Rozkład jazdy PKS Białystok – Lwów

16:45
24 cze
06:15
25 cze
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,85
16:45
24 cze
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
25 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
24 cze
07:40
25 cze
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
121,38
20:40
24 cze
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
07:40
25 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
24 cze
07:40
25 cze
Bialystok, Parking Biacomex
Lviv, avtovokzal. ul.Stryjskaja
Kupić za
116,38
20:50
24 cze
Białystok
Bialystok, Parking Biacomex
07:40
25 cze
Lwów
Lviv, avtovokzal. ul.Stryjskaja
  • Autobus
  • bus
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów