Rozkład jazdy PKS Poznań – Lwów

01:00
3 cze
18:00
3 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,00
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:00
3 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
3 cze
22:30
3 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,56
08:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
3 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
3 cze
22:45
3 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
125,00
07:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:45
Lwów
22:45
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
3 cze
00:10
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,00
12:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
4 cze
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
3 cze
00:20
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
12:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:20
4 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
3 cze
00:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
120,00
09:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
LODZ
WARSZAWA
GNIEZNO
00:30
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
3 cze
01:00
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
112,44
09:20
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:30
Łódź
15:10
Warszawa
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
4 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
3 cze
01:20
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,00
08:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
4 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
3 cze
02:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
13:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:30
Lwów
02:30
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
3 cze
03:00
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,42
13:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:10
Łódź
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
3 cze
03:00
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
13:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:00
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
3 cze
03:00
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
122,59
13:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:00
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
3 cze
03:20
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
91,36
11:45
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:35
Łódź
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
4 cze
Lwów
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
3 cze
03:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Kupić za
110,00
15:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17
18:45
Warszawa
21:45
Lublin
00:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
3 cze
03:35
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Kupić za
110,00
15:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
WARSZAWA
LUBLIN
HREBENNE
RAVA-RUSKA
03:35
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
3 cze
03:40
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
115,25
10:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
4 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
3 cze
03:40
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
120,00
10:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
3 cze
04:55
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
105,00
11:55
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
4 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
3 cze
04:55
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
105,00
11:55
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
4 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:25
3 cze
04:55
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek "Pizzeria" Napolitano", Czerniowiecka ulica; dom 21
Kupić za
95,00
11:25
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
POZNAN
KONIN
LODZ
ZIELONA GORA
WARSZAWA
LUBLIN
04:55
4 cze
Lwów
Przystanek "Pizzeria" Napolitano", Czerniowiecka ulica; dom 21
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
3 cze
04:55
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek "Pizzeria" Napolitano", Czerniowiecka ulica; dom 21
Kupić za
95,00
11:55
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
KONIN
LODZ
ZIELONA GORA
WARSZAWA
LUBLIN
04:55
4 cze
Lwów
Przystanek "Pizzeria" Napolitano", Czerniowiecka ulica; dom 21
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
3 cze
05:00
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
118,99
15:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
4 cze
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
3 cze
05:00
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
118,99
15:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
05:00
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
3 cze
05:45
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
137,71
15:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:45
4 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
3 cze
06:00
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
16:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
Warszawa
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:00
4 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
3 cze
06:15
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
118,99
15:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
3 cze
06:15
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
118,99
15:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
20:00
Warszawa
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
3 cze
06:15
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
127,00
10:40
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
GLIWICE
GRUDZIADZ
ZABRZE
VILNIUS
BYDGOSZCZ
KONIN
KATOWICE
TORUN
KAUNAS
MARIJAMPOLE
WLOCLAWEK
SUWALKI
KRAKOW
AUGUSTOW
GORZOW WIELKOPOLSKI
BIALYSTOK
KIELCE
BIELSK PODLASKI
WARSZAWA
RADOM
SIEDLCE
LUKOW
LUBLIN
ZAMOSC
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
CHERVONOHRAD
ZHOVKVA
06:15
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
3 cze
06:20
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
137,71
15:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:20
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
3 cze
06:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
16:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:20
Warszawa
23:45
Lublin
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
3 cze
06:50
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
115,96
16:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
06:50
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
3 cze
06:50
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
16:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:50
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
3 cze
07:15
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
134,78
16:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:15
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
3 cze
07:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
115,96
16:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
07:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
3 cze
07:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
16:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
3 cze
07:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
16:30
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
3 cze
10:05
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
134,93
19:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:05
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
3 cze
10:15
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
120,00
19:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
WROCLAW
KATOWICE
10:15
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
3 cze
10:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
111,04
19:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:45
Wrocław
00:35
Katowice
01:55
Kraków
07:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
3 cze
10:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
134,93
19:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
3 cze
10:45
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,00
19:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
WROCLAW
KATOWICE
LWIW
10:45
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 cze
11:35
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
130,00
22:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:35
4 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 cze
12:05
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
130,00
22:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
12:05
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
3 cze
14:30
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
112,44
21:20
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:20
Łódź
02:10
Częstochowa
03:40
Katowice
05:20
Kraków
08:00
Rzeszów
09:50
Przemyśl
10:20
Medyka PC (Polska/Ukraina)
14:30
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
3 cze
14:40
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
21:20
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
LODZ
PRZEMYSL
KATOWICE
KRAKOW
RZESZOW
14:40
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
3 cze
14:40
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
21:20
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:40
4 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Poznań – Lwów

10:40
3 cze
05:55
4 cze
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
126,50
10:40
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:05
Konin
15:10
Łódź
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
4 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Lwów
Do miasta Poznań
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: