Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Lwów

Najlepsza oferta

Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

83,11 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Lwów w 2019 rok

Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

83,11 
pon, śro, sob, nie
23:40
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,00 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

13:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

90,05 
We wtorki
08:00
Czas przejazdu17 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

92,70 
pon, pią
11:15
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

95,00 
pon, wto, czw, sob
14:10
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

95,00 
pon, wto, czw, sob
14:10
Czas przejazdu15 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

95,00 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:00
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109

96,90 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

100,00 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

100,00 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
Poza pią
17:50
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:00
+1 dzień

Lwów

LWIW, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1

102,00 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

103,88 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 09 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:09
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

103,88 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,88 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

103,88 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

104,03 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

104,03 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

104,03 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

104,03 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu14 h. 35 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

104,03 
Poza czw i pią
08:50
Czas przejazdu15 h. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:50

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
Codziennie
11:55
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

110,00 
Codziennie
11:55
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

110,00 
Poza pią i sob
14:10
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
czw, sob, nie
14:30
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

110,00 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
W poniedziałki
08:50
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

110,08 
wto, pią, sob, nie
08:50
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

110,08 
20.06, 25.06, 30.06, 05.07, 10.07...
07:30
Czas przejazdu14 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

22:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

111,02 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

111,46 
Poza śro
17:50
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

111,46 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

111,47 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

08:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

111,47 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:35
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

112,20 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

117,00 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

117,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

118,45 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu11 h. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:20

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

118,45 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

118,89 
19.06, 21.06, 23.06, 25.06, 27.06...
10:30
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

118,90 
19.06, 23.06, 27.06, 01.07, 05.07...
08:00
Czas przejazdu14 h. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

22:30

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

120,00 
pon, pią
11:15
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

120,00 
19.06, 23.06, 27.06, 01.07, 05.07...
08:00
Czas przejazdu14 h. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

22:30

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

120,06 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

ПОЗНАНЬ, АВ Познань. ул. Станислава Матий, 2 (рядом з Ж/Д)

05:00
+1 dzień

Lwów

ЛЬВІВ,

121,53 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

122,18 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Lwów
Do miasta Poznań
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Poznań – Lwów

Dystans między stolicą Wielkopolski a położonym w pobliżu granicy ukraińskim miastem o ogromnym potencjale turystycznym wynosi 800 kilometrów, w związku z czym średni czas przejazdu busa z Poznania do Lwowa wynosi 13 godzin. Mimo sporej odległości, Lwów jest jednak idealną destynacją na długi weekend - przewoźnicy oferują liczne kursy nocne, umożliwiające zaoszczędzenie czasu przeznaczonego na zwiedzanie.

Większość busów na linii Poznań - Lwów rozpoczyna kurs w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych, docierając do ukraińskiego miasta wczesnym rankiem. Oferty przewoźników uwzględniają jednak także i kursy poranne. Busy startują ze zlokalizowanego w pieszej odległości od centrum dworca autobusowego przy ulicy Stanisława Matyi, tuż obok stacji kolejowej i centrum handlowego Avenida.

Busy z Poznania do Lwowa zakończą trasę na jednym z dwóch lwowskich dworców autobusowych. Pierwszy z nich, Dworzec Autobusowy Stryjski, znajduje się w południowej części Lwowa; najszybszym sposobem na dotarcie z jej terenu do centrum jest dwudziestopięciominutowa podróż autobusem miejskim 3A. Wymiany złotówek na hrywny można dokonać w budynku Dworca Stryjskiego, lub w sąsiednim Centrum Handlowym King’s Cross. Stacja autobusowa przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1), leży z kolei w odległości 3 kilometrów od śródmieścia, a tramwaj numer 3 łączy ją z centrum Starego Miasta. Duża ilość kantorów mieści się w pawilonach przy przylegającej do stacji autobusowej ulicy Czerniowieckiej.