Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Zakopane – Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Zakopane

Najlepsza oferta

Codziennie
22:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:15
+1 dzień

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Zakopane w 2019 rok roku

Codziennie
04:05
Czas przejazdu01 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:55

Zakopane

Zakopane, Zakopane, ul. Chramcówki przy PKP

21,00 
Codziennie
05:50
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
06:25
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:35

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
07:10
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:20

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:40

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu01 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:40

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
10:05
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:15

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
10:55
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:05

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
11:35
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:45

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:30

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
13:05
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:15

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
15:10
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:20

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
15:35
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:45

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:10

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:40

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:10

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
W poniedziałki
17:35
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:45

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
18:35
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:45

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:15

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
19:50
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu02 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:40

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,00 
Codziennie
06:10
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
06:40
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
07:40
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
13:20
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
14:55
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
15:45
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu05 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu05 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00
+1 dzień

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
20:05
Czas przejazdu05 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00
+1 dzień

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
21:20
Czas przejazdu05 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00
+1 dzień

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu05 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:00
+1 dzień

Zakopane

Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35

21,30 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Kraków – Zakopane

Przejazdy między stolicą Małopolski a głównym miejskim ośrodkiem Tatr cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na niewielką odległość, która skłania krakowian do weekendowych wypadów, a turystów - do odkrycia kolejnego miejsca na mapie Polski. Busy z Krakowa do Zakopanego kursują regularnie, z częstotliwością kilku na godzinę, co umożliwia podróżnym wybranie najdogodniejszego dla ich planów kursu. Główni przewoźnicy na tej trasie to MAJER BUS i SZWAGROPOL.

Busy z Krakowa do Zakopanego odjeżdżają z Dworca MDA przy ulicy Bosackiej. Zazwyczaj startują z dolnej platformy, na której można również nabyć bilet w kasie, czynnej w godzinach 7:00 - 19.45. Busy zatrzymują się także przy Placu Inwalidów i Jubilacie, jednak dla pasażerów, chcących mieć gwarancję miejsca siedzącego, pewniejszym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie podróży z Dworca MDA. Stacja, bezpośrednio połączona z Dworcem PKP i Galerią Krakowską, jest skomunikowana z pozostałymi częściami miasta gęstą siecią tramwajów i autobusów. By dostać się na nią z okolic Rynku, wystarczy przejść ulicę Floriańską i Planty, a następnie tunelem kierować się w stronę Galerii Krakowskiej, której wewnętrzne oznakowanie ułatwi dotarcie na MDA.

W tatrzańskiej stolicy busy linii Kraków - Zakopane zatrzymują się na dworcu autobusowym przy ulicy Kościuszki 23, tuż przy zabytkowej stacji PKP. Kilometrową odległość od Krupówek można pokonać pieszo w ciągu 15 minut, spacerując ulicą Kościuszki. Podróżni, wybierający się do okolicznych miejscowości, na przykład Kościeliska, mogą przesiąść się w inny autobus bezpośrednio na placu pod Dworcem PKP.