Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Wrocław w 2019 rok roku

13:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
14:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
17:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:35
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
12:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
13:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 23 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 22 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
16:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
22:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
22:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 28.01, 01.02, 05.02, 09.02...
16:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Joannitów 13
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
02:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 20 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
00:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
09:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 20 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw
Codziennie
13:10
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

98
13:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
16:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
17:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
22:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 25 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
czw, sob
14:45
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

100
14:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
17:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
00:10
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
10:50
Brzeg
"Dworzec autobusowy; pl. Dworcowy 1"
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
16:30
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

10:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

105
16:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
17:25
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
10:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:10
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

09:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

105
14:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:50
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
23:30
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:15
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
17:40
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

12:10
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

109
17:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
20:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
23:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
02:55
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
06:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
08:30
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
09:40
Sieradz
"Dworzec autobusowy; ul. Jana Pawła II 20"
10:50
Kępno
"Przystanek; ul. Broniewskiego 2"
12:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Scania 113 Ayats Bravo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:10
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

112
17:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:40
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

112
15:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
18:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:05
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:10
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
07:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:40
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

10:25
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

112
15:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
18:10
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:05
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:10
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
07:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
10:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
17:10
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

09:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

112
17:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
01:30
Czas przejazdu 18 h. 05 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

19:35

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

118
01:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
03:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:45
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
05:45
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
07:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
08:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
09:25
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
10:45
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
11:20
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
12:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:30
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
19:35
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
12:25
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

05:35
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

118
12:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
13:05
Nowogród Wołyński
"Stacja benzynowa WOG; trasa M-06"
15:05
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
17:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:20
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
05:35
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vilartrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:10
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

07:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

120
13:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
07:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 20 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

121
16:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
09:30
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
Codziennie
14:20
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

125
14:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
23:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
10:50
Brzeg
"Dworzec autobusowy; pl. Dworcowy 1"
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu 23 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

126
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:45
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

12:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

126
19:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
22:30
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
01:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
07:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
12:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NASHBUS
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu 22 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

126
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, sob, nie
18:15
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

126
18:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
20:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:01
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
01:30
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
04:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
07:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:45
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
W poniedziałki
16:10
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

138
16:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
22:10
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

14:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

140
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:50
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
14:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

22.01, 26.01, 30.01, 03.02, 07.02...
22:10
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

14:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

140
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:50
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

24.01, 28.01, 01.02, 05.02, 09.02...
22:10
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

14:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

140
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
05:50
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
14:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

12:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Joannitów 13

144
16:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
12:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Joannitów 13
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, sob
02:05
Czas przejazdu 20 h. 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

22:30

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

147
02:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
05:15
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
14:10
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
17:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
22:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02...
00:05
Czas przejazdu 19 h. 50 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

19:55

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

154
00:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
01:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
03:25
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznewycha 2"
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
13:55
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
15:25
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
16:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw
09:05
Czas przejazdu 20 h. 55 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

05:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

183
09:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
05:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!