Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Kraków

Najlepsza oferta

W soboty
22:40
Czas przejazdu04 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

61,07 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Kraków w 2019 rok roku

wto, czw, sob, nie
05:45
Czas przejazdu08 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

61,07 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu06 h. 00 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

13:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

62,40 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu09 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

62,40 
W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu08 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

63,34 
pon, czw, sob
07:30
Czas przejazdu07 h. 00 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

13:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

65,00 
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu07 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

00:10
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel, naprzeciwko hotelu Sheraton, ul. Powiśle 7

65,00 
pon, czw, sob
20:30
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:40
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

65,57 
śro, sob
15:30
Czas przejazdu08 h. 10 min

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

23:40

Kraków

Dom Handlowy Jubilat, al. Zygmunta Krasińskiego 1

66,76 
śro, nie
19:50
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:20
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

66,76 
czw, nie
00:30
Czas przejazdu06 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

68,70 
pon, śro
17:25
Czas przejazdu05 h. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

69,38 
pon, czw
00:30
Czas przejazdu08 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

70,00 
W poniedziałki
14:55
Czas przejazdu08 h. 40 min

Lwów

Kasy przed dw. kol. (po lewej od szlabanu), Lwów

22:35

Kraków

Parking Wawel, naprzeciwko hotelu Sheraton, ul. Powiśle 7

70,00 
W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu08 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

70,00 
W poniedziałki
20:40
Czas przejazdu07 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

03:30
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel, naprzeciwko hotelu Sheraton, ul. Powiśle 7

70,00 
25.05, 26.05, 01.06, 02.06, 08.06...
22:05
Czas przejazdu05 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

70,00 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu05 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

70,00 
pon, wto, czw, sob
22:40
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

70,00 
pon, sob
18:30
Czas przejazdu07 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

01:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

71,40 
Codziennie
23:55
Czas przejazdu07 h. 55 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

72,52 
pon, czw, sob
05:45
Czas przejazdu09 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

74,04 
śro, czw, pią, nie
18:15
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

00:45
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

74,17 
25.05, 26.05, 01.06, 02.06, 08.06...
22:00
Czas przejazdu05 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,33 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu05 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,33 
Codziennie
22:20
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,33 
pon, śro, czw, sob
12:30
Czas przejazdu06 h. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

19:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
W czwartki
16:30
Czas przejazdu07 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

23:30

Kraków

Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15

76,34 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

01:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
śro, nie
18:40
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
wto, czw, sob
19:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

02:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu05 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
Codziennie
19:50
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
W niedziele
20:10
Czas przejazdu07 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

03:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (w pobliżu kawiarni Weczirny Wokzal), pl. Dwircewa 1

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
W niedziele
20:40
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
Codziennie
21:00
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
Codziennie
22:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

04:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

04:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,34 
pon, czw, sob
17:15
Czas przejazdu07 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

23:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,50 
pon, sob, nie
18:15
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,50 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu06 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

00:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,50 
pon, śro, pią
19:20
Czas przejazdu08 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:25
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,50 
W poniedziałki
19:40
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

01:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

79,00 
01.06, 05.06, 09.06, 13.06, 17.06...
04:15
Czas przejazdu05 h. 15 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

09:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,00 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,00 
25.05, 27.05, 30.05...
12:20
Czas przejazdu05 h. 40 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

18:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,00 
pon, sob
13:30
Czas przejazdu08 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

20:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu06 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,00 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu07 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,00 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Kraków
Do miasta Lwów
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Lwów - Kraków

Przejazdy między dawną polską stolicą a uwielbianym przez turystów ukraińskim miastem należą do najpopularniejszych przejazdów w regionie. Z tego względu autobusy ze Lwowa do Krakowa jeżdżą z częstotliwością dwóch na godzinę - zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Trasę autokary pokonują zazwyczaj w 7 - 8 godzin.

Busy linii Lwów - Kraków ruszają w trasę z Dworca Autobusowego Stryjskiego albo położonej bliżej centrum stacji przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1). Zlokalizowany na południu miasta Dworzec Stryjski od ścisłego centrum Lwowa dzieli 7 kilometrów, które pokonać można w ciągu 25 minut, wsiadając w autobus 3A w kierunku King Cross Leopolis Mall. Na dworcu pasażerowie mają dostęp do licznych lokali gastronomiczno - usługowych, bankomatów i kantorów, w których można wymienić złotówki na hrywny. Podróżujący busem ze Lwowa do Krakowa, wybierający się w podróż z drugiego dworca autobusowego, z okolic zabytkowego centrum na stację dotrą tramwajem numer 1, który przecina lwowski Rynek.

W Krakowie wszystkie busy zatrzymują się na Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej. Dworzec jest bezpośrednio połączony z główną stacją kolejową i Galerią Krakowską, a w jego sąsiedztwie - wewnątrz centrum handlowego i na równoległej ulicy Rakowickiej - znajdują się liczne lokale gastronomiczne. Pasażerowie busa ze Lwowa do Krakowa, kontynuujący podróż w obrębie miasta, mogą skorzystać z szerokiego wachlarza tramwajów i autobusów. Dystans między MDA a krakowskim Rynkiem najłatwiej pokonać piechotą, kierując się tunelem z placu przy Galerii Krakowskiej w stronę Bramy Floriańskiej.