Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Kijów w 2019 rok roku

Codziennie
15:30
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

83,12 
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
W poniedziałki
17:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

11:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

84,00 
17:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
11:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KACZYNSKI BUS
W poniedziałki
17:35
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

85,95 
17:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
19:30
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91,07 
19:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
21:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
07:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
08:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Romanovich Trans" Ltd
  • Scania 113 Ayats Bravo

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:25
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

95,00 
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, sob
12:30
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

06:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

96,00 
12:30
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KACZYNSKI BUS
pon, wto, śro, czw, pią, sob
20:30
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

14:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

96,00 
20:30
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KACZYNSKI BUS
Codziennie
15:25
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

96,90 
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
18:30
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

98,30 
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

22.03, 27.03, 29.03...
14:00
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
13:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:25
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mixs Trading LTD
  • Setra
pon, pią
14:00
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
08:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MIXS
W poniedziałki
14:40
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, czw, pią
15:00
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
15:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP TVAD
śro, czw, sob, nie
15:00
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
14:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
23:15
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:00
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
02:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:30
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

08:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

101,19 
14:15
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
03:05
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
05:30
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
08:05
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:30
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

08:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

101,19 
14:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

23.03, 27.03, 31.03, 02.04, 20.04...
18:30
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

101,19 
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:05
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
23.03, 27.03, 31.03, 02.04, 20.04...
18:30
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

101,19 
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:05
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
14:30
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

08:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

102,00 
14:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
Codziennie
20:30
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55

14:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

102,00 
20:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55
22:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Chełm
Przystanek, ul. Kolejowa 1
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
08:05
Maniewicze
Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9
09:40
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
12:05
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
14:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaczynski Bus
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
15:30
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

108,42 
15:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 77 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
15:30
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

108,42 
15:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 77 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
pon, czw, pią, nie
22:30
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

20:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

108,42 
22:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
00:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
11:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
12:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
14:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
24.03, 29.03, 03.04, 08.04, 13.04...
17:00
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115,65 
17:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Askuktrans
  • Van Hool
pon, wto, czw, pią, sob, nie
12:30
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

06:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,00 
12:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:50
Maniewicze
Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9
01:30
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
04:00
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
06:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaczynski Bus
  • Neoplan
22.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
17:00
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,00 
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
21.03, 23.03, 26.03, 28.03, 31.03...
17:00
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,00 
17:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
23.03, 28.03, 02.04, 07.04, 12.04...
05:05
18 godz. 30 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

23:35

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,06 
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:35
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

21.03, 23.03, 26.03, 28.03, 31.03...
17:00
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120,06 
17:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
pon, czw, pią
18:30
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

13:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

121,88 
18:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "Лідертранс"
  • EOS-200
22.03, 27.03...
05:05
18 godz. 20 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

23:25

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,87 
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lehman A.I
  • Neoplan(Free)
24.03, 29.03, 08.04, 13.04, 18.04...
05:05
18 godz. 20 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

23:25

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,87 
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Kobyluk N.M." Ltd.
  • Neoplan(Free)
21.03, 23.03, 25.03, 27.03, 29.03...
13:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Przystanek, ul. Smugowa 30/32

09:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

122,87 
13:35
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
23.03, 28.03, 02.04, 07.04, 12.04...
05:05
18 godz. 15 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

23:20

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,00 
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
26.03, 31.03, 05.04, 10.04, 15.04...
05:05
18 godz. 20 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

23:25

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,00 
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
11:40
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,10 
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
22:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:45
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:45
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 26 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
11:40
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

06:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

130,10 
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
06:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 30 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
pon, wto, śro, pią
05:05
17 godz. 20 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

23:25

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

133,90 
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
wto, czw, nie
15:25
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

137,33 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią
15:25
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

137,33 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
15:25
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

137,33 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W soboty
15:25
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

137,33 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
11:40
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
11:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
Codziennie
22:05
25 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

00:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150,00 
22:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
00:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
22:05
25 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

23:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150,09 
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
21:25
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
22:05
26 godz. 35 min w drodze
+2 dni

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

00:40
+2 dni

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

150,09 
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
22:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
+2 dni
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, pią, nie
12:00
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

151,78 
11:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

30.03, 04.04, 09.04, 14.04, 19.04...
17:00
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

159,01 
17:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
05:05
17 godz. 20 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

22:25

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

166,24 
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
pon, śro, pią
14:45
22 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

173,40 
14:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
W niedziele
14:20
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3

07:00
+1 dzień

Kijów

Metro Osokorky, al. Bazhana

185,00 
14:20
Łódź
Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3
16:20
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna, Al. Jerozolimskie 54
19:55
Lublin
Przystanek, Al. Unii Lubelskiej 2
07:00
+1 dzień
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Fiat Ducato
czw, nie
12:40
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:10
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

220,09 
12:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
17:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
03:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
+1 dzień
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
czw, nie
12:40
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:00
+1 dzień

Kijów

Metro Zhytomyrska, al. Peremohy

220,09 
12:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
17:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
03:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
+1 dzień
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
21.03, 23.03, 25.03, 27.03, 29.03...
14:45
23 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

14:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

245,74 
14:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:35
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
17:15
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
05:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
08:15
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
09:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
12:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Kijów
Do miasta Łódź
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży

Autobus Łódź – Kijów

Dystans 900 kilometrów dzielący oba miasta, busy z Łodzi do Kijowa pokonują zazwyczaj w ciągu piętnastu godzin. Najwięcej autobusów opuszcza stację w godzinach popołudniowych i wieczornych. Mimo szerokiej oferty kursów, warto zdecydować się na wcześniejsze nabycie biletu ze względu na różnice cenowe.

Busy na linii Łódź- Kijów zazwyczaj rozpoczynają trasę na Dworcu Autobusowym Łódź Kaliska, zlokalizowanym w odległości 4 kilometrów od centrum miasta. W przypadku niektórych kursów, na przykład firmy EUROLINES, busy wyruszają z nowszego Dworca Autobusowego Łódź Fabryczna, umiejscowionego w centrum miasta, w pobliżu spacerowej ulicy Piotrkowskiej, stanowiącej architektoniczną wizytówkę miasta. Dla pasażerów niezaznajomionych z topografią miasta, dworzec Łódź Fabryczna może okazać się lepszym wyborem niż Łódź Kaliska.

W stolicy Ukrainy, bus z Łodzi do Kijowa zatrzyma się na jednej z dwóch stacji: Vokzalna lub Demijiwska. Vokzalna jest dworcem autobusowym znajdującym się w bliskim sąsiedztwie centrum Kijowa, tuż obok głównego dworca kolejowego. Pasażerowie, planujący dokonać wymiany złotówek na hrywny, mogą skorzystać z usług kilku kantorów, umiejscowionych w budynku stacji Vokzalna lub jej bliskich okolicach. By kontynuować podróż w obrębie miasta, wystarczy skierować się w stronę stacji metra położonej tuż obok. Przystanek Demijiwska również leży obok stacji metra, jednak jego odległość od centralnej strefy Kijowa jest o wiele większa.