Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Lwów

Najlepsza oferta

Codziennie
10:00
Czas przejazdu07 h. 35 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:35

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

40,02 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Lwów w 2019 roku

Codziennie
10:00
Czas przejazdu06 h. 40 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

16:40

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

40,02 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu07 h. 30 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

21:10

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

40,02 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu06 h. 35 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

20:15

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

40,02 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu06 h. 35 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

17:35

Lwów

Dworzec autobusowy Zachidna, ul. Gorodocka 359

40,80 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu06 h. 30 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

21:10

Lwów

Dworzec autobusowy Zachidna, ul. Gorodocka 359

40,80 
W poniedziałki
23:50
Czas przejazdu07 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

42,00 
pon, śro, czw, sob
01:00
Czas przejazdu04 h. 40 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:40

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

45,00 
śro, sob
00:40
Czas przejazdu07 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:40

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

50,00 
pon, czw
00:40
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lublin

Dw. autobusowy, ul. Aleje Tysiąclecia 6, Lublin

07:40

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

50,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

50,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

50,00 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu06 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

50,03 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu07 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

50,03 
Codziennie
00:20
Czas przejazdu05 h. 25 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:45

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

52,50 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

55,00 
W piątki
22:45
Czas przejazdu05 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

55,00 
W poniedziałki
20:05
Czas przejazdu06 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

56,10 
23.09, 27.09...
11:15
Czas przejazdu06 h. 45 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

57,90 
wto, pią, nie
17:50
Czas przejazdu07 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

00:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

57,90 
21.09, 25.09, 29.09...
11:15
Czas przejazdu06 h. 45 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

58,02 
pon, śro, sob
05:30
Czas przejazdu05 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

60,00 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu07 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

60,00 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

60,00 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu05 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

60,00 
czw, sob, nie
22:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

60,00 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

60,00 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

60,00 
Poza sob
23:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

60,00 
Codziennie
23:55
Czas przejazdu06 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

60,00 
Codziennie
23:55
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

60,00 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu06 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

60,03 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

60,03 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

60,03 
wto, sob
23:50
Czas przejazdu07 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

60,83 
wto, śro, sob, nie
01:40
Czas przejazdu06 h. 20 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

61,20 
wto, śro, sob, nie
01:40
Czas przejazdu06 h. 20 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

61,20 
wto, śro, sob, nie
01:40
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:40

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

61,20 
wto, śro, sob, nie
01:40
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:40

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

61,20 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu05 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

61,20 
wto, nie
05:30
Czas przejazdu06 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

61,84 
wto, pią, nie
05:30
Czas przejazdu06 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

12:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

61,84 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu05 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

64,51 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu05 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

19:40

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

64,52 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

64,52 
Codziennie
23:10
Czas przejazdu06 h. 15 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

64,52 
pon, wto, śro, pią
11:15
Czas przejazdu05 h. 45 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

65,00 
pon, wto, śro
00:25
Czas przejazdu07 h. 35 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

09:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

66,97 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu05 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Hutnicza 1

04:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

69,48 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Hutnicza 1

03:20
+1 dzień

Lwów

Stacja paliw WOG, ul. Bogdana Khmelnyckoho 291

69,48 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lwów
Do miasta Lublin
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Lublin - Lwów

Wycieczkę do Lwowa warto rozpocząć od… zakupu biletu na przejazd –> odpowiednio zaplanowana podróż, gwarantuje dotarcie na miejsce o czasie i możliwość realizacji planu wycieczkowego bez najmniejszych zakłóceń

Wśród licznych połączeń Lublin – Lwów, pod lupę warto wziąć busy, wyróżniające się komfortem i szybkością podróży (ceny biletów zaczynają się od 30 złotych, a czas przejazdu kształtuje się na poziomie 4-5 godzin).

Podstawowe informacje na temat przejazdu dostępne są w wyszukiwarce, w celu zapoznania się ze szczegółami, prosimy o kontakt z BOK BUSFOR.