Rozkład jazdy PKS Lublin – Lwów

13:40
18 sty
20:15
18 sty
, AC ul.1000-lecia,6
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
30,91
13:40
18 sty
Lublin
, AC ul.1000-lecia,6
20:15
18 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
20:30
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
44,51
14:30
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
18 sty
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:40
18 sty
20:40
18 sty
, AC ul.1000-lecia,6
Dworzec autobusowy Zachidna, ulica Gorodocka; dom 359
Kupić za
30,91
13:40
18 sty
Lublin
, AC ul.1000-lecia,6
20:40
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy Zachidna, ulica Gorodocka; dom 359
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:40
18 sty
21:10
18 sty
, AC ul.1000-lecia,6
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
30,91
13:40
18 sty
Lublin
, AC ul.1000-lecia,6
21:10
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
00:30
19 sty
DA, Al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
60,00
18:00
18 sty
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
00:30
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
18 sty
00:50
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
57,23
17:50
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
18 sty
01:00
19 sty
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
17:50
18 sty
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
01:00
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
01:30
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
70,00
19:30
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
18 sty
03:00
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
50,00
20:20
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
18 sty
03:00
19 sty
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
50,00
20:20
18 sty
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109
03:00
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
18 sty
03:50
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
63,59
22:00
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
18 sty
03:50
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
80,00
22:25
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
19 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
18 sty
03:50
19 sty
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
80,00
22:25
18 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
03:50
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
18 sty
04:25
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
40,70
22:05
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
19 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
18 sty
04:50
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
50,87
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
23:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:00
Nowowołyńsk
04:50
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
04:50
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
44,51
23:00
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:50
Krasnystaw
01:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
04:50
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
18 sty
04:55
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
34,40
22:30
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
19 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
18 sty
04:55
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
34,40
22:30
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
19 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
18 sty
05:55
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
50,87
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
18 sty
06:25
19 sty
DA, al. Tysiąclecia
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
50,00
23:10
18 sty
Lublin
DA, al. Tysiąclecia
DA, ul. Stryjska 109
06:25
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
18 sty
06:25
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
57,95
23:10
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
06:25
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lublin – Lwów

20:45
18 sty
05:55
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
50,87
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
18 sty
05:55
19 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
50,87
20:45
18 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lwów
Do miasta Lublin
Z miasta Lwów

Bus Lublin - Lwów

Wycieczkę do Lwowa warto rozpocząć od… zakupu biletu na przejazd –> odpowiednio zaplanowana podróż, gwarantuje dotarcie na miejsce o czasie i możliwość realizacji planu wycieczkowego bez najmniejszych zakłóceń

Wśród licznych połączeń Lublin – Lwów, pod lupę warto wziąć busy, wyróżniające się komfortem i szybkością podróży (ceny biletów zaczynają się od 30 złotych, a czas przejazdu kształtuje się na poziomie 4-5 godzin).

Podstawowe informacje na temat przejazdu dostępne są w wyszukiwarce, w celu zapoznania się ze szczegółami, prosimy o kontakt z BOK BUSFOR.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.