Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Lwów w 2018 rok roku

20:00
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
20:50
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 11 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:40
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
16:45
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:45
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
pon, pią
20:00
Czas przejazdu 11 h. 00 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

106
20:00
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
20:00
Czas przejazdu 11 h. 00 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

108
20:00
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:50
Czas przejazdu 11 h. 10 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

116
20:50
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eurolines Business Class TOKS
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
pon, śro, pią
20:40
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

122
20:40
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Biacomex

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
16:45
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

153
16:45
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
16:45
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

153
16:45
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów