Rozkład jazdy PKS Łódź – Kijów

13:40
09:40
20 paź
205,23
13:40
19 paź
Łódź
09:40
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
13:40
09:40
20 paź
198,58
13:40
19 paź
Łódź
09:40
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:30
11:30
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
96,10
15:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
17:50
Warszawa
20:55
Lublin
23:15
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
20 paź
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
18:45
12:45
20 paź
Łódź Kaliska Dw. PKS, al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
140,00
18:45
19 paź
Łódź
Łódź Kaliska Dw. PKS, al. Włókniarzy 227
Dw. PKS, 'Kijow' ul. S.Petliury 32,stan.34-37
12:45
20 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:45
12:45
20 paź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
141,22
18:45
19 paź
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
12:45
20 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
18:45
13:15
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
150,18
18:45
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:10
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
20 paź
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
18:45
13:15
20 paź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
141,22
18:45
19 paź
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
13:15
20 paź
Kiev
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
20:30
14:35
20 paź
Dworzec "Kaliska", ulica Karolewska; dom 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
120,00
20:30
19 paź
Łódź
Dworzec "Kaliska", ulica Karolewska; dom 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
20 paź
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
20:30
14:35
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
120,00
20:30
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
14:35
20 paź
Kiev
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
12:30
14:45
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
12:30
14:45
20 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool EOS
15:00
14:45
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
166,95
15:00
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra
15:20
14:45
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
180,05
15:20
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
14:45
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
154,27
16:50
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
14:45
20 paź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
14:45
20 paź
Kiev
15:20
14:45
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
15:20
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
14:45
20 paź
Kiev
14:10
14:45
20 paź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
181,23
14:10
19 paź
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
14:45
20 paź
Kiev
12:30
14:45
20 paź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
14:45
20 paź
Kiev
15:20
14:45
20 paź
206,91
15:20
19 paź
Łódź
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
14:45
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
14:45
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
16:50
14:45
20 paź
168,65
16:50
19 paź
Łódź
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • EOS200(47seats)
12:30
14:45
20 paź
193,62
12:30
19 paź
Łódź
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:00
14:45
20 paź
202,13
15:00
19 paź
Łódź
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
14:10
14:45
20 paź
206,91
14:10
19 paź
Łódź
14:45
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:40
15:50
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
145,00
19:40
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
15:50
20 paź
Kiev
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
12:30
16:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
161,68
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
12:30
16:00
20 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
161,68
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool EOS
15:00
16:00
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
167,40
15:00
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra
15:20
16:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
180,50
15:20
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
16:00
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
154,72
16:50
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
16:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
176,08
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
17:00
16:00
20 paź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
181,68
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
16:00
20 paź
Kiev
15:20
16:00
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,68
15:20
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
16:00
20 paź
Kiev
17:00
16:00
20 paź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
181,68
17:00
19 paź
Łódź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
16:00
20 paź
Kiev
14:10
16:00
20 paź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
181,68
14:10
19 paź
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
16:00
20 paź
Kiev
12:30
16:00
20 paź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
161,68
12:30
19 paź
Łódź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
16:00
20 paź
Kiev
15:25
16:00
20 paź
176,13
15:25
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:20
16:00
20 paź
207,36
15:20
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
16:00
20 paź
220,58
17:00
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
16:00
20 paź
220,58
17:00
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
16:50
16:00
20 paź
169,10
16:50
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • EOS200(47seats)
12:30
16:00
20 paź
194,07
12:30
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:00
16:00
20 paź
202,58
15:00
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
14:10
16:00
20 paź
207,36
14:10
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:25
16:00
20 paź
180,84
15:25
19 paź
Łódź
16:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
12:30
18:30
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
12:30
18:30
20 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool EOS
15:00
18:30
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
166,95
15:00
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra
15:20
18:30
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
180,05
15:20
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
18:30
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
154,27
16:50
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
18:30
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
175,63
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
18:30
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
182,01
19:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
18:30
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
19:00
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
18:30
20 paź
Kiev
17:00
18:30
20 paź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
18:30
20 paź
Kiev
15:20
18:30
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
15:20
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
18:30
20 paź
Kiev
17:00
18:30
20 paź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
18:30
20 paź
Kiev
14:10
18:30
20 paź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
181,23
14:10
19 paź
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
18:30
20 paź
Kiev
12:30
18:30
20 paź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
18:30
20 paź
Kiev
15:25
18:30
20 paź
175,68
15:25
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:20
18:30
20 paź
206,91
15:20
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
18:30
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
18:30
20 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats)
17:00
18:30
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
18:30
20 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
16:50
18:30
20 paź
168,65
16:50
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • EOS200(47seats)
12:30
18:30
20 paź
193,62
12:30
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:00
