażerów podróżujących w celach turystycznych interesujące mogą okazać się również liczne opcje przejazdów z przesiadką we Lwowie, trwającą zazwyczaj powyżej 7 godzin, co stanowi optymalny czas na zapoznanie się z największymi atrakcjami miasta.

Autobusy z Wrocławia do Żytomierza startują ze stanowisk znajdujących się w podziemiach Galerii Wroclavia, naprzeciwko budynku dworca PKP. Do hali dworcowej można trafić poprzez osobne oznaczone wejście budynku lub bezpośrednio z wnętrza Wroclavii. W razie jej przepełnienia, pasażerowie oczekujący na autokar linii Żytomierz - Wrocław mogą również skorzystać z rozdysponowanych w galerii stanowisk z fotelami, wyposażonymi w gniazdka do ładowania sprzętów elektronicznych. Kasy, podobnie jak sam dworzec, otwarte są w godzinach 6.00 - 22.00. Z tego powodu ostatnie busy z Wrocławia do Żytomierza odjeżdżają właśnie o godzinie 22.00.

Pasażerowie podróżujący z Żytomierza do Wrocławia wyruszą z dworca autobusowego Żytomierz zlokalizowanego w północnej części miasta, przy ulicy Kijowskiej 93. To tam rozpoczynają i kończą kursy wszystkie autobusy dalekobieżne. Budynek skomunikowany jest z resztą miasta siecią autobusów: 1, 2, 4, 7, 7A, 151, H1, H3, zatrzymujących się na przystanku naprzeciwko frontalnego wejścia. Spacer ulicą Kijowską w kierunku zabytkowej części Żytomierza zajmuje 30 minut.