Bilety autobusowe

Kijów - Poznań

od 91 zł, 24 paź

Rozkład jazdy PKS Kijów – Poznań

08:10
3 lis
w drodze 23 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

126
08:10
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
13:55
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
Warszawa
03:20
Łódź
07:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:10
3 lis
w drodze 23 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

126
08:10
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
14:15
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
Warszawa
03:20
Łódź
07:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
3 lis
w drodze 18 godz. 20 min

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

07:05
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

143
13:45
3 lis
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
13:55
Kijów
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
Lublin
02:30
Warszawa
07:05
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
3 lis
w drodze 18 godz. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

07:05
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

143
14:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
Lublin
02:30
Warszawa
07:05
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
3 lis
w drodze 18 godz. 30 min

Kijów

Metro Osokorky, prospekt Bazhana

08:30
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

207
15:00
3 lis
Kijów
Metro Osokorky, prospekt Bazhana
05:00
Warszawa
08:30
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
3 lis
w drodze 20 godz. 10 min

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

09:10
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

143
14:00
3 lis
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:10
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
3 lis
w drodze 19 godz. 10 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:10
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

143
15:00
3 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
19:25
Sarny
21:10
Kowel
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:05
Lublin
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:10
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
3 lis
w drodze 21 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:50
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

116
13:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
Warszawa
06:40
Łódź
09:50
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
3 lis
w drodze 21 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:50
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

113
13:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
Warszawa
06:40
Łódź
09:50
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
3 lis
w drodze 21 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

11:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

143
14:40
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
3 lis
w drodze 21 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

11:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

107
14:40
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
15:00
Kijów
19:35
Sarny
22:10
Kowel
23:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:45
Lublin
04:50
Warszawa
07:20
Łódź
11:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:05
3 lis
w drodze 20 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

129
15:05
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
3 lis
w drodze 20 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

11:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

107
15:10
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
15:00
Kijów
19:35
Sarny
22:10
Kowel
23:10
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:45
Lublin
04:50
Warszawa
07:20
Łódź
11:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
3 lis
w drodze 24 godz. 00 min

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:30
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

134
12:30
3 lis
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
Żytomierz
17:20
Równe
21:00
Lwów
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
Wrocław
11:30
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
3 lis
w drodze 20 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

116
16:30
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
Warszawa
08:15
Łódź
10:00
Konin
11:00
Września
12:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
3 lis
w drodze 20 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

113
16:30
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
Warszawa
08:15
Łódź
10:00
Konin
11:00
Września
12:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
3 lis
w drodze 21 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

12:15
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

114
16:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
16:30
Kijów
19:10
Żytomierz
22:05
Równe
02:35
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
Warszawa
09:20
Łódź
12:15
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
3 lis
w drodze 20 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:15
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

114
17:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:30
Kijów
19:10
Żytomierz
22:05
Równe
02:35
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
Warszawa
09:20
Łódź
12:15
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
3 lis
w drodze 23 godz. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:30
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

150
14:10
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
Warszawa
08:20
Łódź
10:30
Konin
12:30
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
3 lis
w drodze 22 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:30
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

114
15:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
19:40
Równe
23:30
Lwów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
06:40
Katowice
08:10
Opole
09:35
Wrocław
11:05
Leszno
12:30
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
3 lis
w drodze 20 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

12:30
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

92
17:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
19:20
Żytomierz
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
Łódź
12:30
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
3 lis
w drodze 24 godz. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

13:35
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139
14:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin (WMI)
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
3 lis
w drodze 24 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

114
16:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:00
Żytomierz
20:45
Równe
00:01
Lwów
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
07:00
Kraków
08:45
Katowice
12:00
Wrocław
15:30
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
3 lis
w drodze 22 godz. 00 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:00
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

164
20:00
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
00:40
Równe
04:00
Lwów
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:30
Kraków
11:00
Katowice
14:00
Wrocław
17:00
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
3 lis
w drodze 24 godz. 50 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

18:45
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

143
18:55
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
07:55
Lublin
08:55
Puławy
12:30
Warszawa
14:40
Łódź
16:35
Konin
17:40
Września
18:45
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Kijów – Poznań

11:50
3 lis
w drodze 30 godz. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:45
4 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

214
11:50
3 lis
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
4 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Poznań
Do miasta Kijów
Z miasta Poznań
Podróż powrotna: