Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Żytomierz w 2019 rok roku

W poniedziałki
14:40
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

94,83 
14:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Codziennie
11:50
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

105,53 
11:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
11:55
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

115,00 
11:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:30
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

115,65 
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
Codziennie
11:25
22 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Lotnisko Poznań Ławica, ul. Bukowska 285

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

117,30 
11:25
Poznań
Lotnisko Poznań Ławica, ul. Bukowska 285
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
pon, wto, śro, czw, pią, sob
11:55
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

117,30 
11:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
pon, czw, pią, nie
20:00
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

18:05
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

118,54 
20:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
00:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
11:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
12:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
14:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:05
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
Codziennie
15:50
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

122,87 
15:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:35
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

127,21 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
04:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
pon, śro, pią
21:00
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

127,50 
21:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
Codziennie
17:15
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

130,10 
16:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
03:40
Uściług
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
06:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
08:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią, sob
12:15
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

132,60 
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TKL Transport Osobowy
Codziennie
21:00
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

137,32 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
11:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
13:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Dni parzyste
21:00
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

137,32 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
11:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
13:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Dni parzyste
21:00
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

137,32 
20:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
11:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
13:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
11:15
23 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

140,00 
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
pon, wto, pią
11:15
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:45
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

140,00 
11:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
Codziennie
19:00
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

16:45
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

142,93 
19:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:45
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:30
21 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
07:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
22:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:45
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:45
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
10:40
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:40
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:40
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią
10:40
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
12:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
11:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:15
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
14:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
00:00
Krakowiec
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
01:35
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:50
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
03:25
Zborów
Zborów, Zborów
04:30
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
05:00
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:50
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
06:55
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
07:15
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
07:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
08:15
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
09:05
Połonne
Dworzec autobusowy, ul. Juzkowa 56
10:00
Cudnów
Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16
11:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
23.03, 25.03, 27.03, 29.03, 31.03...
12:15
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
12:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
21.03, 23.03, 25.03, 27.03, 29.03...
12:15
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

144,55 
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:45
Konin
Przystanek, ul. Szarych Szeregów 1a
13:35
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
pon, pią, sob
08:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

150,00 
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
14:35
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

153,00 
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
pon, wto, śro, czw, pią, sob
07:30
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

160,00 
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY
pon, czw, pią, sob
01:00
19 godz. 10 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:10

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

164,80 
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
14:35
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

166,24 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:20
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
04:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:00
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

23:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

170,00 
18:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
23:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
18:00
28 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

22:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

170,10 
17:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
18:00
28 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

22:15
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

170,10 
17:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
21:25
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22:15
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, wto, śro, czw
10:40
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:10
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

174,10 
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:10
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Ковельське АТП" ТДВ
  • Bova49 seats
Codziennie
14:35
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

178,84 
14:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
02:25
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Неоплан
22.03, 24.03, 26.03, 28.03, 30.03...
08:00
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

187,92 
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
21.03, 25.03, 29.03, 02.04, 06.04...
08:00
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

187,92 
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
15:50
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

187,92 
15:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
czw, nie
10:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:00
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

242,85 
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
17:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
03:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:00
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży