Rozkład jazdy PKS Lwów – Poznań

00:20
19 sie
13:10
19 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
125,00
00:20
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
13:10
19 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
19 sie
15:30
19 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
95,37
00:30
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
07:00
Kraków
08:45
Katowice
12:00
Wrocław
15:30
19 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
19 sie
01:00
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
128,75
12:20
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
01:00
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
19 sie
04:05
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
130,00
14:00
19 sie
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
Warszawa
00:20
Łódź
01:25
Kutno
02:40
Konin
04:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
19 sie
04:05
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
133,90
14:00
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
04:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
19 sie
04:30
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
138,65
16:30
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:45
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
Łódź
04:30
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
19 sie
04:30
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
138,65
17:00
19 sie
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
Łódź
04:30
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
19 sie
04:30
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
130,00
15:55
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
19 sie
04:30
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
132,60
15:55
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 sie
04:50
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,72
18:20
19 sie
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
Kraków
01:50
Wrocław
03:10
Leszno
04:50
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 sie
04:50
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
103,00
18:20
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
04:50
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
05:20
20 sie
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Przystanek, ul. Towarowa 17
Kupić za
102,71
17:50
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Północ, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lublin
00:50
Warszawa
05:20
20 sie
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
19 sie
06:00
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
110,00
16:50
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:00
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 sie
09:05
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,22
18:20
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
19 sie
09:05
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,22
18:20
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
19 sie
09:05
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,22
19:30
19 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
19 sie
09:05
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,22
19:30
19 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
19 sie
09:20
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,32
18:30
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
Opole
06:20
Wrocław
07:50
Leszno
09:20
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
19 sie
10:10
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
109,90
18:10
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
18:50
Lwów
20:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kielce
03:40
Radom
06:00
Warszawa
08:00
Łódź
10:10
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
19 sie
10:10
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
109,90
19:10
19 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
18:50
Lwów
20:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Kielce
03:40
Radom
06:00
Warszawa
08:00
Łódź
10:10
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
10:30
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
106,67
20:30
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
Łódź
10:30
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
10:30
20 sie
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
106,67
21:00
19 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), ploshcha Dvirtseva 1
20:55
Lwów
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lublin
05:00
Warszawa
07:30
Łódź
10:30
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 sie
11:05
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
124,72
22:30
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
Opole
08:20
Wrocław
09:45
Leszno
11:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 sie
11:05
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,00
22:30
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
11:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:45
19 sie
11:05
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
120,00
21:45
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
19 sie
11:40
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
117,38
22:20
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
Warszawa
08:00
Łódź
11:40
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
19 sie
12:30
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
100,00
23:40
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 sie
13:35
20 sie
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
107,00
23:00
19 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 sie
13:35
20 sie
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
107,00
23:00
19 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
19 sie
17:45
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
149,66
23:55
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Lwów – Poznań

14:00
19 sie
04:05
20 sie
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
117,38
14:00
19 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
Warszawa
00:20
Łódź
01:25
Kutno
02:40
Konin
04:05
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
19 sie
17:10
20 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
132,05
23:45
19 sie
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
08:55
Puławy
11:00
Opoczno
11:30
Tomaszów Mazowiecki
12:45
Łódź
14:45
Konin
15:45
Września
17:10
20 sie
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Poznań
Do miasta Lwów
Z miasta Poznań
Odwrotny kierunek: