Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Katowice - Zakopane

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Zakopane

Najlepsza oferta

07.12, 08.12, 14.12, 15.12, 20.12...
06:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:00
Zakopane
Przystanek Targowica, Krupówki, ul. Kościeliska 2
30,60 
Przewoźnik: BUZZBUS
Autobus: VDL
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Zakopane w 2019 roku

W poniedziałki
02:50
Czas przejazdu03 h. 05 min
Katowice
Katowice, Katowice, dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:55
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
42,00 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:
Codziennie
03:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
07:00
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
49,35 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu