Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweWarszawa - Lotnisko-Modlin-Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Lotnisko Modlin Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Lotnisko Modlin Warszawa w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa

Autobus Warszawa – Lotnisko Modlin Warszawa

W obrębie warszawskiej aglomeracji funkcjonują dwa porty lotnicze. Lotnisko Modlin znajduje się w większej odległości od centrum stolicy, leżąc w granicach oddalonego od Warszawy o 35 kilometrów Nowego Dworu Mazowieckiego. Na Modlin kierowana jest większość lotów linii Ryanair i loty czarterowe. Busy z Warszawy na Lotnisko Modlin Warszawa cieszą się dużą popularnością ze względu na bezpośrednie połączenie z terminalem, niedostępne w przypadku kolei.

Przejazdy busem z Warszawy na Lotnisko Modlin Warszawa rozpoczynają się wyłącznie na Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki. Na przystanek podróżni dotrą z łatwością z większości dzielnic stolicy, podróżując kolejką SKM na stację Warszawa Śródmieście. Szybkim i nieskomplikowanym sposobem na dotarcie w okolice Placu Defilad jest również podróż linią metra M1 do stacji Centrum lub Świętokrzyska, bądź linią M2 do przystanku Rondo MZA. Trasę obsługują przewoźnicy OKbus i ModlinBus.

Busy z Warszawy na Lotnisko Modlin Warszawa kończą trasę przy terminalu Lotniska Modlin, zlokalizowanym przy ulicy gen. Wiktora Thommée 1a. Ze względu na lokalizację przystanku, pasażerowie mogą płynnie kontynuować podróż innym środkiem transportu. Przejazd ze stolicy do portu lotniczego trwa 55 minut.