Rozkład jazdy PKS Lwów – Poznań

14:00
25 kwi
04:05
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
112,44
14:00
25 kwi
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
Warszawa
00:20
Łódź
01:25
Kutno
02:40
Konin
04:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
25 kwi
04:05
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
130,00
14:00
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
04:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
25 kwi
04:30
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
130,00
15:55
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:15
DA-8, pl. Dvirtseva 1
04:30
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 kwi
04:50
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
143,36
13:00
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
Wrocław
03:20
Leszno
04:50
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 kwi
04:50
26 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
174,22
13:00
25 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
04:50
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
25 kwi
06:00
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
112,44
16:50
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
Warszawa
02:20
Łódź
06:00
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
25 kwi
06:00
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
110,00
16:50
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
06:00
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
25 kwi
07:30
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17
Kupić za
112,44
16:20
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
17:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:50
Przemyśl
20:30
Rzeszów
23:20
Kraków
01:00
Katowice
02:30
Częstochowa
04:20
Łódź
07:30
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
25 kwi
07:40
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,00
16:20
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
07:40
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
25 kwi
09:05
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
118,99
18:20
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
25 kwi
09:05
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
118,99
18:20
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
25 kwi
09:05
26 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
118,99
19:30
25 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
25 kwi
09:05
26 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
118,99
19:30
25 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
25 kwi
09:05
26 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,00
19:30
25 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
18:20
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
25 kwi
09:05
26 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,00
19:30
25 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
18:20
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
25 kwi
09:05
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
137,71
18:20
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
25 kwi
09:05
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
137,71
19:30
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
09:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
25 kwi
10:20
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
115,25
21:40
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
04:00
Warszawa
06:50
Łódź
10:20
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
25 kwi
10:30
26 kwi
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
102,18
20:30
25 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
Łódź
10:30
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
25 kwi
10:30
26 kwi
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
102,18
21:00
25 kwi
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
Łódź
10:30
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
25 kwi
11:05
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
119,47
22:30
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
Opole
08:20
Wrocław
09:45
Leszno
11:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
25 kwi
11:05
26 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
145,18
22:30
25 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
11:05
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
25 kwi
11:30
26 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,00
21:15
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
22:00
DA, pl. Dwirtsewa 1
11:30
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
25 kwi
11:40
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
112,44
22:20
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
Warszawa
08:00
Łódź
11:40
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
25 kwi
17:45
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
143,37
23:55
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
25 kwi
17:55
26 kwi
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
140,00
23:55
25 kwi
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
17:55
26 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
25 kwi
05:20
27 kwi
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
128,09
17:50
25 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
05:20
27 kwi
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Poznań
Do miasta Lwów
Z miasta Poznań
Odwrotny kierunek: