Bilety autobusoweZakopane - Katowice

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zakopane — Katowice

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
17:30
Czas przejazdu03 h. 58 min
Zakopane
Przystanek Targowica, Krupówki, ul. Kościeliska 2
21:28
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
40,29 
Przewoźnik: ZebraBus
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Zakopane — Katowice w 2021 roku

Codziennie
11:00
Czas przejazdu03 h. 58 min
Zakopane
Przystanek Targowica, Krupówki, ul. Kościeliska 2
14:58
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
40,29 
Przewoźnik: ZebraBus
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu03 h. 35 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
20:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
45,00 
Przewoźnik: AD Euro-Trans
Autobus: Irizar
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu03 h. 35 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
20:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
47,25 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Informacje o trasie autobusu Zakopane — Katowice
4
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 46 min.
Szacowany czas podróży
11:00 — 14:58
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:30 — 21:28
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
39 — 61 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami