Rozkład jazdy PKS Poznań – Lwów

12:00
00:10
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
102,03
12:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
23 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
00:20
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
100,00
12:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
00:20
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
00:30
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
120,00
09:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
12:20
Łódź
14:40
Warszawa
17:50
Lublin
20:55
Hrebenne
00:30
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
00:30
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
DA-8, plac Dwircewa 1
120,00
09:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
00:30
23 lis
Lwów
DA-8, plac Dwircewa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
01:20
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
140,00
08:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:00
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka
01:20
Lwów
01:20
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
01:30
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
140,00
08:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
01:30
23 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
03:00
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
13:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
15:10
Łódź
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
03:00
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
13:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109
03:00
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
03:00
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
110,00
13:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
CZERNIOWCE
03:00
23 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
03:40
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
99,12
10:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka
03:40
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
04:30
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
100,00
12:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
04:30
23 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
04:55
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
95,00
11:55
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
04:55
23 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
06:00
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
111,51
15:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
23 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
06:00
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
111,51
15:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
20:00
Warszawa
02:30
Korczowa
Hrebenne
06:00
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
06:00
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
129,04
15:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
06:00
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
06:20
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
129,04
15:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
06:20
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
06:30
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
100,00
16:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
21:20
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:30
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
06:35
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
118,09
13:10
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
06:35
23 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
06:35
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
120,00
13:10
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
06:35
23 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
06:40
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
111,51
15:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:40
Konin
18:00
Łódź
20:00
Warszawa
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:00
Lwów
06:40
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
06:50
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
15:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
06:50
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:50
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
110,00
16:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
06:50
23 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
07:05
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
118,09
13:10
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
07:05
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
07:05
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
120,00
13:10
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
07:05
23 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
07:15
23 lis
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
116,61
16:30
22 lis
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
18:50
Łódź
21:30
Warszawa
00:20
Lublin
04:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
07:15
23 lis
POZNAN',
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
125,43
16:30
22 lis
Poznań
POZNAN',
07:15
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
07:30
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
16:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
07:30
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
07:30
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
110,00
16:30
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
07:30
23 lis
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
11:35
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
130,00
22:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
11:35
23 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
12:05
23 lis
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
130,00
22:00
22 lis
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
12:05
23 lis
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Lwów
Do miasta Poznań
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.