Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Łódź w 2019 rok roku

śro, sob
17:40
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:30
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

85,11 
17:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:30
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo
Codziennie
19:30
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

86,58 
19:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:15
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.7 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.3
Codziennie
13:10
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

88,04 
13:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
czw, nie
22:30
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

11:05
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

88,04 
22:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:45
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:10
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
09:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

90,97 
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
07:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
10:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, czw, sob, nie
10:45
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

03:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

95,38 
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
śro, czw, sob, nie
10:45
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

03:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

95,38 
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
Codziennie
19:20
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

09:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

95,38 
19:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, sob
13:10
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:10
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

100,00 
13:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
04:10
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
W poniedziałki
22:30
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

11:05
+1 dzień

Łódź

Dw. Aut., ul. Włókniarzy 203/205, Łódź

100,00 
22:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:05
+1 dzień
Łódź
Dw. Aut., ul. Włókniarzy 203/205, Łódź
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP TVAD
13.02, 15.02, 17.02, 19.02, 21.02...
14:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

102,72 
13:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
22:40
Szeginie
Łódź, Polska, Łódzkie
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:20
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:55
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
10:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
13.02, 17.02, 21.02, 25.02, 01.03...
14:15
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

102,72 
14:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
14:15
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

102,72 
14:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Łódź, Polska, Łódzkie
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS
wto, pią
22:30
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

11:05
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

109,48 
22:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:45
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:10
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
09:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Mercedes Travego

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

17.02, 24.02...
13:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

03:50
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

110,06 
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
19:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
20:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:50
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mixs Trading LTD
  • Setra
pon, śro, pią
14:10
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

110,06 
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:25
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
18:35
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
16.02, 17.02, 23.02, 24.02...
16:00
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

110,06 
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
10:00
13 godz. 35 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

117,39 
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
10:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

117,39 
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, czw, sob
14:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:50
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

117,39 
14:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:50
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
17:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
19:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:50
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Univers
  • MAN (free)
16.02, 17.02, 23.02, 24.02...
16:00
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

120,00 
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Łódź, Polska, Łódzkie
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
16:10
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:40
+1 dzień

Łódź

Przystanek, ul. Smugowa 30/32

124,73 
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
16:30
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

124,73 
16:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
22:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
10:00
13 godz. 35 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

130,00 
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
16.02, 26.02, 03.03, 08.03, 13.03...
10:00
13 godz. 35 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

132,07 
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
15.02, 20.02, 25.02, 02.03, 07.03...
10:00
13 godz. 35 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

132,07 
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
wto, pią, nie
21:10
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

132,07 
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
21:10
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

132,07 
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw, sob
21:10
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

132,07 
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw
16:00
19 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:05
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

139,19 
16:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:05
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
czw, sob
02:05
17 godz. 15 min w drodze

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

19:20

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

139,40 
02:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
W poniedziałki
13:30
24 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:25
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

150,00 
13:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:25
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, wto, śro, czw, sob, nie
10:15
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:30
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

159,06 
10:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:30
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, śro
10:00
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

23:35
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

164,80 
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:35
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
13:30
23 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

190,76 
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:50
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
Przystanek, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
15:00
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

190,76 
14:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:45
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
16:55
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw
19:00
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:30
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

208,01 
18:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:45
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:30
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!