Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Żytomierz w 2019 rok roku

11:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 23 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią, sob
11:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 21 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
11:55
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 22.01, 24.01, 26.01, 28.01...
15:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
12:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 27.01, 01.02, 06.02, 11.02...
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:55
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 17 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob
18:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, sob
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
pon, wto, pią, sob
11:15
Czas przejazdu 23 h. 15 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

10:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

105
11:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:45
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
19:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:25
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
07:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
10:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 21 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

108
11:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
17:05
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:15
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
04:25
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
05:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
09:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
12:30
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

06:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

109
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
18:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Зупинка "КПП"; Dorohusk"
23:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
02:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
03:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
06:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
pon, czw, pią, nie
20:00
Czas przejazdu 22 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

18:05
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

115
20:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
00:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
11:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:05
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rik Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:55
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

115
11:55
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:50
Lotnisko Chopina Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
18:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:05
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 22.01, 24.01, 26.01, 28.01...
15:50
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

13:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

119
15:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
18:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:50
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

13:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

119
15:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
18:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

123
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:20
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
17:15
Czas przejazdu 17 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

11:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

131
17:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Żytomierz; Ukraina, Żytomierski"
03:40
Uściług
"Żytomierz; Ukraina, Żytomierski"
06:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
08:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
11:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

19:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

133
21:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
11:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
13:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
15:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
19:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
21:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

19:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

133
21:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Żytomierz; Ukraina, Żytomierski"
11:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
13:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
15:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
19:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
12:15
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

07:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

140
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:45
Konin
"Przystanek; ul. Szarych Szeregów 1a"
13:35
Łódź
"Przystanek; ul. Smugowa 30/32"
16:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:05
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
01:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
03:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
10:40
Czas przejazdu 22 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

140
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
00:45
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 22 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

140
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 22 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

140
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
12:15
Czas przejazdu 16 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

140
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:05
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
01:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
05:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
10:40
Czas przejazdu 22 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

140
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
00:45
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:30
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

140
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
11:30
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
18:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
22:20
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
23:45
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
01:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:25
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
03:45
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
05:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

22.01, 27.01, 01.02, 06.02, 11.02...
01:30
Czas przejazdu 19 h. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:10

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

147
01:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Зупинка "КПП"; Dorohusk"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

16:45
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

150
19:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
16:45
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

06:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

150
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
06:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:55
Czas przejazdu 22 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

154
11:55
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

160
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
05:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

161
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
03:20
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob, nie
18:00
Czas przejazdu 28 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

23:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

170
18:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
23:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, sob
14:35
Czas przejazdu 17 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

170
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:00
Czas przejazdu 28 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

22:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

171
18:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
20:15
Kalisz
"Dworzec autobusowy; ul. Podmiejska 2A"
22:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
23:05
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
23:50
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
00:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
02:20
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
04:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
08:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
10:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
12:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
14:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
15:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
16:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
16:45
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
18:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
19:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
20:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
22:15
Berdyczów
"Dworzec autobusowy Berdichev; Pryvokzalna ploshcha 1A"
22:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

179
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
02:25
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią, sob
01:00
Czas przejazdu 19 h. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:10

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

196
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
08:00
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

210
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:50
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
08:00
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

210
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
08:00
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

210
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
22:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!