Rozkład jazdy PKS Łódź – Kijów

00:30
30 maj
01:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
01:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
02:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
02:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
171,52
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
152,41
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
165,84
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
178,93
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
186,53
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
05:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
167,42
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
05:00
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
05:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,30
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
03:40
Piotrków Trybunalski
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
06:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
06:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
06:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
165,84
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
06:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
06:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
06:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
06:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
178,93
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
06:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
30 maj
06:15
31 maj
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
12:30
30 maj
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
30 maj
06:15
31 maj
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,00
12:30
30 maj
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
30 maj
06:15
31 maj
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,60
12:30
30 maj
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
30 maj
06:20
31 maj
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,00
12:30
30 maj
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:20
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
30 maj
06:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,07
11:40
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
06:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
06:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
06:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
165,84
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
06:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
06:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
06:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
06:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
178,93
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
06:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
30 maj
07:10
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,79
15:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:00
Warszawa
18:40
Radom
20:15
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:00
Łuck
02:35
Równe
03:55
Nowogród Wołyński
05:15
Żytomierz
07:10
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes Travego
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
07:20
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
174,60
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:20
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
30 maj
07:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
104,41
11:40
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
07:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
196,26
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:30
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
07:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
177,15
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
07:30
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
07:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
186,94
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
07:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
190,24
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:30
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
30 maj
08:50
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
119,32
15:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
Żytomierz
08:50
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
30 maj
08:50
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,95
15:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:00
Warszawa
22:00
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:35
Łuck
03:55
Równe
06:40
Żytomierz
08:50
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
09:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
09:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
09:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
165,84
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
09:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
09:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
09:00
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
178,93
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:00
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:40
30 maj
09:30
31 maj
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
104,41
13:40
30 maj
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
15:25
Warszawa
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
31 maj
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
30 maj
11:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
93,96
15:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:50
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
30 maj
12:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,95
14:45
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
30 maj
13:15
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
119,32
18:45
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
30 maj
13:15
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,00
18:45
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:15
Kijów
13:15
31 maj
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:25
30 maj
14:25
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
15:25
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
14:35
31 maj
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
20:30
30 maj
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
14:35
31 maj
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
96,00
20:30
30 maj
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
14:35
31 maj
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
93,60
20:30
30 maj
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
22:30
Warszawa
01:35
Lublin
02:50
Chełm
03:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
08:05
Maniewicze
09:40
Sarny
12:05
Korosteń
14:35
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
30 maj
14:35
31 maj
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
DW. Autobusowy, ul. PETLURY 32
Kupić za
96,00
20:30
30 maj
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:35
31 maj
Kijów
DW. Autobusowy, ul. PETLURY 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
165,84
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
162,58
12:40
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
177,19
14:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra, Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
159,60
14:45
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан, Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
177,50
15:20
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
16:20
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • SCANIA Century, Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
177,49
16:50
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
17:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
185,63
17:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
30 maj
14:45
31 maj
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
15:20
30 maj
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
178,93
16:20
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
14:45
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
178,93
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
30 maj
16:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
16:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
30 maj
16:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
184,95
00:30
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
30 maj
16:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
165,84
03:00
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Pabianicka, ul. Pabianicka 116
16:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
30 maj
16:30
31 maj
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
175,63
05:10
30 maj
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:30
31 maj
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet