Rozkład jazdy PKS Poznań – Lublin

21:05
17 sty
04:00
18 sty
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
Lublin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
65,00
21:05
17 sty
Poznań
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
16:00
Ustronie Morskie
16:03
Ustronie Morskie
16:05
Ustronie Morskie
16:50
Koszalin
18:05
Szczecinek
19:10
Piła
21:05
Poznań
01:20
Warszawa
01:40
Warszawa
04:00
Lublin
04:55
Kraśnik
07:00
Rzeszów
08:20
Jasło
08:55
Gorlice
04:00
18 sty
Lublin
Lublin, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Lublin
Do miasta Poznań
Z miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.