Rozkład jazdy PKS Lwów – Kraków

10:20
16:50
Lviv, bus station Striyskyi
Kraków, dw. aut.
71,48
10:20
17 paź
Lwów
Lviv, bus station Striyskyi
16:50
17 paź
Kraków
Kraków, dw. aut.
09:40
17:00
105,42
09:40
17 paź
Lwów
17:00
17 paź
Kraków
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
10:20
17:00
105,42
10:20
17 paź
Lwów
17:00
17 paź
Kraków
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
13:10
19:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
76,27
13:10
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:15
Przemyśl
16:40
Rzeszów
19:20
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
13:10
19:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
92,68
13:10
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:20
17 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • СКАНІЯ_49
11:30
19:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
11:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:30
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
13:30
20:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Parking Wawel, hotel Sheraton
70,00
13:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:30
17 paź
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
13:00
20:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
91,52
13:00
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
13:00
20:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
111,21
13:00
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
17 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН_49
14:00
21:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
83,40
14:00
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:00
17 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
14:30
21:45
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
83,40
14:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:45
17 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
15:00
21:45
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
84,66
15:00
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
21:45
17 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • BOVA
15:30
22:10
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
75,00
15:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:10
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:30
22:50
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
KRAKOW
74,14
17:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
22:50
17 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • SETRA
18:20
22:55
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
83,90
18:20
17 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:55
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
18:20
22:55
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
18:20
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:55
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
17:15
23:45
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
76,27
17:15
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Rzeszów
23:45
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
17:15
23:50
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
85,00
17:15
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:50
17 paź
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
17:15
23:50
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
75,00
17:15
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:50
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
23:59
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
16:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:59
17 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
16:30
00:05
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
45,76
16:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
17:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:35
Przemyśl
19:50
Jarosław
20:25
Rzeszów
22:15
Tarnów
00:05
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
16:30
00:05
18 paź
,
52,96
16:30
17 paź
Lwów
,
00:05
18 paź
Kraków
  • Autobus
  • СКАНІЯ
17:45
00:30
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
50,00
17:45
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:30
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:15
01:00
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
65,67
18:15
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
18:45
01:00
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
65,67
18:45
17 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
19:00
01:00
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
64,07
19:00
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:00
Rzeszów
01:00
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
18:15
01:00
18 paź
,
70,62
18:15
17 paź
Lwów
,
01:00
18 paź
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
18:45
01:00
18 paź
,
70,62
18:45
17 paź
Lwów
,
01:00
18 paź
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
19:10
01:00
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
83,40
19:10
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:00
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-0330
19:40
01:10
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
59,49
19:40
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool
19:40
01:10
18 paź
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
60,00
19:40
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:10
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:15
01:20
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
72,07
18:15
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
18 paź
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • Setra (Free)
18:30
01:20
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
72,07
18:30
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
18:45
01:20
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
72,07
18:45
17 paź
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
18 paź
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • Setra (Free)
18:15
01:20
18 paź
,
79,43
18:15
17 paź
Lwów
,
01:20
18 paź
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
18:45
01:20
18 paź
,
79,43
18:45
17 paź
Lwów
,
01:20
18 paź
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
19:00
02:00
18 paź
DA #8, (Dworzec kolejowy) pl. Dworcowy 1
DA, ul. Bosacka 18
70,00
19:00
17 paź
Lwów
DA #8, (Dworzec kolejowy) pl. Dworcowy 1
02:00
18 paź
Kraków
DA, ul. Bosacka 18
19:30
02:00
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
84,66
19:30
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:00
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
18:15
02:30
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
83,40
18:15
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:30
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
19:30
02:30
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
83,40
19:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
02:30
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
21:20
03:00
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
61,01
21:20
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
22:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
21:20
03:00
18 paź
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
21:20
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
03:00
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:00
03:20
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
68,65
20:00
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
20:50
03:55
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
61,02
20:50
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
21:00
03:55
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
60,41
21:00
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
22:30
03:55
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
76,27
22:30
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
21:45
03:55
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
21:45
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
03:55
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:30
03:55
18 paź
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
22:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
03:55
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:50
03:55
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
79,43
20:50
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
03:55
18 paź
Kraków
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
21:40
04:15
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
61,02
21:40
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:15
Rzeszów
04:15
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan9
22:30
04:30
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
60,41
22:30
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
23:00
05:00
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
74,14
23:00
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
05:00
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
23:25
05:00
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
74,14
23:25
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
05:00
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
23:25
05:25
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
68,64
23:25
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:25
Lwów
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:25
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
22:10
05:30
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
61,02
22:10
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
23:25
06:05
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
74,14
23:25
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:05
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН_49
21:15
06:10
18 paź
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
79,70
21:15
17 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:10
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • BOVA
22:00
06:10
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
79,70
22:00
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:10
18 paź
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • EOS_57
23:40
06:30
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
81,61
23:40
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Przemyśl
03:50
Rzeszów
06:30
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
23:40
06:30
18 paź
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
75,00
23:40
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:30
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
07:00
18 paź
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
57,07
23:00
17 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
18 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
21:15
07:00
18 paź
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
RDA górna płyta stanowisko G4
84,00
21:15
17 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Stryjski dw. autobusowy
07:00
18 paź
Kraków
RDA górna płyta stanowisko G4
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Kraków
Do miasta Lwów
Z miasta Kraków

Bus Lwów - Kraków

Małopolska stolica – Kraków, pod kątem turystyki jest jednym z najpopularniejszych polskich miast.

Szukając tanich połączeń na trasie Lwów – Kraków, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przejazdów dostępnych w naszym serwisie. Wśród przewoźników znajdą Państwo renomowane firmy transportowe – „Modultrans” o.g., NIKOLO, „VASYLKIVTRANSAVTO” o.g., AGAT, POLONINY. Kursy realizowane są komfortowymi pojazdami (bus/autobus), posiadającymi komplet badań technicznych i aktualne ubezpieczenia.

Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.