Bilety autobusowe

Łódź - Kijów

od 83 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Łódź – Kijów

14:30
18 wrz
w drodze 16 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

08:05
19 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

99
14:30
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 16 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

08:05
19 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

89
14:30
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
18 wrz
w drodze 17 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

08:30
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

123
13:40
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

08:50
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

85
15:30
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
Żytomierz
08:50
Kijów
08:50
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

09:00
19 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

99
14:30
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
19 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

09:00
19 wrz

Kyiv Central bus station

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

89
14:30
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:50
Warszawa
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
19 wrz
Kyiv Central bus station
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 16 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:20
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

85
15:30
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
Żytomierz
08:50
Kijów
09:20
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:00
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

134
12:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
Lwów
04:20
Równe
07:35
Żytomierz
10:00
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 wrz
w drodze 17 godz. 15 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

11:15
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90
17:00
18 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
19:15
Warszawa
22:25
Lublin
01:55
Abazivka
04:25
Maniewicze
05:40
Sarny
06:40
Rokitno
07:25
Olewsk
08:45
Korosteń
11:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

11:30
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

85
15:30
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:50
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
18 wrz
w drodze 19 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

12:05
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

127
15:25
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
17:05
Opoczno
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
18 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

12:05
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

135
17:35
18 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
12:05
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
18 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

12:45
19 wrz

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

113
18:45
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:50
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
12:45
19 wrz
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
18 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

13:15
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

113
18:45
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:50
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
12:45
Kijów
13:15
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:25
18 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

14:25
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

120
15:25
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 wrz
w drodze 17 godz. 05 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55

14:35
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

102
20:30
18 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 wrz
w drodze 17 godz. 05 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55

14:35
19 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

96
20:30
18 wrz
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
19 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
18 wrz
w drodze 25 godz. 35 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

00:40
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

141
22:05
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 wrz
w drodze 37 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

162
15:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 35 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

167
16:20
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 35 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

162
16:50
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
18 wrz
w drodze 35 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

169
17:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
18 wrz
w drodze 33 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

147
18:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

172
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

172
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
18 wrz
w drodze 29 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

167
22:05
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 wrz
w drodze 37 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

156
15:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 35 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

161
16:20
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 35 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

156
16:50
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
18 wrz
w drodze 35 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

163
17:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
18 wrz
w drodze 33 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

142
18:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

166
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

166
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
18 wrz
w drodze 29 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

161
22:05
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 wrz
w drodze 37 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

177
14:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 wrz
w drodze 37 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

171
14:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 wrz
w drodze 37 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

,

182
15:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 35 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

,

187
16:20
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 35 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

,

182
16:50
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
18 wrz
w drodze 35 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

,

189
17:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
18 wrz
w drodze 33 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

,

168
18:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Van Hool, SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

,

192
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:00
20 wrz

Kijów

,

192
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
18 wrz
w drodze 29 godz. 55 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

05:00
20 wrz

Kijów

,

187
22:05
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 wrz
w drodze 37 godz. 50 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:00
20 wrz

Kijów

,

197
14:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
20 wrz
Kijów
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 wrz
w drodze 42 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

150
12:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 wrz
w drodze 41 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

143
12:40
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 wrz
w drodze 39 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

157
15:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 38 godz. 00 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

162
16:20
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 37 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

157
16:50
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
18 wrz
w drodze 37 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

164
17:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
18 wrz
w drodze 36 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

143
18:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 35 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

168
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 35 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

168
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
18 wrz
w drodze 32 godz. 15 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

162
22:05
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 wrz
w drodze 40 godz. 10 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:20
20 wrz

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

172
14:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:20
20 wrz
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 37 godz. 40 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:30
20 wrz

Kijów

,

178
16:50
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), МЕРСЕДЕС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
17:00
18 wrz
w drodze 37 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:30
20 wrz

Kijów

,

185
17:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:30
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
18 wrz
w drodze 36 godz. 20 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

07:30
20 wrz

Kijów

,

164
18:10
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Van Hool, МЕРСЕДЕС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 35 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:30
20 wrz

Kijów

,

188
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:30
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 35 godz. 30 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

07:30
20 wrz

Kijów

,

188
19:00
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:30
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
18 wrz
w drodze 32 godz. 25 min

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116

07:30
20 wrz

Kijów

,

183
22:05
18 wrz
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
07:30
20 wrz
Kijów
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Kijów
Do miasta Łódź
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: