Rozkład jazdy PKS Kijów – Poznań

08:00
25 lut
04:15
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
150,00
08:00
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:15
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 lut
09:50
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
112,50
13:00
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
Warszawa
06:40
Łódź
09:50
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
25 lut
11:00
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
127,23
14:40
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
25 lut
11:00
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
107,14
14:40
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
25 lut
11:00
26 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
POZNAN'
Kupić za
176,22
14:40
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
11:00
26 lut
Poznań
POZNAN'
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 lut
12:00
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
112,50
16:30
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
Warszawa
08:15
Łódź
10:00
Konin
11:00
Września
12:00
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
25 lut
12:40
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
POZNAN'
Kupić za
122,45
16:30
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
12:40
26 lut
Poznań
POZNAN'
  • Autobus
  • Neoplan-N216
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
25 lut
13:05
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
122,28
10:40
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
13:05
26 lut
Poznań
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
25 lut
13:05
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
122,28
11:30
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:05
26 lut
Poznań
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
25 lut
13:35
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
129,74
12:25
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 lut
14:15
26 lut
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
133,93
17:00
25 lut
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
19:25
Żytomierz
22:35
Równe
23:55
Łuck
01:20
Włodzimierz Wołyński
01:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Lublin
07:00
Radom
08:50
Warszawa
10:50
Łódź
12:40
Konin
14:15
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
25 lut
17:00
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
POZNAN'
Kupić za
170,50
20:00
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:00
26 lut
Poznań
POZNAN'
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
25 lut
17:10
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
133,93
18:55
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
Łódź
14:45
Konin
17:10
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
25 lut
04:50
27 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
174,54
22:50
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
04:50
27 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • МАН, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
25 lut
04:50
27 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
POZNAN'
Kupić za
197,72
22:50
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
04:50
27 lut
Poznań
POZNAN'
  • Autobus
  • МАН, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
25 lut
05:00
27 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
171,11
22:50
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
05:00
27 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
25 lut
05:00
27 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
171,11
22:50
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
05:00
27 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Poznań

18:55
25 lut
17:10
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
133,93
18:55
25 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
Łódź
14:45
Konin
17:10
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
25 lut
17:45
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Kupić za
177,58
11:50
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:20
Żytomierz
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
26 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Poznań
Do miasta Kijów
Z miasta Poznań
Odwrotny kierunek: