Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweLotnisko-Modlin-Warszawa - Białystok

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Modlin Warszawa — Białystok

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Modlin Warszawa — Białystok w 2024 roku

Popularne kierunki

Autobus Lotnisko Warszawa Modlin - Białystok. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Lotnisko Warszawa Modlin - Białystok. Przewoźnicy autobusowi

Lotnisko Warszawa Modlin i Białystok dzieli odległość około 200 kilometrów. Pokonanie tej trasy obecnie jest możliwe dzięki autobusom firm PlusBus i trwa zazwyczaj nieco ponad 3 godziny. Z Modlina do Białegostoku można dostać się również dzięki pociągom PKP i Kolei Mazowieckich.

Port lotniczy w Modlinie - udogodnienia

Autobusy z lotniska Warszawa-Modlin do Białegostoku rozpoczynają swoją podróż na terenie portu lotniczego przy ulicy gen. Wiktora Thommée 1a. Miejsce odjazdu autokarów znajduje się bardzo blisko budynku lotniska, w którym można skorzystać z licznych udogodnień, takich jak lokale gastronomiczne, toalety, sklepy i wiele innych.

Dojazd na przystanek autobusowy w Modlinie

Dojazd w to miejsce jest możliwy głównie dzięki pociągom Kolei Mazowieckich, jednak zdarzają się także połączenia dalekobieżne obejmujące Modlin. Na teren lotniska kursują również pojazdy sieci Uber i Free Now.

Przyjazd do Białegostoku - dworzec autobusowy

Autobusy lotnisko Warszawa Modlin - Białystok kończą swoją trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 8. Na terenie tego obiektu znajduje się płatna toaleta, kiosk z możliwością zakupu biletów MPK, przechowalnia bagażu, przestronna poczekalnia oraz sklepy, w których można zaopatrzyć się w prowiant na dalszą podróż.

Poruszanie się po Białymstoku - komunikacja miejska

Dojazd z dworca autobusowego w Białymstoku do pozostałych dzielnic miasta jest możliwy dzięki autobusom o numerach 3, 8, 13, 16, 19, 26, 104, 109 oraz N3. Dworzec autobusowy w Białymstoku znajduje się bardzo blisko dworca kolejowego, dlatego dostanie się do pozostałych części miasta bądź pobliskich miejscowości może odbywać się również za pomocą pociągów PKP lub Regio.

Co warto zobaczyć w Białymstoku?

Z Warszawy do Białegostoku podróżują osoby w każdym wieku, od dorosłych, aż po rodziny z dziećmi i studentów uczących się w jednym z tych miast. Jednak kurs z lotniska Warszawa-Modlin cieszy się największą popularnością wśród turystów przesiadających się podczas dłuższej trasy.

Atrakcje turystyczne w Białymstoku

Na terenie Białegostoku znaleźć można liczne miejsca warte zobaczenia. Pierwszym z nich jest Pałac Branickich charakteryzujący się ciekawą architekturą i robiącymi wrażenie ogrodami. Równie znany jest także Rynek Kościuszki oraz Bazylika Archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

W przypadku młodszych podróżnych dobrym rozwiązaniem jest także udanie się do lokalnego ZOO. Na terenie Białegostoku znajdują się również cerkwie z charakterystycznymi zdobieniami zapierającymi dech w piersiach oraz opera i filharmonia, w których regularnie mają miejsce ciekawe wydarzenia kulturalne.