Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweKraków - Żytomierz

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Żytomierz

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Żytomierz w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków

Autobus Kraków – Żytomierz

Autokary ze stolicy Małopolski do Żytomierza pokonują trasę 720 kilometrów średnio w przeciągu 14 godzin. Ze względu na odległość pomiędzy miastami, najwięcej busów opuszcza Kraków w godzinach popołudniowych, by dotrzeć na miejsce następnego dnia rano.

Busy z Krakowa do Żytomierza startują wyłącznie z Dworca MDA przy ulicy Bosackiej. Stacja przylega do hali dworca PKP i Galerii Krakowskiej, gdzie pasażerowie, przed wyjazdem w trasę, mogą skorzystać z szerokiej oferty handlowo usługowej. Podróżni, wybierający się do Żytomierza jednym z nocnych autokarów, mogą skorzystać z całodobowej poczekalni na dworcu MDA, zapewniającej dostęp do toalet i informacji o przejazdach. Pasażerowie, którzy nie dokonali rezerwacji biletu online, mogą go zakupić w kasach MDA zlokalizowanych wewnątrz budynku lub na dolnej platformie.

W ukraińskim mieście busy linii Kraków - Żytomierz zatrzymują się na dworcu autobusowym przy ulicy Kijowskiej 93, w bliskim sąsiedztwie stacji kolejowej. Dworzec leży na północnych obrzeżach miasta, a do centrum można dotrzeć z jego okolic w przeciągu pół godziny, wsiadając w autobus nr 1, 102 lub 108.