Bilety autobusowe

Białystok - Lwów

od 107 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Białystok – Lwów

16:45
25 paź
w drodze 12 godz. 30 min

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

06:15
26 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

115
16:45
25 paź
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
25 paź
w drodze 12 godz. 30 min

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

06:15
26 paź

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

115
16:45
25 paź
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
26 paź
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
25 paź
w drodze 11 godz. 20 min

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

09:00
26 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

122
20:40
25 paź
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
09:00
26 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów