Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Lotnisko Modlin Warszawa

Najlepsza oferta

pon, wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

13:55

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Lotnisko Modlin Warszawa w 2019 roku

Codziennie
03:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

04:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, śro
04:15
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

05:10

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
06:10
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

07:05

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

07:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
07:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

07:55

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
07:20
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

08:15

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
07:55
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

08:50

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

08:55

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
08:10
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

09:05

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

09:35

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
09:45
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

10:40

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, wto
09:55
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

10:50

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

11:15

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, pią
10:45
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

11:40

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

11:45

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

11:55

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
11:05
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

12:00

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
11:25
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

12:20

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
11:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

12:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
11:40
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

12:35

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
Codziennie
12:05
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

13:00

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
12:15
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

13:10

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, śro
13:05
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

14:00

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

14:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

15:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
14:45
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

15:40

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
14:55
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

15:50

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

15:55

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, wto
15:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

16:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
15:50
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

16:45

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, czw
16:05
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

17:00

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, śro
16:55
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

17:50

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, śro
17:40
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

18:35

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
17:45
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

18:40

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

18:55

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

19:05

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
18:25
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

19:20

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, wto
18:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

19:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, wto
18:40
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

19:35

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
18:45
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

19:40

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

19:55

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
19:20
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

20:15

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
19:25
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

20:20

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

20:25

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, czw
19:35
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

20:30

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
19:40
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

20:35

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
19:45
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

20:40

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
W poniedziałki
20:05
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

21:00

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
pon, śro
20:10
Czas przejazdu55 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

21:05

Lotnisko Modlin Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

35,00 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Lotnisko Modlin Warszawa

W obrębie warszawskiej aglomeracji funkcjonują dwa porty lotnicze. Lotnisko Modlin znajduje się w większej odległości od centrum stolicy, leżąc w granicach oddalonego od Warszawy o 35 kilometrów Nowego Dworu Mazowieckiego. Na Modlin kierowana jest większość lotów linii Ryanair i loty czarterowe. Busy z Warszawy na Lotnisko Modlin Warszawa cieszą się dużą popularnością ze względu na bezpośrednie połączenie z terminalem, niedostępne w przypadku kolei.

Przejazdy busem z Warszawy na Lotnisko Modlin Warszawa rozpoczynają się wyłącznie na Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki. Na przystanek podróżni dotrą z łatwością z większości dzielnic stolicy, podróżując kolejką SKM na stację Warszawa Śródmieście. Szybkim i nieskomplikowanym sposobem na dotarcie w okolice Placu Defilad jest również podróż linią metra M1 do stacji Centrum lub Świętokrzyska, bądź linią M2 do przystanku Rondo MZA. Trasę obsługują przewoźnicy OKbus i ModlinBus.

Busy z Warszawy na Lotnisko Modlin Warszawa kończą trasę przy terminalu Lotniska Modlin, zlokalizowanym przy ulicy gen. Wiktora Thommée 1a. Ze względu na lokalizację przystanku, pasażerowie mogą płynnie kontynuować podróż innym środkiem transportu. Przejazd ze stolicy do portu lotniczego trwa 55 minut.