Rozkład jazdy PKS Poznań – Lwów

01:00
1 kwi
18:00
1 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
130,00
01:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
GORZÓW WIELKOPOLSKI
PIŁA
POZNAŃ
KONIN
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
TERNOPIL
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
18:00
1 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:00
1 kwi
18:00
1 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,00
01:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
18:00
1 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
1 kwi
00:05
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
10:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:50
Łódź
15:00
Warszawa
18:20
Lublin
21:25
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
00:05
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
1 kwi
00:05
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
10:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
00:05
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
1 kwi
00:20
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
12:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
00:20
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
1 kwi
01:00
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
107,14
09:20
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:30
Łódź
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
1 kwi
01:00
2 kwi
PKS, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,00
09:20
1 kwi
Poznań
PKS, ul. Stanisława Matyi 2
01:00
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
1 kwi
01:20
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,00
08:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:20
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
1 kwi
01:30
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,00
08:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
01:30
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
1 kwi
03:00
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
117,85
13:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
15:10
Łódź
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
1 kwi
03:00
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
13:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:00
Lwów
03:00
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
1 kwi
03:40
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
109,82
10:30
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
1 kwi
04:55
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
95,00
11:55
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
2 kwi
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
1 kwi
04:55
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
95,00
11:55
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
2 kwi
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
1 kwi
05:45
2 kwi
,
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
131,22
15:30
1 kwi
Poznań
,
05:45
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
1 kwi
06:00
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
16:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:20
Warszawa
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:00
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
1 kwi
06:20
2 kwi
,
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
131,22
15:30
1 kwi
Poznań
,
06:20
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
1 kwi
06:30
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
16:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:20
Warszawa
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:30
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 kwi
07:15
2 kwi
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
117,85
16:30
1 kwi
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 kwi
07:15
2 kwi
POZNAN',
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
136,95
16:30
1 kwi
Poznań
POZNAN',
07:15
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 kwi
07:30
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
16:30
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
07:30
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 kwi
12:05
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,53
22:00
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
01:00
Łódź
03:00
Warszawa
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 kwi
12:05
2 kwi
Dw.A., ul. Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
130,00
22:00
1 kwi
Poznań
Dw.A., ul. Matyi 2
12:05
Lwów
12:05
2 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
1 kwi
17:30
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,30
23:30
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
01:00
Konin
01:40
Kalisz
02:50
Łódź
03:40
Piotrków Trybunalski
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
1 kwi
17:35
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,00
23:30
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
17:35
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Poznań – Lwów

10:40
1 kwi
05:55
2 kwi
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,53
10:40
1 kwi
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:05
Konin
15:10
Łódź
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
2 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Lwów
Do miasta Poznań
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: