Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Wrocław w 2019 rok roku

pon, śro, pią, sob
22:30
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

93,24 
22:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
10:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
13:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

27.03, 03.04, 10.04, 17.04, 24.04...
00:05
19 godz. 50 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:55

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

94,67 
00:01
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
01:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
16:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Codziennie
15:40
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

97,54 
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
pon, śro, sob
01:30
19 godz. 5 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:35

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

99,26 
01:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
śro, sob
17:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,40 
17:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
09:40
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
10:50
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
12:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo
Codziennie
13:10
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
13:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 26 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
15:40
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

100,41 
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
14:10
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

107,58 
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
wto, czw, sob, nie
16:30
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

107,58 
16:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:25
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

108,58 
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Codziennie
14:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

112,20 
14:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
Codziennie
16:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

113,22 
16:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:10
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:10
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

114,75 
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
pon, śro, pią
16:30
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

116,00 
16:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
pon, czw
08:00
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

118,64 
08:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
13:10
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
13:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
W poniedziałki
17:40
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
17:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ROMANOVYCH TRANS
pon, wto, czw, pią
18:15
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,00 
18:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
Codziennie
10:15
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,36 
10:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pią, nie
12:25
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,49 
12:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:05
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
15:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W czwartki
22:20
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

120,49 
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 Acron

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob
18:15
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

121,92 
18:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
15:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

122,40 
15:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
pon, wto, czw, sob
22:30
21 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

122,40 
22:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lwowskie ATP 14630
Codziennie
14:20
21 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

128,02 
14:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
05:15
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
07:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
09:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:50
Brzeg
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
Codziennie
19:45
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,09 
19:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
01:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
08:40
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,10 
08:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:35
Cudnów
Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16
10:30
Połonne
Dworzec autobusowy, ul. Juzkowa 56
11:15
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
11:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
12:20
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
12:40
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
13:40
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
14:30
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
15:00
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
16:00
Zborów
Zborów, Zborów
16:45
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
21:35
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:20
Brzeg
Przystanek, ul. Szymanowskiego 15
04:40
Oława
Przystanek, ul. Opolska 31
05:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (20)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, pią, nie
21:10
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,10 
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
21:10
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

129,10 
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, czw
22:10
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
31.03...
22:20
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,19 
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
W czwartki
22:20
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,19 
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron
Codziennie
17:10
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

137,30 
17:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП Бринцов С.В.
  • НЕОПЛАН
Codziennie
08:40
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,44 
08:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:35
Cudnów
Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16
10:30
Połonne
Dworzec autobusowy, ul. Juzkowa 56
11:15
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
11:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
12:20
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
12:40
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
13:40
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
14:30
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
15:00
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
16:00
Zborów
Zborów, Zborów
16:45
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
11:00
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

02:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,44 
10:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
13:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
17:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
02:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:00
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,44 
10:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
13:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:00
Krakowiec
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
21:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
03:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. Marii Rodziewiczówny 1
04:20
Brzeg
Przystanek, ul. Szymanowskiego 15
04:40
Oława
Przystanek, ul. Opolska 31
05:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
26.03, 28.03, 30.03, 01.04, 03.04...
22:10
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,44 
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
27.03, 31.03, 04.04, 08.04, 12.04...
22:10
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,44 
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
12:25
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

145,89 
12:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "ВІЛАРТРАНС"
  • НЕОПЛАН
W poniedziałki
22:20
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

ВРОЦЛАВ, null

145,89 
22:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:00
+1 dzień
Wrocław
ВРОЦЛАВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП"ТВАД"
  • VAN HOOL815
pon, śro, pią
16:10
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

149,37 
16:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV
czw, sob
02:05
20 godz. 25 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:30

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

150,62 
02:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
Codziennie
00:30
19 godz. 30 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:00

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

153,00 
00:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
Codziennie
19:45
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

154,47 
19:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПрАТ"ТУЛЬЧИНСЬКЕ АТП 10507"(НАШБУС.СОМ)
  • МЕРСЕДЕС-Б
Codziennie
09:05
20 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

165,85 
09:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
W poniedziałki
02:05
21 godz. 25 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:30

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

180,21 
02:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП Потинге Г.С.
  • МЕРСЕДЕС
Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży