Rozkład jazdy PKS Kijów – Poznań

04:30
1 cze
04:20
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
135,00
04:30
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
BILA TSERKVA
SZCZECIN
04:20
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
1 cze
09:10
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
112,44
14:00
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
14:40
Kijów
17:20
Korosteń
19:45
Sarny
21:40
Kowel
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
01:05
Lublin
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:10
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
1 cze
09:10
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
112,44
15:00
1 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:20
Korosteń
19:45
Sarny
21:40
Kowel
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
01:05
Lublin
04:10
Warszawa
06:20
Łódź
09:10
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
1 cze
09:50
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,00
13:00
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
Warszawa
06:40
Łódź
09:50
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
1 cze
09:50
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
111,04
13:00
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
Warszawa
06:40
Łódź
09:50
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
1 cze
09:50
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,00
13:00
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
1 cze
09:50
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,00
13:00
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
1 cze
11:00
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
112,44
14:40
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:05
1 cze
11:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
126,50
15:05
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
1 cze
11:00
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
170,00
14:40
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
WARSZAWA
LUBLIN
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
11:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:05
1 cze
11:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
170,00
15:05
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
WARSZAWA
LUBLIN
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
11:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
1 cze
11:00
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
184,94
14:40
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
11:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
1 cze
11:05
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
110,34
10:40
1 cze
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
11:10
Kijów
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
20:50
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
Częstochowa
08:00
Łódź
08:55
Piotrków Trybunalski
11:05
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
1 cze
11:05
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
110,34
11:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
20:50
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
Częstochowa
08:00
Łódź
08:55
Piotrków Trybunalski
11:05
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
1 cze
11:30
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
132,12
12:30
1 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:30
Żytomierz
17:20
Równe
21:00
Lwów
21:45
Lwów
23:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:10
Katowice
08:00
Wrocław
11:30
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
1 cze
11:30
2 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
POZNAN, Dworzec Autobusowy ul. Matyi 2 stan. 17,18,19
Kupić za
150,00
12:00
1 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LWIW
KRAKOW
KATOWICE
WROCLAW
11:30
2 cze
Poznań
POZNAN, Dworzec Autobusowy ul. Matyi 2 stan. 17,18,19
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
1 cze
11:30
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
POZNAN, Dworzec Autobusowy ul. Matyi 2 stan. 17,18,19
Kupić za
150,00
12:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LWIW
KRAKOW
KATOWICE
WROCLAW
11:30
2 cze
Poznań
POZNAN, Dworzec Autobusowy ul. Matyi 2 stan. 17,18,19
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
1 cze
11:30
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
150,00
12:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
11:30
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 cze
12:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,00
16:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
Warszawa
08:15
Łódź
10:00
Konin
11:00
Września
12:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 cze
12:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
111,04
16:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
Warszawa
08:15
Łódź
10:00
Konin
11:00
Września
12:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 cze
12:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,00
16:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
12:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
1 cze
12:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
105,00
16:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
12:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
1 cze
12:30
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
119,47
14:10
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
Warszawa
08:20
Łódź
10:30
Konin
12:30
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
1 cze
12:30
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
112,45
17:00
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
21:50
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
Łódź
12:30
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
1 cze
12:30
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
170,00
09:30
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
12:30
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
1 cze
13:05
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
136,64
10:40
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
13:05
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
1 cze
13:35
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
129,74
12:25
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
1 cze
13:35
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
135,00
12:25
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSZAWA
LUBLIN
VINNICA
ZHYTOMYR
CHMELNIZKI
RIWNE
TERNOPIL
LWIW
LODZ
KONIN
13:35
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
1 cze
14:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
135,00
12:25
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSZAWA
LUBLIN
VINNICA
ZHYTOMYR
CHMELNIZKI
RIWNE
TERNOPIL
LWIW
LODZ
KONIN
POZNAN
14:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
1 cze
14:15
2 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
126,50
17:00
1 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
19:25
Żytomierz
22:35
Równe
23:55
Łuck
01:20
Włodzimierz Wołyński
01:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Lublin
07:00
Radom
08:50
Warszawa
10:50
Łódź
12:40
Konin
14:15
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
1 cze
14:15
2 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
130,00
17:00
1 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
LODZ
LUBLIN
WARSZAWA
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
KONIN
14:15
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
1 cze
17:00
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
161,64
20:00
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:00
Żytomierz
00:40
Równe
04:00
Lwów
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:30
Kraków
11:00
Katowice
14:00
Wrocław
17:00
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
1 cze
17:10
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
140,55
18:55
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
Łódź
14:45
Konin
17:10
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
1 cze
17:10
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
141,00
18:55
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
ZHYTOMYR
NOWOGRAD WOLYNSKI
RIWNE
LUCK
KOWEL
NOVOVOLYNSK
ZAMOSC
LUBLIN
LUKOW
SIEDLCE
RADOM
DNIPRO
BIELSK PODLASKI
KIELCE
BIALYSTOK
LODZ
AUGUSTOW
KRAKOW
WLOCLAWEK
SUWALKI
TORUN
KONIN
KATOWICE
BYDGOSZCZ
MARIJAMPOLE
ZABRZE
GLIWICE
KAUNAS
17:10
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
1 cze
17:10
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
164,99
08:15
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:10
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
1 cze
17:10
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
176,44
08:15
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:10
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • БАЗ-28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
1 cze
17:45
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
181,52
08:15
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:45
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Yutong(СВ), VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
1 cze
17:45
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
192,97
08:15
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:45
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • БАЗ-28, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
1 cze
17:55
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
200,99
08:15
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:55
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
1 cze
17:55
2 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
212,44
08:15
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
17:55
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • БАЗ-28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
1 cze
17:55
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
200,00
11:50
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:55
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
01:00
3 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
177,13
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
01:00
3 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
177,13
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
01:00
3 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
173,42
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
01:00
3 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
173,42
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
1 cze
01:00
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
181,28
19:45
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-303
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
01:00
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
178,76
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
01:00
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
187,44
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
01:00
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
183,75
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
01:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
04:50
3 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
182,66
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
04:50
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
04:50
3 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
182,66
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
04:50
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
04:50
3 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
178,95
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
04:50
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
04:50
3 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
178,95
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
04:50
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
04:50
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
184,29
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
04:50
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
04:50
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
192,97
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
04:50
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
04:50
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
189,28
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
04:50
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МАН, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
05:00
3 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
202,13
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
05:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
05:00
3 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
202,13
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
05:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
05:00
3 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
198,42
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
05:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
05:00
3 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
198,42
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
05:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
05:00
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
203,76
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
05:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
05:00
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
212,44
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
05:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
05:00
3 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
208,75
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
05:00
3 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
00:25
4 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
157,13
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
1 cze
00:25
4 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
157,13
20:15
1 cze
lotnisko "Boryspol ", miasto Boryspol
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
00:25
4 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
153,42
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
00:25
4 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
153,42
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
1 cze
00:25
4 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
161,28
19:45
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-303
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 cze
00:25
4 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
158,76
21:10
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
00:25
4 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
167,44
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
1 cze
00:25
4 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
163,75
22:50
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
00:25
4 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Poznań

18:55
1 cze
17:10
2 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
140,55
18:55
1 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
01:25
Kowel
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
Łódź
14:45
Konin
17:10
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
1 cze
17:45
2 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
179,21
11:50
1 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:20
Żytomierz
13:50
Cudnów
14:20
Lubar
16:10
Starokonstantynów
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
2 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Poznań
Do miasta Kijów
Z miasta Poznań
Odwrotny kierunek: