Rozkład jazdy PKS Poznań – Żytomierz

01:30
21 lip
21:10
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
150,00
01:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
21 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
21 lip
21:10
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
154,50
01:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:10
21 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
21 lip
02:25
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
179,83
01:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
21 lip
02:25
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
183,73
01:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 lip
04:50
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
237,55
08:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:50
22 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
21 lip
06:25
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
96,65
10:20
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:00
Łódź
15:20
Warszawa
19:10
Lublin
22:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:50
Równe
06:25
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
21 lip
06:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
128,36
12:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
21 lip
06:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
105,70
12:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:15
Łódź
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
21 lip
07:00
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
128,36
10:15
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:45
Konin
13:35
Łódź
15:25
Warszawa
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
21 lip
08:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
120,81
14:35
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
21 lip
09:00
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
96,65
11:50
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:20
Łódź
17:05
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
21 lip
09:10
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
143,46
10:40
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
13:05
Konin
15:10
Łódź
17:15
Warszawa
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:30
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
21 lip
10:30
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
142,80
11:15
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
10:30
22 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
21 lip
11:00
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
130,00
11:55
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
21 lip
13:30
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
120,00
15:50
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
22 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
16:45
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
131,38
19:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:45
Wrocław
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Lwów
13:55
Równe
16:45
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
167,63
10:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
157,06
13:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 lip
20:40
22 lip
Przystanek, ul. Towarowa 17
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
153,80
14:30
21 lip
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
149,36
15:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
171,65
15:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
171,65
15:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
171,65
15:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
153,80
16:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
153,80
16:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
163,93
18:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
153,80
16:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
153,80
13:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
143,80
15:50
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
175,18
10:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
164,61
13:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 lip
20:40
22 lip
Przystanek, ul. Towarowa 17
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,35
14:30
21 lip
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
156,91
15:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
179,20
15:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
179,20
15:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
179,20
15:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,35
16:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,35
16:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
171,48
18:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,35
16:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
161,35
13:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
21 lip
20:40
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
Kupić za
151,35
15:50
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:40
22 lip
Żytomyr
Stacja benzynowa "BRSM" (obok dworca autobusowego), Aleja Niepodległości 95
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 lip
22:50
22 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
150,15
18:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
20:15
Kalisz
22:00
Łódź
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
22 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lip
02:25
23 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
155,39
15:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
23 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Van Hool, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 lip
02:25
23 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
169,96
18:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
23 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 lip
02:25
23 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
159,83
16:30
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:25
23 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Poznań – Żytomierz

01:00
21 lip
21:10
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Kupić za
150,00
01:00
21 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
21 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań