Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Łódź - Katowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Katowice

Najlepsza oferta

W poniedziałki
23:50
Czas przejazdu02 h. 40 min
Łódź
Dworzec autobusowy Fabryczna, al. Rodziny Poznańskich
02:30
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
36,95 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Katowice w 2019 roku

Codziennie
00:48
Czas przejazdu02 h. 52 min
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227
03:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
42,00 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, pią, sob
02:20
Czas przejazdu03 h. 20 min
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
44,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Katowice
Do miasta Łódź
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu