Rozkład jazdy PKS Żytomierz – Warszawa

10:00
20 sie
22:00
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,04
10:00
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
16:20
18:00
Lublin
22:00
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
20 sie
22:25
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
10:20
20 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
22:25
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:15
20 sie
23:00
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,70
07:15
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
11:00
Równe
13:00
Łuck
15:00
Włodzimierz Wołyński
19:45
Lublin
23:00
20 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
20 sie
01:20
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,04
13:10
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
22:25
Lublin
01:20
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
20 sie
02:20
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,04
13:50
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
16:50
Równe
18:20
Łuck
20:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:10
Lublin
02:20
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 sie
05:50
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
102,72
16:00
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
21 sie
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 sie
06:10
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
102,72
16:00
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 sie
06:20
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
121,10
16:00
20 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
06:20
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
20 sie
06:40
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
95,37
17:00
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
20 sie
06:40
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,70
17:00
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
20 sie
06:40
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
102,70
20:20
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
20 sie
06:40
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
73,36
20:20
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
20 sie
07:10
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
71,90
19:00
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
20 sie
07:40
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,04
18:55
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
20 sie
08:00
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
102,00
18:00
20 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
08:00
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
20 sie
08:50
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,70
19:30
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
22:35
Równe
23:55
Łuck
01:20
Włodzimierz Wołyński
01:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Lublin
07:00
Radom
08:50
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
20 sie
09:15
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
73,36
22:30
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
20 sie
09:15
21 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
103,24
22:30
20 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
23:45
Nowogród Wołyński
01:10
Równe
02:50
Łuck
04:10
05:50
Lublin
07:40
Radom
09:15
21 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa