Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Poznań w 2019 rok roku

Codziennie
23:00
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

13:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

52,00 
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
07:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
10:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:55
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
13:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 30 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
20:30
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

10:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

99,39 
20:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
20:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
21:00
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

10:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

99,39 
20:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
20:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
W poniedziałki
17:50
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

05:20
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

102,00 
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
05:20
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP OSTAPA V.M.
pon, śro
23:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

14:00
+1 dzień

Poznań

Lotnisko Poznań Ławica, ul. Bukowska 285

102,00 
23:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
14:00
+1 dzień
Poznań
Lotnisko Poznań Ławica, ul. Bukowska 285
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
12.02, 17.02, 03.04, 08.04, 13.04...
14:30
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

102,72 
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
pon, wto, śro, czw, pią, nie
18:20
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

103,00 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:00
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

13:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

104,00 
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
07:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
10:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:55
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
13:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 30 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
17:50
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

05:20
+1 dzień

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

105,65 
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
22:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:20
+1 dzień
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kolomyiske ATP
  • Setra
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 113 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
18:10
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

10:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

109,91 
18:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
20:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
03:40
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
Codziennie
19:10
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

10:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

109,91 
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:00
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
03:40
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 38 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
19:10
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

10:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

109,91 
19:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
20:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
03:40
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Przewoźnik oferuje wodę i inne napoje
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TocoBus
  • Van Hool
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 38 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
W poniedziałki
19:10
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

10:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

110,00 
19:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
10:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AKKORD-PLUS
Codziennie
07:00
14 godz. 30 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

21:30

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

110,06 
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
Codziennie
16:50
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

06:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

110,06 
16:30
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:01
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
23:30
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:00
+1 dzień

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

110,06 
23:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
23:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
13:00
+1 dzień
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
23:40
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

110,06 
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3
Codziennie
23:59
13 godz. 1 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

13:00
+1 dzień

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

110,06 
23:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
23:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
13:00
+1 dzień
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
16:50
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

06:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

112,20 
16:50
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
06:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
W poniedziałki
07:00
15 godz. 30 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

21:30

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,00 
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
czw, pią, nie
00:30
15 godz. 0 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

15:30

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
16:50
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

06:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
16:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
18:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
00:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:10
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
06:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • International lines of transport
  • Van hool astron
Codziennie
23:40
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, pią, nie
18:00
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:15
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

118,68 
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:30
Kraków
Przystanek, Al. Zygmunta Krasińskiego 14
00:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:55
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
09:15
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free
W poniedziałki
08:10
14 godz. 35 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

21:45

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

120,00 
08:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
W poniedziałki
14:00
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

120,00 
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
22:00
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

120,00 
22:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
11:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
pon, śro, sob, nie
23:59
15 godz. 11 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

120,00 
23:59
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
14:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
14:30
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

124,73 
14:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
14:30
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

124,73 
14:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:30
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:20
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

124,73 
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:50
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
09:20
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 61 opinii
  • Punktualność
    2.9
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, sob
18:50
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

124,73 
18:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
05:40
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
07:00
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
08:15
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
09:10
Ostrów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 15
09:40
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
10:45
Jarocin
Dworzec autobusowy Jarocin, ul. Moniuszki 43A
12:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
wto, sob
19:30
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

124,73 
18:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
05:40
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
07:00
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
08:15
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
09:10
Ostrów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 15
09:40
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
10:45
Jarocin
Dworzec autobusowy Jarocin, ul. Moniuszki 43A
12:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
12:20
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

125,00 
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
01:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
12:20
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

129,13 
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
01:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, śro
13:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

05:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
13:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro
16:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
16:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
W poniedziałki
23:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
14:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
12.02, 15.02, 17.02, 22.02, 27.02...
12:20
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,31 
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
01:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 17.02, 21.02, 25.02...
04:15
12 godz. 45 min w drodze

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

17:00

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,06 
04:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
czw, nie
00:30
15 godz. 0 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

15:30

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,07 
23:59
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
wto, śro, pią, sob
16:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,07 
17:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
18:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:55
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
04:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:40
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
07:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, śro, pią, sob
17:30
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,07 
17:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
18:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:55
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
04:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:40
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
07:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, sob
19:30
14 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

09:55
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,07 
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:55
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
09:55
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
pon, śro
15:55
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,60 
15:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
W poniedziałki
00:30
16 godz. 15 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

15:45

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

135,00 
00:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
Codziennie
18:20
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139,40 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 26 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
wto, śro, czw, pią, sob, nie
22:30
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139,40 
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:45
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
11:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
23:45
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139,40 
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:45
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139,40 
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro
19:30
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

10:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

140,00 
19:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
W poniedziałki
23:55
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

17:55
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

140,00 
23:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
17:55
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, śro, sob
12:20
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

144,20 
12:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:00
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:20
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
Codziennie
18:20
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
wto, czw, sob
19:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

10:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
10:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
19:30
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
W poniedziałki
18:30
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:20
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

147,90 
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:20
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
W dni powszednie
18:10
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

148,64 
18:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Galan Maryan Viktorovych PE
pon, śro
07:30
15 godz. 15 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

21:45

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

153,00 
07:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
pon, śro
21:15
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

11:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

153,00 
21:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
Codziennie
16:00
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

157,47 
16:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
12.02, 14.02, 16.02, 18.02, 20.02...
04:15
12 godz. 45 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

17:00

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
15.02, 19.02, 23.02, 27.02, 03.03...
04:15
12 godz. 45 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

17:00

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:20
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
18:20
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
19:30
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
Codziennie
19:30
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
Codziennie
23:55
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

183,43 
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
16:15
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:55
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

183,43 
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
16:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Poznań
Do miasta Lwów
Z miasta Poznań
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!