Bilety autobusowe

Poznań - Żytomierz

od 89 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Poznań – Żytomierz

08:00
17 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:50
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

199
08:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
17 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

128
07:30
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
17 wrz
w drodze 17 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:40
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

93
12:30
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
17 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:00
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

121
10:15
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:45
Konin
13:35
Łódź
15:25
Warszawa
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 wrz
w drodze 17 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

128
14:35
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 wrz
w drodze 17 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

114
14:35
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
17 wrz
w drodze 20 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:00
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

91
11:50
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
17 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:30
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

93
11:15
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Wrocław
17:45
Katowice
19:15
Kraków
22:30
Rzeszów
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
17 wrz
w drodze 22 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:00
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

130
11:55
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
17 wrz
w drodze 20 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:20
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

121
15:50
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 20 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

16:45
18 wrz

Żytomierz

143
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:45
18 wrz
Żytomierz
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 20 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

16:45
18 wrz

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

150
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:45
18 wrz
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
17 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:05
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

117
20:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
00:20
Warszawa
03:30
Lublin
08:00
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
Równe
18:05
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 wrz
w drodze 27 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

22:50
18 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

161
18:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
20:15
Kalisz
22:00
Łódź
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
18 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 wrz
w drodze 32 godz. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

164
16:30
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
17 wrz
w drodze 31 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

168
17:50
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 wrz
w drodze 31 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

177
18:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 30 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

183
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 30 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

183
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 wrz
w drodze 32 godz. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

160
16:30
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
17 wrz
w drodze 31 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

163
17:50
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 wrz
w drodze 31 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

173
18:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 30 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

179
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 30 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

179
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 wrz
w drodze 32 godz. 55 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomierz

,

181
16:30
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
17 wrz
w drodze 31 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomierz

,

185
17:50
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 wrz
w drodze 31 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomierz

,

195
18:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomierz
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 30 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomierz

201
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomierz
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 30 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:25
19 wrz

Żytomierz

201
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
19 wrz
Żytomierz
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
17 wrz
w drodze 35 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

147
15:50
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
17 wrz
w drodze 35 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

151
16:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Setra, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 wrz
w drodze 35 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

158
16:30
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 wrz
w drodze 35 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

158
16:30
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
17 wrz
w drodze 33 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

162
17:50
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 wrz
w drodze 33 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

171
18:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 32 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

177
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 wrz
w drodze 32 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
19 wrz

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

177
19:00
17 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
19 wrz
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań