Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Lwów w 2019 rok roku

pon, pią
20:00
11 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

106,00 
19:55
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H
W poniedziałki
20:25
9 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

06:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

107,00 
20:25
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
06:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, sob
20:00
11 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

108,00 
19:55
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan
W poniedziałki
20:40
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

121,38 
20:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Biacomex

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
20:50
11 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

121,67 
20:50
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurolines Business Class TOKS
  • bus
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
wto, czw, nie
16:45
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

154,08 
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
16:45
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

154,08 
16:45
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!