Rozkład jazdy PKS Kijów – Poznań

14:40
11:00
30 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
259,32
14:40
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
13:00
30 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
360,00
10:00
29 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17:00
30 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
POZNAN'
366,80
20:00
29 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:00
30 gru
Poznań
POZNAN'
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:20
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
385,12
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:20
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Yutong(СВ), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:20
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
406,28
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:20
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
17:45
30 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
345,76
10:10
29 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
11:40
Biała Cerkiew
12:25
Skwyra
13:50
Koziatyn
14:40
Berdyczów
15:45
Kalinówka
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:50
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:45
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
345,64
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:45
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Yutong(СВ), VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
17:45
30 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
POZNAN'
408,02
10:10
29 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:45
30 gru
Poznań
POZNAN'
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:45
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
366,80
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:45
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
17:55
30 gru
DW.PKS 'Kijów', ul. S. Petliury 32
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
400,00
10:10
29 gru
Kijów
DW.PKS 'Kijów', ul. S. Petliury 32
17:55
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:55
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
397,50
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:55
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:55
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
418,66
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:55
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:55
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
409,76
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:55
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Yutong(СВ), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
17:55
30 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
430,92
08:15
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:55
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
04:50
31 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
356,60
20:15
29 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
04:50
31 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
04:50
31 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
348,68
21:10
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
04:50
31 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
05:00
31 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
408,46
20:15
29 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
05:00
31 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
05:00
31 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
400,54
21:10
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
05:00
31 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
05:00
31 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
420,72
20:15
29 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
05:00
31 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
05:00
31 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
412,80
21:10
29 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
05:00
31 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Poznań

12:25
13:35
30 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
242,54
12:25
29 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
17:10
30 gru
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
265,08
18:55
29 gru
Kijów
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
19:05
Kijów
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Nowowołyńsk
02:25
Włodzimierz Wołyński
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
Łódź
14:45
Konin
17:10
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
17:10
30 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
265,08
19:10
29 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Nowowołyńsk
02:25
Włodzimierz Wołyński
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
Łódź
14:45
Konin
17:10
30 gru
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Poznań
Do miasta Kijów
Z miasta Poznań

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.