Rozkład jazdy PKS Łódź – Kijów

05:10
21 lip
23:25
21 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
05:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
21 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:10
21 lip
23:35
21 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
144,20
05:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:35
21 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:05
21 lip
05:00
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,38
01:05
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
22 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:05
21 lip
05:00
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
182,47
01:05
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
22 lip
Kijów
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
21 lip
06:15
22 lip
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
102,00
12:30
21 lip
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
21 lip
06:15
22 lip
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,00
12:30
21 lip
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
21 lip
06:20
22 lip
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,00
12:30
21 lip
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:20
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 lip
06:30
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,87
11:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lip
07:10
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,67
15:00
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:00
Warszawa
18:40
Radom
20:15
Lublin
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:15
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:00
Łuck
02:35
Równe
03:55
Nowogród Wołyński
05:15
Żytomierz
07:10
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 lip
07:10
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
131,41
15:00
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:00
Warszawa
18:40
Radom
20:15
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:00
Łuck
02:35
Równe
03:55
Nowogród Wołyński
05:15
Żytomierz
07:10
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:05
21 lip
07:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,94
01:05
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:20
22 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:10
21 lip
07:30
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
187,88
05:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
22 lip
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:05
21 lip
07:30
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
177,88
01:05
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
22 lip
Kijów
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:10
21 lip
07:30
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
,
Kupić za
191,18
05:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
22 lip
Kijów
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 lip
08:05
22 lip
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
105,67
14:30
21 lip
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
22 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 lip
08:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
95,00
14:30
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:20
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
21 lip
08:30
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
95,11
13:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:20
Warszawa
19:10
Lublin
22:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:50
Równe
06:25
Żytomierz
08:30
22 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 lip
09:00
22 lip
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Stop "Restauracja Drewno opałowe", obszar Vokzalnaya; dom 2
Kupić za
105,67
14:30
21 lip
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
22 lip
Kijów
Stop "Restauracja Drewno opałowe", obszar Vokzalnaya; dom 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
21 lip
09:30
22 lip
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
105,67
13:40
21 lip
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
15:25
Warszawa
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
22 lip
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 lip
11:30
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
95,11
15:30
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:50
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
22 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
21 lip
12:05
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
135,87
15:25
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:30
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
22 lip
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
21 lip
12:10
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
98,13
14:45
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
Dubno
07:05
Równe
10:15
Żytomierz
12:10
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
21 lip
14:25
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
15:25
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
21 lip
14:35
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
102,00
20:30
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
21 lip
14:35
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,00
20:30
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
21 lip
14:35
22 lip
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,00
20:30
21 lip
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:35
22 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
158,50
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
150,38
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
155,49
14:45
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Неоплан, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
173,60
15:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
170,38
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • SCANIA Century, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
173,60
16:50
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
18:10
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
158,35
18:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
22:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
170,38
15:20
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
180,38
17:00
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
22:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
170,38
19:00
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
170,38
16:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
163,38
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
166,05
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
157,93
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
163,04
14:45
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Неоплан, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
181,15
15:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
177,93
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • SCANIA Century, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
181,15
16:50
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
18:10
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
165,90
18:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
22:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
177,93
15:20
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
187,93
17:00
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
22:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
177,93
19:00
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
177,93
16:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
22:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
Kupić za
170,93
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
22:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Zytomyrska", aleja Peremohy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
158,50
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
150,38
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
155,49
14:45
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • Autobus
  • Неоплан, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
173,60
15:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
170,38
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • Autobus
  • SCANIA Century, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
173,60
16:50
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
18:10
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
158,35
18:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
23:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
170,38
15:20
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
180,38
17:00
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
23:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
170,38
19:00
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
170,38
16:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
Kupić za
163,38
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystanek "Stacja metra "Teremki", aleja Akademika Hluszkowa; dom 22
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
166,05
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
157,93
12:40
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
163,04
14:45
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • Autobus
  • Неоплан, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
181,15
15:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
177,93
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • Autobus
  • SCANIA Century, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
181,15
16:50
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
18:10
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
165,90
18:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
23:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
177,93
15:20
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
187,93
17:00
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
23:20
22 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
177,93
19:00
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
177,93
16:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
23:20
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
Kupić za
170,93
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:20
22 lip
Kijów
Przystan "metro Kharkiwska", aleja Bazhana
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 lip
00:40
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,14
22:05
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
23 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,49
14:45
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Неоплан, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
173,60
15:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
170,38
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
173,60
16:50
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
18:10
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,35
18:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
160,48
22:05
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
21 lip
05:00
23 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
170,38
15:20
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
180,38
17:00
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
21 lip
05:00
23 lip
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
170,38
19:00
21 lip
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
170,38
16:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
21 lip
05:00
23 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
163,38
16:20
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
23 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Łódź – Kijów

05:10
21 lip
23:25
21 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
05:10
21 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
21 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Kijów
Do miasta Łódź
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: