Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Białystok — Warszawa

Najlepsza oferta

Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
19:25
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Warszawa w 2019 roku

Codziennie
01:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
03:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
05:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
07:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
09:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
10:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Poza wto
11:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
13:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
15:55
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Poza wto
15:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
18:25
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
25,00 
Przewoźnik: PlusBus
Ocena:
Codziennie
03:00
Czas przejazdu02 h. 21 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
05:21
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
08:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
26,25 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
pon, wto, czw
14:05
Czas przejazdu03 h. 55 min
Białystok
Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
18:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
70,28 
Przewoźnik: Филиал АП2 г.Минск
Autobus: международный - Мягкий
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Białystok – Warszawa

Spore zapotrzebowanie sprawia, że busy z Białegostoku do Warszawy kursują regularnie, a pasażerowie mogą wybierać z szerokiej oferty busów, począwszy od wczesnych godzin porannych. Dystans 200 kilometrów między stolicą a Białymstokiem autokary pokonują zazwyczaj w przeciągu 3 godzin.

Busy linii Białystok - Warszawa ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 8. Przystanek leży tuż obok stacji PKP Białystok, w niewielkiej odległości od centrum. Pasażerowie, podróżujący na dworzec z okolic Rynku Kościuszki, mogą dotrzeć na miejsce w przeciągu 15 minut, wsiadając w autobus nr 4. Bilet można nabyć w kasach dworca, funkcjonujących w godzinach 5.30 - 20.00 od poniedziałku do piątku, 7.00 - 17.00 w soboty, a w niedziele - między 8:00 a 18:00.

W stolicy busy z Białegostoku do Warszawy zatrzymują się na trzech różnych przystankach. Dokonując zakupu biletu, warto więc upewnić się co do ostatecznej destynacji autokaru. Pierwszą możliwą stacją jest Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia przy Alejach Jerozolimskich, położony na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych miasta. Najłatwiejszym sposobem na dotarcie na Dworzec Zachodni z centrum jest kilkuminutowa podróż SKM ze stacji Warszawa Śródmieście. Busy z Białegostoku do Warszawy często zatrzymują się również na Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki - strategicznym punkcie na mapie miasta, skupiającym wokół siebie przystanki autobusów miejskich, tramwajów i metra. Ostatnim możliwym przystankiem jest położony po drugiej stronie Wisły Dworzec Wileński, zlokalizowany w sercu warszawskiej Pragi.