Bilety autobusowe

Żytomierz - Łódź

od 76 zł, 24 paź

Rozkład jazdy PKS Żytomierz – Łódź

02:05
8 lis
w drodze 18 godz. 15 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

19:20
8 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

122
02:05
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
05:15
Równe
08:40
Lwów
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
Lublin
17:20
Warszawa
19:20
8 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
8 lis
w drodze 14 godz. 35 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

23:35
8 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

114
10:00
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
22:00
Warszawa
23:35
8 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
8 lis
w drodze 17 godz. 35 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

03:20
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

93
10:45
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
13:55
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
Warszawa
03:20
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
8 lis
w drodze 17 godz. 35 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

03:20
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

93
10:45
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
14:15
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
Warszawa
03:20
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
8 lis
w drodze 15 godz. 50 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

04:00
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

86
13:10
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:25
Lublin
01:20
Warszawa
04:00
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
8 lis
w drodze 15 godz. 00 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

04:50
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

114
14:50
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
15:50
Nowogród Wołyński
17:20
Równe
18:20
Łuck
19:30
Kowel
21:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:50
Lublin
03:20
Warszawa
04:50
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
8 lis
w drodze 16 godz. 50 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

08:20
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

122
16:30
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
Warszawa
08:20
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
8 lis
w drodze 14 godz. 45 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

09:15
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

77
19:30
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
8 lis
w drodze 15 godz. 00 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

09:20
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

93
19:20
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
22:05
Równe
02:35
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
Warszawa
09:20
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
8 lis
w drodze 21 godz. 00 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

10:00
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

100
14:00
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
17:10
Równe
18:25
Dubno
20:50
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
Częstochowa
08:55
Piotrków Trybunalski
10:00
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
8 lis
w drodze 19 godz. 00 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

10:00
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

117
16:00
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin (WMI)
10:00
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
8 lis
w drodze 13 godz. 35 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

11:05
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

86
22:30
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
Warszawa
11:05
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
8 lis
w drodze 13 godz. 35 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

11:05
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

123
22:30
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
Warszawa
11:05
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
8 lis
w drodze 20 godz. 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

13:25
9 lis

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

135
18:00
8 lis
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
13:25
9 lis
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
8 lis
w drodze 18 godz. 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

14:45
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

123
21:10
8 lis
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
14:45
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Żytomierz – Łódź

10:15
8 lis
w drodze 20 godz. 15 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

05:30
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

129
10:15
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
13:10
Równe
16:50
Lwów
20:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
02:35
Radom
04:30
Piotrków Trybunalski
05:30
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
8 lis
w drodze 24 godz. 45 min

Żytomyr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93

13:15
9 lis

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

186
13:30
8 lis
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
9 lis
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź