Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Łódź w 2018 rok roku

17:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
14:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 13 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 12 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią, sob, nie
13:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Przystanek; ul. Smugowa 30/32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
20:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
10:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
10:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
14:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
13:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 19.12, 23.12, 26.12, 30.12...
22:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 12 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 13 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 13 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 18.12, 23.12, 28.12, 02.01...
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 13 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 22.12, 27.12, 01.01, 06.01...
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
12:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 15 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 15 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
10:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 20 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Angul;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
02:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 17 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
16:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 19 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
16:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 23 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
śro, sob
17:40
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

08:30
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

70
17:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
20:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
23:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
02:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
08:30
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Scania 113 Ayats Bravo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
14:50
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

04:50
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

82
14:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
15:50
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
19:30
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
21:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
03:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:50
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:30
Czas przejazdu 13 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

09:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

87
19:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
22:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:45
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
00:35
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
01:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
04:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
09:15
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, pią, sob, nie
22:30
Czas przejazdu 12 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

11:05
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

88
22:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
23:45
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
01:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
04:10
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
07:40
Radom
"Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2"
09:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:10
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

04:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

88
13:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
16:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
17:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnyk O.M. FOP
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
16:10
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

04:40
+1 dzień

Łódź

Przystanek; ul. Smugowa 30/32

93
16:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
18:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:10
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
21:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:40
+1 dzień
Łódź
Przystanek; ul. Smugowa 30/32
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
20:40
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

10:30
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

94
20:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
23:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
01:00
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:30
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:30
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
05:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:25
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:30
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, sob, nie
10:45
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

03:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

95
10:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
14:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
15:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
21:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rіk Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, sob, nie
10:45
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

03:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

95
10:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
13:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
15:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
21:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rіk Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
14:15
Czas przejazdu 14 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

103
14:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
15:30
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lidertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
14:00
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

10:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

103
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
17:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:25
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
20:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); Dvirtseva ploshcha 1"
22:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
04:10
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
04:40
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
05:55
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
07:20
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:55
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
10:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
10:00
Czas przejazdu 14 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

23:35
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

103
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
23:35
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 19.12, 23.12, 26.12, 30.12...
13:50
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

03:50
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

110
13:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
19:30
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
20:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:50
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mixs Trading LTD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
22:30
Czas przejazdu 12 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

11:05
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

113
22:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
23:45
Nowogród Wołyński
"Stacja benzynowa WOG; trasa M-06"
01:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
04:10
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
05:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
07:40
Radom
"Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2"
09:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Tvad o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
10:00
Czas przejazdu 13 h. 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

117
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 18.12, 23.12, 28.12, 02.01...
10:00
Czas przejazdu 13 h. 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

117
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Stacja benzynowa BRSM; ul. Koniakina"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 22.12, 27.12, 01.01, 06.01...
10:00
Czas przejazdu 13 h. 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

117
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
10:00
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

00:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

120
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
12:45
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

07:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

124
12:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
14:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
15:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
16:50
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
17:55
Brody
"Dworzec autobusowy Brody; ul. Zaliznychna 4"
20:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
21:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
22:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
23:15
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
02:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

08:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

124
16:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
18:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:00
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
22:40
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
08:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
19:20
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

09:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

124
19:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
22:05
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
09:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NASHBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu 15 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

132
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu 15 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

132
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
21:10
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

132
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
10:15
Czas przejazdu 20 h. 15 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

05:30
+1 dzień

Łódź

Angul;

132
10:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
05:30
+1 dzień
Łódź
Angul;
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, sob
02:05
Czas przejazdu 17 h. 15 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

19:20

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

139
02:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
05:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
14:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
17:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Poting G.S." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
16:00
Czas przejazdu 19 h. 05 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

10:05
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

140
16:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
10:05
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

10:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

153
16:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
Warszawa
"Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a"
06:10
Warszawa
"Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a"
07:10
Warszawa
"Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a"
10:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:30
Czas przejazdu 23 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

13:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

194
13:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
13:50
Cudnów
"Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84"
14:20
Lubar
"Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki"
16:10
Starokonstantynów
"Przystanek; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9"
16:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
17:45
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
18:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
07:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
09:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
10:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
11:20
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
12:15
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
13:15
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź