Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Poznań w 2019 rok roku

pon, śro, czw, pią, sob
13:00
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

105,00 
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KACZYNSKI BUS
pon, czw
16:30
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

105,00 
16:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KACZYNSKI BUS
Codziennie
14:00
23 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

13:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

107,61 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
07:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
10:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:55
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
13:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
14:40
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

110,06 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
19:35
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
22:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
23:10
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • UKRAINE. BUS
  • MERCEDES-BENZ

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
15:10
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

110,06 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
19:35
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
22:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
23:10
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • UKRAINE. BUS
  • MERCEDES-BENZ
Codziennie
17:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

111,53 
17:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
19:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.9 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.9
Codziennie
14:00
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

09:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
14:00
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
13:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
14:00
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

09:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
19:25
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
09:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
15:00
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
13:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    2.1
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
15:00
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
19:25
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
09:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    2.1
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
15:00
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.1
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.9
Codziennie
16:00
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

12:15
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:00
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:15
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

117,39 
17:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:15
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
14:40
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

124,73 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 28 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
13:00
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

125,00 
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:25
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
17:40
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
19:15
Maniewicze
Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:45
Chełm
Przystanek, ul. Kolejowa 1
01:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:40
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55
09:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaczynski Bus
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
wto, śro, czw, pią, sob, nie
16:30
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

125,00 
16:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:35
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
20:45
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
22:10
Maniewicze
Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9
00:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:15
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
10:00
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
11:00
Września
Przystanek, ul. Kolejowa 1
12:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaczynski Bus
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
śro, czw, sob, nie
08:10
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

07:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

129,13 
08:10
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
śro, czw, sob, nie
08:10
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

07:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

129,13 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
Codziennie
11:20
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,07 
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Poznań, Polska, Wielkopolskie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
śro, czw, sob, nie
16:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,07 
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
14:10
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

138,67 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
22:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:30
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
15:05
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

138,67 
14:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Neoplan
pon, śro
16:00
21 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

12:15
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139,01 
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
12:15
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Піщанське АТП 10540" ПрАТ
  • НЕОПЛАН-50
Codziennie
14:40
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139,41 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Dni parzyste
05:40
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
05:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
19:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
13:45
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

07:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
14:00
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

07:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
14:00
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:20
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,74 
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:40
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
06:40
Konin
Przystanek, ul. Szarych Szeregów 1a
08:20
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
pon, śro
12:30
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

150,00 
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro
22:20
24 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

150,00 
22:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
21:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
pon, czw, sob
18:55
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

18:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,08 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,08 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W środy
18:55
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

18:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,08 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,08 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,08 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
13.02, 17.02, 21.02, 25.02...
20:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,08 
20:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
06:30
21 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
08:00
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

161,42 
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, nie
14:00
24 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

13:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

165,23 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ContraBUS
pon, śro, czw, pią, sob
11:50
31 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:55
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

170,00 
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:55
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
12.02, 14.02, 16.02, 18.02, 20.02...
20:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

176,09 
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
15.02, 19.02, 23.02, 27.02, 03.03...
20:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

176,09 
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
  • Oceniono na 2.7 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.4
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.6
W poniedziałki
08:00
21 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:15
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

180,00 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:15
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, czw, sob
14:40
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

183,76 
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ШАБЛІЙ А.М. ФОП
  • НЕОПЛАН-50
W soboty
15:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Osokorky, al. Bazhana

08:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

212,78 
14:50
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
05:00
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna, Al. Jerozolimskie 54
08:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Mercedes Sprinter
Codziennie
11:50
29 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

220,11 
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:50
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
Przystanek, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
16:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
13:00
28 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

220,11 
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:45
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
16:55
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
16:15
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw
16:00
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

14:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

254,24 
16:45
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
18:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:45
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
wto, czw
17:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Zhytomyrska, al. Peremohy

14:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

254,24 
16:45
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
18:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:45
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Poznań
Do miasta Kijów
Z miasta Poznań
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!