Rozkład jazdy PKS Poznań – Lublin

21:25
28 maj
04:00
29 maj
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
72,45
21:25
28 maj
Poznań
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
16:00
Ustronie Morskie
16:03
Ustronie Morskie
16:05
Ustronie Morskie
16:50
Koszalin
18:05
Szczecinek
19:15
Piła
21:25
Poznań
01:20
Warszawa
01:40
Warszawa
04:00
Lublin
04:55
Kraśnik
07:00
Rzeszów
08:20
Jasło
08:55
Gorlice
10:00
Wysowa-Zdrój
10:30
Krynica-Zdrój
10:32
Krynica-Zdrój
10:33
Krynica-Zdrój
10:35
Krynica-Zdrój
10:37
Krynica-Zdrój
10:38
Krynica-Zdrój
10:39
Krynica-Zdrój
10:41
Krynica-Zdrój
04:00
29 maj
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
28 maj
04:00
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
69,00
21:25
28 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:00
29 maj
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
28 maj
05:18
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
64,80
20:30
28 maj
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:18
29 maj
Lublin
Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Lublin
Do miasta Poznań
Z miasta Lublin