Rozkład jazdy PKS Żytomierz – Łódź

10:20
6 lip
01:15
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
105,07
10:20
6 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
Lublin
21:25
Warszawa
01:15
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
6 lip
01:15
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
120,00
10:20
6 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
01:15
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
6 lip
04:00
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
90,06
13:10
6 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
22:25
Lublin
01:20
Warszawa
04:00
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
6 lip
08:20
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
94,56
16:30
6 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
Warszawa
08:20
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
6 lip
09:15
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
81,05
19:00
6 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
21:50
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
6 lip
09:20
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
150,00
11:40
6 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
09:20
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
6 lip
09:30
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
122,40
18:00
6 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dworzec Autobusowy, ul. Konyakina 39
Dworzec autobusowy, bulwar L. Ukrainki 42
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
Dworzec PKS stan. 20, ul. Prażmowskiego
PKS W-wa Zach, stan.9, Al. Jerozolimskie 144
09:30
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
6 lip
10:00
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
116,99
16:00
6 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
6 lip
10:55
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
130,00
17:55
6 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
10:55
7 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
6 lip
12:45
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
122,40
21:10
6 lip
Żytomierz
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy, ul. Schevchenka 45
D.A.. ul. Kijewska 40
Dworzec Autobusowy, ul. Konyakina 39
Dworzec autobusowy, bulwar L. Ukrainki 42
Dworzec autobusowy ul. Autobusna 4
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
Dworzec PKS, Staropijarska
Dw.autob., ul. Dniprowske szosse 1
Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego, stanowisko 20
dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6 st 1 lub 2
Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
Dworzec Biacomex ul. Boh. Monte Cassino 10
PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
12:45
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Żytomierz – Łódź

10:15
6 lip
05:30
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
135,09
10:15
6 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
13:10
Równe
16:50
Lwów
20:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
02:35
Radom
04:30
Piotrków Trybunalski
05:30
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
6 lip
13:15
7 lip
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
160,76
13:30
6 lip
Żytomyr
Dworzec Autobusowy „Central”, Kijowska ulica; dom 93
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
7 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź