Rozkład jazdy PKS Lwów – Kraków

00:30
05:25
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
63,23
00:30
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:25
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:10
06:45
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
01:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
02:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Przemyśl
04:20
Rzeszów
06:45
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
07:00
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
00:30
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
07:00
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:10
07:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
75,00
01:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
07:00
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
07:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
84,30
02:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
07:30
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
85,00
00:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
07:30
18 gru
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
04:15
09:30
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
70,26
04:15
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
09:30
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:30
11:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
56,20
03:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:00
Rzeszów
09:30
Tarnów
11:00
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
12:05
Przystanek autobusowy Lwów (w pobliżu pizzerii "Napoletana"), Czerniowiecka ulica; dom 21
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,09
07:00
18 gru
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów (w pobliżu pizzerii "Napoletana"), Czerniowiecka ulica; dom 21
07:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
09:35
Rzeszów
12:05
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan-116 3Н
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
12:10
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
99,00
07:00
18 gru
Lwów
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
12:10
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
12:10
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
99,00
07:00
18 gru
Lwów
Dw.Kolejowy ul.Chernivetska 21 przy Pizza Napoletana
12:10
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
17:00
Dw. MDA ul. Bosacka 18
105,42
10:10
18 gru
Lwów
17:00
18 gru
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:40
17:00
Dw. MDA ul. Bosacka 18
105,42
09:40
18 gru
Lwów
17:00
18 gru
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
56,20
14:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
13:50
Stryiska St, 109
15:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
18:40
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
19:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
13:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:15
Przemyśl
16:40
Rzeszów
19:20
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
19:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
93,90
13:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:20
18 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • СКАНІЯ_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
20:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
85,99
13:00
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
20:40
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
104,49
13:00
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
18 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
20:45
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
100,00
13:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:45
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
21:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
98,18
14:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:00
18 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
21:05
DA, ul. Stryjska 109
RDA, ul. W. Stwosza / ul. Bosacka 18
70,00
14:00
18 gru
Lwów
DA, ul. Stryjska 109
21:05
18 gru
Kraków
RDA, ul. W. Stwosza / ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21:45
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
61,82
13:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
15:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Rzeszów
21:45
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22:50
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
Przystanek autobusowy Lotnisko Kraków, ulica Kapitana Mieczysława Medweckiego; dom 1
70,25
17:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
18:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:50
18 gru
Kraków
Przystanek autobusowy Lotnisko Kraków, ulica Kapitana Mieczysława Medweckiego; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes-0350
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22:50
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
KRAKOW
68,30
17:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
22:50
18 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22:55
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
18:20
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:55
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
22:55
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
18:20
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
22:55
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
91,33
16:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
Rzeszów
23:20
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
23:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
119,52
17:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:20
18 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
100,00
16:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:30
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
23:45
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
98,35
17:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Rzeszów
23:45
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
23:50
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
99,00
17:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:50
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
23:50
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
99,00
17:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:50
18 gru
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23:59
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,00
16:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
23:59
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
00:15
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,79
17:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:15
Rzeszów
00:15
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
00:20
19 gru
DA, ul. Stryjska 109
RDA, ul. Bosacka 18
70,00
17:00
18 gru
Lwów
DA, ul. Stryjska 109
00:20
19 gru
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
00:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
154,56
18:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
11:50
Житомир
14:20
Ровно
17:50
Львов
21:30
Жешув
00:30
Краков
01:50
Катовице
05:20
Оломоуц
06:20
Брно
00:30
19 gru
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
00:40
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
105,00
18:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:40
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
01:00
19 gru
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
57,61
18:15
18 gru
Lwów
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
01:00
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
57,61
18:45
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
01:00
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
59,01
19:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:00
Rzeszów
01:00
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
01:00
19 gru
,
65,05
18:15
18 gru
Lwów
,
01:00
19 gru
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
01:00
19 gru
,
65,05
18:45
18 gru
Lwów
,
01:00
19 gru
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
01:10
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
54,80
19:40
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Siedzenia rozkładane
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
19:40
01:10
19 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
100,00
19:40
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:10
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
01:20
19 gru
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
63,23
18:15
18 gru
Lwów
Zatrzymaj się w pobliżu dworca autobusowego, ulica Stryjskaja; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
19 gru
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
01:20
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
63,23
18:30
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
01:20
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
63,23
18:45
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
19 gru
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
01:20
19 gru
,
73,17
18:15
18 gru
Lwów
,
01:20
19 gru
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
01:20
19 gru
,
73,17
18:45
18 gru
Lwów
,
01:20
19 gru
Kraków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
02:30
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,79
18:15
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Lwów
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
01:00
Tarnów
02:30
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
02:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
80,79
19:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Rzeszów
01:00
Tarnów
02:30
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
02:30
19 gru
DA, ul. Stryjska 109
RDA, ul. Bosacka 18
70,00
19:30
18 gru
Lwów
DA, ul. Stryjska 109
DA-8, pl. Dworcowy
02:30
19 gru
Kraków
RDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
02:30
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
98,18
18:15
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:30
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
02:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
98,18
19:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
02:30
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
03:50
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
84,30
22:05
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
03:50
19 gru
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy, Bosacka 18
70,00
21:30
18 gru
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
03:50
19 gru
Kraków
Dw. Autobusowy, Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
03:50
19 gru
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
Dw. Autobusowy, Bosacka 18
70,00
22:05
18 gru
Lwów
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
03:50
19 gru
Kraków
Dw. Autobusowy, Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
03:50
19 gru
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowa, Bosacka 18
70,00
21:30
18 gru
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
03:50
19 gru
Kraków
Dw. Autobusowa, Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
03:55
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
70,26
20:50
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
03:55
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
50,58
21:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
03:55
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
73,42
20:50
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
03:55
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • СЕТРА
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
04:00
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
84,31
22:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
04:10
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
56,20
21:40
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Rzeszów
04:10
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
04:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
50,58
22:30
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
04:30
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
50,58
23:00
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:00
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
23:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:15
Lwów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
05:00
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
05:00
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
23:25
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
05:00
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:00
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
93,90
23:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
05:00
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
05:00
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
68,30
23:25
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
05:00
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
05:10
19 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
100,00
22:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
05:10
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
05:25
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
63,23
23:25
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:25
Lwów
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:25
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
05:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
98,35
22:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
05:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
76,83
22:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
05:30
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
05:45
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
21:45
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Rzeszów
05:45
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
05:45
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
89,44
21:45
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
05:45
19 gru
Kraków
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
05:50
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
100,00
22:10
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
05:50
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
06:05
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
93,90
23:25
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:05
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
06:10
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
60,42
21:15
18 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
21:45
Lwów
00:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:10
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN Hool T 815
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
06:10
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
60,42
22:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
00:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:10
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VAN Hool T 815
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
06:10
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
KRAKOW
73,42
21:15
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
06:10
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
06:10
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
KRAKOW
16,26
22:00
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:10
19 gru
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • EOS_57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
06:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
77,28
23:40
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Przemyśl
03:50
Rzeszów
06:30
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
06:30
19 gru
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
75,00
23:40
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
06:30
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
07:00
19 gru
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
45,65
23:00
18 gru
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
07:00
19 gru
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
RDA górna płyta stanowisko G4
73,50
21:15
18 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Stryjski dw. autobusowy
07:00
19 gru
Kraków
RDA górna płyta stanowisko G4
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
07:00
19 gru
Dworzec Kolejowy ul. Dworcowa
RDA górna płyta stanowisko G4
70,00
21:15
18 gru
Lwów
Dworzec Kolejowy ul. Dworcowa
Stryjski dw. autobusowy
07:00
19 gru
Kraków
RDA górna płyta stanowisko G4
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
07:50
19 gru
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
93,16
23:55
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
19 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
08:00
19 gru
DW.PKS 'Dworcowy', ul. Dworcowa 1
DW.MDA, ul. Bosacka 18
100,00
23:55
18 gru
Lwów
DW.PKS 'Dworcowy', ul. Dworcowa 1
08:00
19 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lwów – Kraków

00:20
13:15
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
70,25
00:20
18 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:05
Nowowołyńsk
02:25
Włodzimierz Wołyński
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
18 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Kraków
Do miasta Lwów
Z miasta Kraków
Odwrotny kierunek:

Bus Lwów - Kraków

Małopolska stolica – Kraków, pod kątem turystyki jest jednym z najpopularniejszych polskich miast.

Szukając tanich połączeń na trasie Lwów – Kraków, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przejazdów dostępnych w naszym serwisie. Wśród przewoźników znajdą Państwo renomowane firmy transportowe – „Modultrans” o.g., NIKOLO, „VASYLKIVTRANSAVTO” o.g., AGAT, POLONINY. Kursy realizowane są komfortowymi pojazdami (bus/autobus), posiadającymi komplet badań technicznych i aktualne ubezpieczenia.

Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.