Rozkład jazdy PKS Lwów – Poznań

00:20
22 cze
13:00
22 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek, ul. Towarowa 17
Kupić za
120,04
00:20
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
07:40
Warszawa
10:00
Łódź
13:00
22 cze
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:20
22 cze
13:10
22 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
125,00
00:20
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
13:10
22 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
04:15
22 cze
17:00
22 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,03
04:15
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:30
Kraków
11:00
Katowice
14:00
Wrocław
17:00
22 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
22 cze
01:00
23 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
125,00
12:20
22 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
13:40
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:20
Rzeszów
18:00
Kraków
19:05
Katowice
20:40
Opole
22:05
Wrocław
23:30
Leszno
01:00
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
22 cze
01:00
23 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
142,54
12:20
22 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
13:40
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:20
Rzeszów
17:40
Kraków
18:55
Katowice
20:40
Opole
22:05
Wrocław
23:30
Leszno
01:00
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
22 cze
01:00
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
128,75
12:20
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:00
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
22 cze
04:05
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,03
14:30
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
Warszawa
00:20
Łódź
02:40
Konin
04:05
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
22 cze
04:30
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
141,79
16:30
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:45
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
Łódź
04:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 cze
04:30
23 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
141,79
17:00
22 cze
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
Łódź
04:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
22 cze
04:30
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
132,60
15:55
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec PKS Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
04:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 cze
04:50
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
137,74
13:00
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
Opole
01:30
Wrocław
03:20
Leszno
04:50
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 cze
04:50
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
127,54
18:20
22 cze
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
Wrocław
03:10
Leszno
04:50
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 cze
04:50
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
103,00
18:20
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
04:50
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
22 cze
05:20
23 cze
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Przystanek, ul. Towarowa 17
Kupić za
105,03
17:50
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lublin
00:50
Warszawa
05:20
23 cze
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
22 cze
06:00
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,04
16:50
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
Warszawa
02:20
Łódź
06:00
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
22 cze
06:00
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
110,00
16:50
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
06:00
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 cze
09:05
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
127,03
18:20
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22 cze
09:05
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
127,03
18:20
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
22 cze
09:05
23 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
127,03
19:30
22 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
22 cze
09:05
23 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
127,03
19:30
22 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
22 cze
09:20
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
123,04
18:30
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
Wrocław
07:50
Leszno
09:20
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
22 cze
10:30
23 cze
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
109,08
20:30
22 cze
Lwów
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
Łódź
10:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
22 cze
10:30
23 cze
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
109,08
21:00
22 cze
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
Łódź
10:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
22 cze
11:30
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,46
21:15
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
Wrocław
11:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
22 cze
11:30
23 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,46
22:00
22 cze
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
Wrocław
11:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
22 cze
11:40
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,04
22:20
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
Warszawa
08:00
Łódź
11:40
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
22 cze
12:30
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,03
23:40
22 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Krakow Balice (lotnisko)
06:40
Katowice
08:10
Opole
09:35
Wrocław
11:05
Leszno
12:30
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 cze
13:35
23 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
107,00
23:00
22 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 cze
13:35
23 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
107,00
23:00
22 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
22 cze
17:45
23 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
130,09
23:55
22 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
23 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Poznań
Do miasta Lwów
Z miasta Poznań
Odwrotny kierunek: