Rozkład jazdy PKS Lwów – Kraków

02:30
19 lut
08:30
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Kupić za
80,00
02:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
08:30
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
19 lut
12:10
19 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
63,00
07:00
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
CHRZANÓW
KATOWICE
CHORZÓW
TYCHY
PSZCZYNA
CZECHOWICE-DZIEDZICE
12:10
19 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
19 lut
18:40
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
53,17
14:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
13:50
ulica Stryiska; dom 109
15:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
18:40
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
19 lut
19:20
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,76
13:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:15
Przemyśl
16:40
Rzeszów
19:20
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
20:40
19 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
94,91
13:00
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
20:40
19 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
Kupić za
114,42
13:00
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
19 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
20:45
19 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Kupić za
70,00
13:00
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LESZNO
20:45
19 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
19 lut
21:00
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKOW
Kupić za
92,16
14:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
21:00
19 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
19 lut
21:05
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
70,00
14:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
WROCŁAW
JELENIA GÓRA
LIBEREC
MLADA BOLESLAV
21:05
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
19 lut
22:50
19 lut
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
73,11
17:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
18:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:50
19 lut
Kraków
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes-0350
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
19 lut
22:50
19 lut
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
KRAKOW
Kupić za
88,14
17:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
22:50
19 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
22:55
19 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,76
18:20
19 lut
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
22:55
19 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
80,00
18:20
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KRAKÓW
WROCŁAW
LESZNO
POZNAŃ
GORZÓW WIELKOPOLSKI
22:55
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
19 lut
23:20
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,40
16:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
Rzeszów
23:20
19 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
19 lut
23:20
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKOW
Kupić za
112,18
17:15
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:20
19 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
19 lut
23:30
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
100,00
16:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KIROVOGRAD
CZERKASY
BORUSPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OSTRAVA
OLOMOUC
BRNO
23:30
19 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
19 lut
23:50
19 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
75,00
17:15
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
DELATYN
NADVIRNA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OSTRAVA
OLOMOUC
BRNO
PRAHA
MLADA BOLESLAV
23:50
19 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
19 lut
23:50
19 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
80,00
18:20
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LEGNICA
LUBIN
NOWA SÓL
ZIELONA GÓRA
ŚWIEBODZIN
GORZÓW WIELKOPOLSKI
23:50
19 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
00:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
70,00
17:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
00:20
20 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19 lut
00:30
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,40
18:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
11:50
Житомир
14:20
Ровно
17:50
Львов
21:30
Жешув
00:30
Краков
01:50
Катовице
05:20
Оломоуц
06:20
Брно
00:30
20 lut
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19 lut
00:40
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
Kupić za
105,00
18:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
PRAHA
KRAKÓW
KATOWICE
OLOMOUC
00:40
20 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
19 lut
01:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
83,94
18:15
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:00
20 lut
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
19 lut
01:00
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
83,94
18:45
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:00
20 lut
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
19 lut
01:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKOW
Kupić za
72,12
19:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:00
20 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-0330
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
19 lut
01:20
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,76
18:30
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
20 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
19 lut
01:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
91,57
18:15
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:20
20 lut
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
19 lut
01:20
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
91,57
18:45
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:20
20 lut
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
19 lut
02:30
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
KRAKOW
Kupić za
92,16
18:15
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:30
20 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
19 lut
02:30
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKOW
Kupić za
92,16
19:30
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
02:30
20 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
19 lut
03:50
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,75
22:05
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
19 lut
03:55
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
66,46
20:50
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
19 lut
03:55
20 lut
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