18:30
20 paź
202,13
15:00
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
14:10
18:30
20 paź
206,91
14:10
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:25
18:30
20 paź
180,39
15:25
19 paź
Łódź
18:30
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
12:30
21:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
12:30
21:00
20 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool EOS
15:00
21:00
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
166,95
15:00
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra
15:20
21:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
180,05
15:20
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
21:00
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
154,27
16:50
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
21:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
175,63
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
21:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
182,01
19:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
21:00
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
19:00
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
21:00
20 paź
Kiev
17:00
21:00
20 paź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
21:00
20 paź
Kiev
15:20
21:00
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
15:20
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
21:00
20 paź
Kiev
17:00
21:00
20 paź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
21:00
20 paź
Kiev
14:10
21:00
20 paź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
181,23
14:10
19 paź
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
21:00
20 paź
Kiev
12:30
21:00
20 paź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
21:00
20 paź
Kiev
15:25
21:00
20 paź
175,68
15:25
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:20
21:00
20 paź
206,91
15:20
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
21:00
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
21:00
20 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats)
17:00
21:00
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
21:00
20 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
16:50
21:00
20 paź
168,65
16:50
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • EOS200(47seats)
12:30
21:00
20 paź
193,62
12:30
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:00
21:00
20 paź
202,13
15:00
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
14:10
21:00
20 paź
206,91
14:10
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:25
21:00
20 paź
180,39
15:25
19 paź
Łódź
21:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
12:30
23:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
12:30
23:00
20 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool EOS
15:00
23:00
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
166,95
15:00
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra
15:20
23:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
180,05
15:20
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
23:00
20 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
154,27
16:50
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
23:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
175,63
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
23:00
20 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
182,01
19:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
23:00
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
19:00
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
23:00
20 paź
Kiev
17:00
23:00
20 paź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
23:00
20 paź
Kiev
15:20
23:00
20 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
15:20
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
23:00
20 paź
Kiev
17:00
23:00
20 paź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
23:00
20 paź
Kiev
14:10
23:00
20 paź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
181,23
14:10
19 paź
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
23:00
20 paź
Kiev
12:30
23:00
20 paź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
23:00
20 paź
Kiev
15:25
23:00
20 paź
175,68
15:25
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:20
23:00
20 paź
206,91
15:20
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
23:00
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
23:00
20 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats)
17:00
23:00
20 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
23:00
20 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
16:50
23:00
20 paź
168,65
16:50
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • EOS200(47seats)
12:30
23:00
20 paź
193,62
12:30
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:00
23:00
20 paź
202,13
15:00
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
14:10
23:00
20 paź
206,91
14:10
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:25
23:00
20 paź
180,39
15:25
19 paź
Łódź
23:00
20 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
12:30
01:00
21 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
12:30
01:00
21 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool EOS
15:00
01:00
21 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
166,95
15:00
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra
15:20
01:00
21 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
180,05
15:20
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:50
01:00
21 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
154,27
16:50
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
17:00
01:00
21 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
175,63
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
01:00
21 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
182,01
19:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:00
01:00
21 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
19:00
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
01:00
21 paź
Kiev
17:00
01:00
21 paź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
01:00
21 paź
Kiev
15:20
01:00
21 paź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
171,23
15:20
19 paź
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
01:00
21 paź
Kiev
17:00
01:00
21 paź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
181,23
17:00
19 paź
Łódź
Dw. PKS, Al. Włókniarzy 203/205
01:00
21 paź
Kiev
14:10
01:00
21 paź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
181,23
14:10
19 paź
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
01:00
21 paź
Kiev
12:30
01:00
21 paź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
DA, ul. Włókniarzy 203/205
01:00
21 paź
Kiev
15:25
01:00
21 paź
175,68
15:25
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:20
01:00
21 paź
206,91
15:20
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
17:00
01:00
21 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
01:00
21 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats)
17:00
01:00
21 paź
220,13
17:00
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
19:00
01:00
21 paź
206,91
19:00
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
16:50
01:00
21 paź
168,65
16:50
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • EOS200(47seats)
12:30
01:00
21 paź
193,62
12:30
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:00
01:00
21 paź
202,13
15:00
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
14:10
01:00
21 paź
206,91
14:10
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
15:25
01:00
21 paź
180,39
15:25
19 paź
Łódź
01:00
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • bus
12:30
02:30
21 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
02:30
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Neoplan
12:30
02:30
21 paź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
161,23
12:30
19 paź
Łódź
Dworzec Łódź Kaliska / al.Włókniarzy, al. Włókniarzy, 203/205
02:30
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Van Hool EOS
15:00
02:30
21 paź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
166,95
15:00
19 paź
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
02:30
21 paź
Kiev
  • Autobus
  • Setra
15:20
02:30
21 paź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205