Bilety autobusowe

Lublin - Poznań

od 69 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Lublin – Poznań

18:10
22 wrz
w drodze 07 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:15
23 wrz

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

69
18:10
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:15
23 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
22 wrz
w drodze 07 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:15
23 wrz

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

73
18:10
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Pętla
10:51
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Osiedla
10:52
Krynica-Zdrój, Szpital
10:53
Krynica-Zdrój, Graniczna
10:54
Krynica-Zdrój, UM
10:56
Krynica-Zdrój, Bank
10:58
Krynica-Zdrój
11:00
Krynica-Zdrój, Słotwiny CPN
11:30
Wysowa-Zdrój, Sanatorium Beskid
12:30
Gorlice, Gorlicki Dworzec Autobusowy
13:20
Jasło, ul. Metzgera
15:00
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
17:00
Kraśnik, Dworzec Autobusowy
18:10
Lublin, Dworzec Autobusowy
20:40
Warszawa, Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska
21:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
01:15
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
02:55
Piła, Dworzec Autobusowy
04:00
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
05:05
Koszalin, Dworzec Autobusowy
05:50
Ustronie Morskie, ul. Chrobrego (OW Agrosoc)
05:53
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (Zespół Szkół)
05:55
Ustronie Morskie, Marysin
01:15
23 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
22 wrz
w drodze 08 godz. 48 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

05:48
23 wrz

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

72
21:00
22 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
05:48
23 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Poznań
Do miasta Lublin
Z miasta Poznań