65,80
21:00
19 lut
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
19 lut
03:55
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKOW
Kupić za
70,52
20:50
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
03:55
20 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • СЕТРА
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
19 lut
04:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
93,06
22:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
19 lut
04:00
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,76
22:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
19 lut
04:10
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
59,82
21:40
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Rzeszów
04:10
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
19 lut
04:10
20 lut
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
64,10
21:00
19 lut
Lwów
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
04:10
20 lut
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
19 lut
04:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
62,00
21:40
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
SNIATYN
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
OLOMOUC
HRADEC KRALOVE
PRAHA
04:20
20 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
19 lut
04:30
20 lut
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka, 18 G 12
Kupić za
65,80
22:30
19 lut
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka, 18 G 12
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
04:30
20 lut
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka, 18 G 12
Kupić za
65,80
23:00
19 lut
Lviv railway station
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka, 18 G 12
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
19 lut
05:15
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Kupić za
200,00
22:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
DROHOBYCZ
STRYJ
LWIW
KRAKÓW
05:15
20 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
19 lut
05:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
79,76
23:20
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
00:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Przemyśl
02:50
Rzeszów
05:20
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
19 lut
05:20
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
70,00
23:20
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KOLOMYJA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
PRZEMYŚL
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
05:20
20 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
19 lut
05:30
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
66,46
22:10
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
19 lut
05:45
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
83,94
21:45
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:45
20 lut
Kraków
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
19 lut
06:05
20 lut
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
, ul. Bosacka 18
Kupić za
59,82
22:15
19 lut
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
00:55
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
06:05
20 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
19 lut
06:10
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
Kupić za
68,90
21:15
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:10
20 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
19 lut
06:10
20 lut
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
KRAKOW
Kupić za
68,90
22:00
19 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
06:10
20 lut
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
19 lut
06:15
20 lut
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Kupić za
60,00
22:15
19 lut
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
MUROVANI KURYLIVTSI
KAMYANETS-PODILSKY
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
KRAKÓW
06:15
20 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
07:00
20 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
Kupić za
66,88
23:00
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
20 lut
Kraków
Dworzec Autobusowy Kraków, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
07:00
20 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Kupić za
66,00
23:00
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KYIV
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
PRZEMYŚL
JAROSŁAW
PRZEWORSK
ŁAŃCUT
RZESZÓW
DĘBICA
TARNÓW
KRAKÓW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
OPOLE
07:00
20 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
19 lut
07:30
20 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
66,88
22:30
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
20 lut
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
07:30
20 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
Kupić za
66,88
23:00
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
20 lut
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
19 lut
07:50
20 lut
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
, ul. Bosacka 18
Kupić za
54,23
23:55
19 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
20 lut
Kraków
, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
19 lut
08:00
20 lut
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
KRAKÓW 8, Airport Balice, ul. Kapitana m. Medweckiego 1
Kupić za
66,00
23:00
19 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
KYIV
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
PRZEMYŚL
JAROSŁAW
PRZEWORSK
ŁAŃCUT
RZESZÓW
DĘBICA
TARNÓW
KRAKÓW
KRAKÓW
KATOWICE
GLIWICE
OPOLE
08:00
20 lut
Kraków
KRAKÓW 8, Airport Balice, ul. Kapitana m. Medweckiego 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
19 lut
08:00
20 lut
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Kupić za
60,00
23:55
19 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
ZHYTOMYR
CHUDNIV
LIUBAR
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
RZESZÓW
TARNÓW
KRAKÓW
KATOWICE
CZĘSTOCHOWA
RADOMSKO
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
ŁÓDŹ
KALISZ
KONIN
POZNAŃ
CHODZIEŻ
PIŁA
WAŁCZ
STARGARD
08:00
20 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Kraków
Do miasta Lwów
Z miasta Kraków
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Kraków

Małopolska stolica – Kraków, pod kątem turystyki jest jednym z najpopularniejszych polskich miast.

Szukając tanich połączeń na trasie Lwów – Kraków, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przejazdów dostępnych w naszym serwisie. Wśród przewoźników znajdą Państwo renomowane firmy transportowe – „Modultrans” o.g., NIKOLO, „VASYLKIVTRANSAVTO” o.g., AGAT, POLONINY. Kursy realizowane są komfortowymi pojazdami (bus/autobus), posiadającymi komplet badań technicznych i aktualne ubezpieczenia.

Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów.